Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Wysoki exp Dużo zbroji broni serwer typu xenox [/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center]

iMetin.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie trudności, dużej liczbie graczy, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: server prywatny; miło by było gdyby był czymś w rodzaju shenlonga; nowe bronie, zboje i mapy

Nagroda za pomoc: Lajk; +5:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie trudności, dużej liczbie graczy, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: server prywatny; miło by było gdyby był czymś w rodzaju shenlonga; nowe bronie, zboje i mapy

Nagroda za pomoc: Lajk; +5:

Divine Words s2

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie trudności, dużej liczbie graczy, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: server prywatny; miło by było gdyby był czymś w rodzaju shenlonga; nowe bronie, zboje i mapy

Nagroda za pomoc: Lajk; +5:

Reinor.

Opublikowano

Siemanko !!

Szukam dobrego serwera najlepiej easy albo medium .

Moje wymagania : Serwer najlepiej żeby nie był stary miał max 3 tygodnie . EXP drop i yang więcej niż 400 ;d

Paradise

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie trudności, dużej liczbie graczy, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: server prywatny; miło by było gdyby był czymś w rodzaju shenlonga; nowe bronie, zboje i mapy

Nagroda za pomoc: Lajk; +5:

 

Ecresia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za dużo broni, zbroi. Np: po stalce tylko 2-3 inne. Dość łatwy exp, łatwe robienie skilli na P.

Dodatkowe Info: Dużo ludu, nie musi być to polski serwer.

Nagroda za pomoc: Like

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średnim poziomie trudności, dużej liczbie graczy, miłej atmosferze

Dodatkowe Info: server prywatny; miło by było gdyby był czymś w rodzaju shenlonga; nowe bronie, zboje i mapy

Nagroda za pomoc: Lajk; +5:

 

Diamond, GladoR

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za dużo broni, zbroi. Np: po stalce tylko 2-3 inne. Dość łatwy exp, łatwe robienie skilli na P.

Dodatkowe Info: Dużo ludu, nie musi być to polski serwer.

Nagroda za pomoc: Like

Dzisiaj wychodzi Balantia.pl ludzi ma być sporo, ze skillami jest problem 10 ku do G, exp też. ale polecam ;)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano
Dzisiaj wychodzi Balantia.pl ludzi ma być sporo, ze skillami jest problem 10 ku do G, exp też. ale polecam ;)

 

Zależy mi na jakimś starszym serwerze (minimum półtora miesiąca). Poza tym tam konia trzeba robić i ulepszacze mieć na przedmioty już od 1lvl. Jeśli chce mi się spędzać noce nad EQ i koniem, to wybiorę PL'a.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Zależy mi na jakimś starszym serwerze (minimum półtora miesiąca).

 

To Tiveria ;) ludzie są, broni też mało ;) Exp leci w miarę, skille też wbić normalnie ;d

 

@Duże masz wymagania co do serwera ;/ Nie mam pojęcia ;p

2rp9q8l.jpg

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za dużo broni, zbroi. Np: po stalce tylko 2-3 inne. Dość łatwy exp, łatwe robienie skilli na P.

Dodatkowe Info: Dużo ludu, nie musi być to polski serwer.

Nagroda za pomoc: Like

Z łatwiejszych to Reinor.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za dużo broni, zbroi. Np: po stalce tylko 2-3 inne. Dość łatwy exp, łatwe robienie skilli na P.

Dodatkowe Info: Dużo ludu, nie musi być to polski serwer.

Nagroda za pomoc: Like

 

 

Emperius // Mexilia // Xartez // Na nich wszystkich dostajesz prawe skille p na start itd.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: prywatny serwer hard/medium

Dodatkowe Info: bez 6/7 max lvl 99-120 tak jak np. stary REMIXMT2 zeby tak w 20godzin wbic 60lvl nie podawajcie balmory/ravii/tiverii oraz balanti poniewaz jest to niewypal

Nagroda za pomoc: Lajki

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: prywatny serwer hard/medium

Dodatkowe Info: bez 6/7 max lvl 99-120 tak jak np. stary REMIXMT2 zeby tak w 20godzin wbic 60lvl nie podawajcie balmory/ravii/tiverii oraz balanti poniewaz jest to niewypal

Nagroda za pomoc: Lajki

Dzisiaj startuje Balantia.

http://www.mpcforum....edykbalantiapl/

 

lub Ecresia.

http://www.mpcforum.pl/topic/765833-ecresiadedyk/

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] dobry medium, mała liczba epików, broni zbroi itp[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] duzo ludzi, stabilny serwer[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] like[/color]

[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] dobry medium, mała liczba epików, broni zbroi itp[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] duzo ludzi, stabilny serwer[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] like[/color]

[/center]

 

Emperius // Xartez - Malo epikow i medium ewentualnie mexilia.

Bywalec
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b] dobry medium, mała liczba epików, broni zbroi itp[/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b] duzo ludzi, stabilny serwer[/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b] like[/color]

[/center]

Reinor.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości Epików oraz miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer Priv ^^ Najlepiej polski chociaz innymi też nie pogardzę

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości Epików oraz miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer Priv ^^ Najlepiej polski chociaz innymi też nie pogardzę

Nagroda za pomoc: Lajk

Glador, Diamond, Elite, Antissa

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium - hard , serwer słaby(Godny polecenia )

Dodatkowe Info: Dużo ludzi , Tanie itemki do kupna (z shopów)

Nagroda za pomoc: Like

Reinor.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7 bon Dość ciekawy rate po 999 latwy

Dodatkowe Info: Chcę jakiegoś Dedyka PvP taki jak promt2 był :(

Nagroda za pomoc: Lajk.

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości Epików oraz miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer Priv ^^ Najlepiej polski chociaz innymi też nie pogardzę

Nagroda za pomoc: Lajk

iMetin.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...