Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

 

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był [4FUN][PVP][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze gdy się rozwine ;)

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był [4FUN][PVP][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze gdy się rozwine  ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[center ][ b ][i ]

Nie wiem

gdzie grać! Pomocy! [/i][/

b]

[b ][ i]

Zależy mi

najbardziej na:GM MODE[/i][/b][/

color]

[b ][ i]

Dodatkow

e Info: Brak[/i][/b]

[b ][ i]

Nagroda

za pomoc: Podziekowania[/i][/b]

[/ center]

Opublikowano

zalezy mi najbardziej na: server easy,bony 6/7 może być lub nie być a jak już będzie to tylko do expa,100% na ulepszenie minimum 80%,a co do bonow wchodzą zawsze na max
 
NOGRODA; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE I RAZ JESZCZE...LIK....EEE...

 

 

niue podawac argentusmt2.pl i xenoxmt2.pl inne 

Opublikowano

Szukam serwera easy/medium najlepiej bez 6/7 bonu, dość fajnie rozbudowana mapa z bossami czy czymś takim, coś w typie elitemt2 złączonego z ravią (tutaj mi się podoba te zbieranie eq na zrobienie tytana) Piszcie najlepiej na pw :p. A i z ogarniętą administracją, nie taką jak np. na Metinek.eu (fajny serwer ale administracją - 3 admini Weexer, Ziomus i Visual to porażka, gdy chcesz wyjaśnić sprawę dotyczącą bana nie dadzą dojść Ci do głosu jak bd się sprzeciwiał ich decyzj, zwiększą karę i dadzą gaga - nie można pisać , a później zbanują na danym tsie).

Opublikowano

@mamuto poleciłbym Ci:

 

- Deila.eu - serwer bardzo fajny jednak pobugowany i administracja nierozgarnięta

 

- Ascarial.pl - serwer ravio-podobny z tym zbieraniem ulepek, ogarnięta administracja, ciekawy system ulepszeń

 

Osobiście bardziej poleciłbym Ascarial, jednak na początek serwer podchodzi pod harda, dopiero potem staje się medium. ;)

Opublikowano

alezy mi najbardziej na: server easy,bony 6/7 może być lub nie być a jak już będzie to tylko do expa,100% na ulepszenie minimum 80%,a co do bonow wchodzą zawsze na max
 
NOGRODA; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE I RAZ JESZCZE...LIK....EEE...

 

 

nie podawac argentusmt2.pl i xenoxmt2.pl 

Opublikowano

Szukam serwera easy/medium najlepiej bez 6/7 bonu, dość fajnie rozbudowana mapa z bossami czy czymś takim, coś w typie elitemt2 złączonego z ravią (tutaj mi się podoba te zbieranie eq na zrobienie tytana) Piszcie najlepiej na pw :P. A i z ogarniętą administracją, nie taką jak np. na Metinek.eu (fajny serwer ale administracją - 3 admini Weexer, Ziomus i Visual to porażka, gdy chcesz wyjaśnić sprawę dotyczącą bana nie dadzą dojść Ci do głosu jak bd się sprzeciwiał ich decyzj, zwiększą karę i dadzą gaga - nie można pisać , a później zbanują na danym tsie).

Wzór jest po to żeby go używać

 

Może Invoria

giphy.gif ­

Opublikowano

 

zalezy mi najbardziej na: server easy,bony 6/7 może być lub nie być a jak już będzie to tylko do expa,100% na ulepszenie minimum 80%,a co do bonow wchodzą zawsze na max

 

NOGRODA; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE I RAZ JESZCZE...LIK....EEE...

 

 

niue podawac argentusmt2.pl i xenoxmt2.pl inne 

 

LinaresMt2

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwy exp, drop. 6/7 bonus łatwo dostępny dla każdego.
Dodatkowe Info: Musi być dość dużo ludzi. Nie może się szybko nudzić :)
Nagroda za pomoc: Like :)

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

 

alezy mi najbardziej na: server easy,bony 6/7 może być lub nie być a jak już będzie to tylko do expa,100% na ulepszenie minimum 80%,a co do bonow wchodzą zawsze na max

 

NOGRODA; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE I RAZ JESZCZE...LIK....EEE...

 

 

nie podawac argentusmt2.pl i xenoxmt2.pl 

 

ProMT2.

Poradnik co do itemów z is i zarobku http://www.mpcforum.pl/topic/1188928-promt2-5-sposobow-na-zarobek/?view=findpost&p=10172015

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

 

alezy mi najbardziej na: server easy,bony 6/7 może być lub nie być a jak już będzie to tylko do expa,100% na ulepszenie minimum 80%,a co do bonow wchodzą zawsze na max

 

NOGRODA; LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE LIKE I RAZ JESZCZE...LIK....EEE...

 

 

nie podawac argentusmt2.pl i xenoxmt2.pl 

 

 

 

Polecam Ci metinek.eu - jeden z najlepszych serwerów. Jest to serwer easy, bez 6/7, ulepszanie do +7/8 jest prawie 100% tylko na red perły jest 50% ale z redkami nie ma problemu, na prawdę serwer polecam z całego serca ! ^^

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwy exp, drop. 6/7 bonus łatwo dostępny dla każdego.

Dodatkowe Info: Musi być dość dużo ludzi. Nie może się szybko nudzić :)

Nagroda za pomoc: Like :)

Metinek.eu

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy(co najmniej 600-700+), 6/7 do expa lub brak

Dodatkowe Info:Mile widziane : nowe dangeuony , kilka nowych broni , zbroi, kilka nowych map do expa itp , ale to wszysktko nie musi być. Coś w stylu jak teraz imetin , tylko więcej osób.

Nagroda za pomoc:+++++++++!

metinek.eu

 

 

[center ][ b ][i ]

Nie wiem

gdzie grać! Pomocy! [/i][/

b]

[b ][ i]

Zależy mi

najbardziej na:GM MODE[/i][/b][/

color]

[b ][ i]

Dodatkow

e Info: Brak[/i][/b]

[b ][ i]

Nagroda

za pomoc: Podziekowania[/i][/b]

[/ center]

metinek.eu

 

 

Zależy mi na: skilach u npc i zeby server był [4FUN][PVP][PL]

 

Dodatkowe info: Żeby server nie był przez Hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze gdy się rozwine  ;)

metinek.eu

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

- Duuużej ilości graczy online (najlepiej 1000+)

- Serwer ma być "młody", nowy, żeby tam już jakieś koksy nie chodziły, tylko w miarę jednakowy poziom :P

- Miła atmosfera, eventy, KONIECZNIE miła administracja :)

- Dobry drop i szybki exp

Dodatkowe Info: priv, serwer easy/medium

Nagroda za pomoc: pluuusik

 

Odpada VirtualMT2, PandoraMT2

metinek.eu

Opublikowano

@sura WP

@WhoPL.

 

Dużo soób gra na danych serwerach? I nie nudzi się szybko gra na nich? Najlepiej żeby bs był dostępny dla każego ;d

Coś koło 800 osób

 

Polecam Ci metinek.eu - jeden z najlepszych serwerów. Jest to serwer easy, bez 6/7, ulepszanie do +7/8 jest prawie 100% tylko na red perły jest 50% ale z redkami nie ma problemu, na prawdę serwer polecam z całego serca ! ^^

Metinek.eu

metinek.eu

 

 

metinek.eu

 

 

metinek.eu

metinek.eu

Nie przesadzaj, Metinek nie pasuje do żadnego z tych opisów.

giphy.gif ­

Opublikowano

Szukam serwer typ i opis :

serwer easy , maly max lvl , bardzo maly sys. ulepszeń , najlepiej polski dedyk 

dużo ludzi 

Dużo ludzi masz na invoria.

Metek fajny, system też nie jest jakiś duży. Nowe dungoeny mają wejść za 1,5 tyg. Nawet dla  105 lvl

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na : Duża ilość luda na serwie 800 - 1000 wzwyż. Kilka nowych map , dangeonow , zbroi, broni. BEZ trut i stalek w sklepach. Serwer taki nowszy jakby byl.

 

Dodatkowe info : odpada : Virtual , pandora , invoria , metinek , elite , xenox

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na : Duża ilość luda na serwie 800 - 1000 wzwyż. Kilka nowych map , dangeonow , zbroi, broni. BEZ trut i stalek w sklepach. Serwer taki nowszy jakby byl.

 

Dodatkowe info : odpada : Virtual , pandora , invoria , metinek , elite , xenox itp.

itp czyli wszystkie, to weź zagraj w inną grę jak już dla Cb nie ma serwa  

Turima wystartowała ostatnio, ale tam system ulepszania jest poje...

No, ale ciężko znaleźć 1k graczy tam jest 500 w godzinach szczytu 

Opublikowano

Zależy mi na: Bardzo dużo graczy, nowy serwer

Dodatkowe informacje: Jak wyżej

Nagroda za pomoc: Mogę dać lajki, w profilu też

Zależy mi na: Bardzo dużo graczy, nowy serwer

Serwer Easy lub hard nie medium

Max 200lv

Nagroda za pomoc : Daje Like ;d

Astilia

Metinek

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Możliwości płacenia paysafecard
Dodatkowe Info:fast
Nagroda za pomoc:Like 

                                                                          

Opublikowano

Poszukuję serwera (dedyk) PVP. Poza tym zależy mi na bardzo łatwym expie i miłej atmosferze. ;)

 

// Nie musi być to polski serwer. ;)

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Poszukuję serwera (dedyk) PVP. Poza tym zależy mi na bardzo łatwym expie i miłej atmosferze. ;)

 

// Nie musi być to polski serwer. ;)

HammerMT2 i ProMT2

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...