Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard
Dodatkowe Info: Max 99lv. lub 105lv, mało epików, minimum 500+ graczy, nie trzeba wydawać kasy na IS.
Nagroda za pomoc: Like

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard

Dodatkowe Info: Max 99lv. lub 105lv, mało epików, minimum 500+ graczy, nie trzeba wydawać kasy na IS.

Nagroda za pomoc: Like

Astilia, Ascarial, Balmora.

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun takie jak były serwey z 3/4 lata temu

Dodatkowe Info: Epickie bronie i zbrojki , minimum 500 graczy , nie trzeba wydawać kasy na IS 

Grałem na asine, xenox , gladoor, angertus, DivineWord,Balmora,Linares

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard

Dodatkowe Info: Max 99lv. lub 105lv, mało epików, minimum 500+ graczy, nie trzeba wydawać kasy na IS.

Nagroda za pomoc: Like

Ascarial!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun takie jak były serwey z 3/4 lata temu

Dodatkowe Info: Epickie bronie i zbrojki , minimum 500 graczy , nie trzeba wydawać kasy na IS

Grałem na asine, xenox , gladoor, angertus, DivineWord,Balmora,Linares

Nagroda za pomoc: Like

Virtual

Elite

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 6/7 bonie pod klasy do dropu nie z is
Dodatkowe Info:

Szukam jakiegoś prywatnego serwera metin2 gdzie:
Znajdę eq z 6/7 bonusem pod (klasy) (10/5 10/10 5/5 np.woj)
Żeby ten 6/7 był dostępny do dropu, nie w IS.
Jakiś max lvl 105-250.
Dungeony 
W miarę ludzi. 
Pozdrawiam.

Nagroda za pomoc: Like :)

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy z duza iloscia ładnych broni ciezko do zdobycia
Dodatkowe Info: Epickie bronie i zbrojki , minimum 500 graczy , nie trzeba wydawać kasy na IS 
Grałem na asine, xenox , gladoor, angertus, DivineWord,Balmora,Linares i wsyztskie serwery na mpcforum
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, bonusy max, nowy, graczy 300+

Dodatkowe Info: Odpada Deila.eu/pl, i wszystkie serwery co stoją pół roku +

Nagroda za pomoc: Lajk

asine

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/ sporo broni i nie cieżko ja zdobyć :D grałem na linerasie virtual/ glador / divinewolrd

Pomoc: Like

 

xenox ;p

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard

Dodatkowe Info: Max 99lv. lub 105lv, mało epików, minimum 500+ graczy, nie trzeba wydawać kasy na IS.

Nagroda za pomoc: Like

Astilia, Ravia

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 6/7 bonie pod klasy do dropu nie z is

Dodatkowe Info:

Szukam jakiegoś prywatnego serwera metin2 gdzie:
Znajdę eq z 6/7 bonusem pod (klasy) (10/5 10/10 5/5 np.woj)
Żeby ten 6/7 był dostępny do dropu, nie w IS.
Jakiś max lvl 105-250.
Dungeony 
W miarę ludzi. 
Pozdrawiam.

Nagroda za pomoc: Like :)

Pandora, Elite

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy z duza iloscia ładnych broni ciezko do zdobycia

Dodatkowe Info: Epickie bronie i zbrojki , minimum 500 graczy , nie trzeba wydawać kasy na IS 

Grałem na asine, xenox , gladoor, angertus, DivineWord,Balmora,Linares i wsyztskie serwery na mpcforum

Nagroda za pomoc: Like

Jesli grales na wszystkich serwerach zaprezentowanych na MPC, to nie ma zadnego innego ;]

Polecam asine.

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Obojętny serwer
Dodatkowe Info: Dobry zarobek na eq, ulepszaczach, bryłkach.. Np. Na Gladorze za ulepki, eq i inne przy dobrym wietrze można było zgarniać tygodniowo nawet 150 zł ;)
zna ktoś podobny serwer?

Nagroda za pomoc: Like i co chcecie ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/medium na którym mogę stworzyć postać na niskim lvl ( 30-61) którą można coś zdziałać :)

Dodatkowe Info: Odpadaja xenox,pandora,virtual i inne starsze serwery..., invoria,asine (mogą być serwy które mają rok- 2)

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Obojętny serwer

Dodatkowe Info: Dobry zarobek na eq, ulepszaczach, bryłkach.. Np. Na Gladorze za ulepki, eq i inne przy dobrym wietrze można było zgarniać tygodniowo nawet 150 zł ;)

zna ktoś podobny serwer?

Nagroda za pomoc: Like i co chcecie ;)

Balmora

FuBu na bryłkach nieźle jechał chansub-global-emoticon-ddc6e3a8732cb50f

giphy.gif ­

Opublikowano

Balmora

FuBu na bryłkach nieźle jechał 746241403521858949795.png

Za trudny serwer co = z masą czasu na to żeby zacząć zarabiać. Glador był EASY a zarobek spory :)

Opublikowano

Zależy mi na : Min 200lvl, medium-easy, 1k+ ludzi online.

Dodatkowe info: Sporo itemów, nowy serwer, bez osiągniętego max lvl, łatwe bonowanie itemów.

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Obojętny serwer

Dodatkowe Info: Dobry zarobek na eq, ulepszaczach, bryłkach.. Np. Na Gladorze za ulepki, eq i inne przy dobrym wietrze można było zgarniać tygodniowo nawet 150 zł ;)

zna ktoś podobny serwer?

Nagroda za pomoc: Like i co chcecie ;)

Virtual

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : Max lvl 99/105 , w tydzień/dwa max lv , eq epickie tylko syrek itp , ulepki tylko broszurka/perły , min  50 osób w godzinach nocnych , bonusy najlepiej że by wchodziły tylko maxy.

Dodatkowe info: Planuje zacząć od nowa ( na privie ) i mam zamiar grać bez is . Grałem na: NewLongju2/orienatlmt2(i paru innych) te dwa serwery podobałymi mi sie najbardziej.

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w profilu

Opublikowano

Zależy mi na : Min 200lvl, medium-easy, 1k+ ludzi online.

Dodatkowe info: Sporo itemów, nowy serwer, bez osiągniętego max lvl, łatwe bonowanie itemów.

Dreikon

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Szukam wszelkiego info na temat serwerów wychodzących w okresie letnim.

Zależy mi najbardziej na: easy, żeby ważny był drop z metinów, dt, ewentualnie perły/małże etc.

Liczę nas was!  <3

 

 

Nagrodą są laaaajki!  :D

Tak, lubię kolory.


​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs :ninja:


~ Cirkays


Opublikowano

Temat został stworzony ze względy na spam tematamy typu " gdzie grać? "

1332089734-U24240.png

 

1. Stosujemy się do wzoru

2. Udzielamy porad tylko wtedy gdy mamy informacje oraz doświadczenie na serwerze

3. Zadajemy pytanie, a następnie czekamy na odpowiedź. Swoich postów nie odświeżamy.

 

 

 

1332089745-U24240.png

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:

Np:

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Runicznych mieczach , pancerzach kości

Dodatkowe Info: max lv 150-180 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

1332089544-U24240.png

 

1. Double Post (3%);

2. Nie zastosowanie się do wzoru (I ostrzeżenie 0%, każde kolejne ostrzeżenie - 5%);

3. Spam/Offtopic (5%);

Opublikowano

Szukam wszelkiego info na temat serwerów wychodzących w okresie letnim.

Zależy mi najbardziej na: easy, żeby ważny był drop z metinów, dt, ewentualnie perły/małże etc.

Liczę nas was!

27.06.14-Mortyriusz [300 lvl max, nowości (autorskie)]

Jest jeszcze wiele serwerów, które się przygotowują, lecz nie ma ich jeszcze na Forum.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy i niedawnym starcie
Dodatkowe Info: ktory serwer wybrac ? Gdzie gra najwiecej osob

1. WebMetin

2.Deila.Eu

3.Metinek.eu

4.Astilia.pl

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy i niedawnym starcie

Dodatkowe Info: ktory serwer wybrac ? Gdzie gra najwiecej osob

1. WebMetin

2.Deila.Eu

3.Metinek.eu

4.Astilia.pl

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Z tych czterech Astilia.

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzej ilosci graczy i niedawnym starcie

Dodatkowe Info: ktory serwer wybrac ? Gdzie gra najwiecej osob

1. WebMetin

2.Deila.Eu

3.Metinek.eu

4.Astilia.pl

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Oczywiście, że Astilia

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnia ilość graczy, jedno z głównych założeń serwera to gildie.
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie właśnie głównym aspektem rozgrywki są gildie - rozwinięte do maksimum, gdzie mamy baaaaardzo dużo możliwości oraz predyspozycji, podajcie najwięcej jak możecie tych serwerów. 
Nagroda za pomoc: Jedynie "lajk" oraz szczere podziękowanie.

10906.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Średnia ilość graczy, jedno z głównych założeń serwera to gildie.

Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie właśnie głównym aspektem rozgrywki są gildie - rozwinięte do maksimum, gdzie mamy baaaaardzo dużo możliwości oraz predyspozycji, podajcie najwięcej jak możecie tych serwerów. 

Nagroda za pomoc: Jedynie "lajk" oraz szczere podziękowanie.

Invoria

Asine

Astilia

Metinek

I niedługo wychodzi Thoria

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...