Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Ilość grczy tak 1000+, Easy/Medium, Miła atmosfera Dodatkowe Info: Grałem na innych serwach niestety już one nie działają (GuerraMt2, KingWorld, DivineWorld, .....) 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SZUKAM 2 SERWERY : JEDEN MEDIUM/HARD A DRUGI EASY
Dodatkowe Info: CHCIAŁBYM ABY SERWER EASY SPEŁNIAŁ TE OTO KRYTERIA : 
 - MAX 250 LUB 254/255 LVL
 - SYSTEM ULEPSZEŃ COŚ TAKIEGO JAK Z TYCH STARYCH SERWÓW JAK NP VIRTUALMT2 CZYLI NIE TE DZIWNE NOWE BRONIE
 - DUUUŻA LICZBA GRACZY
 - SERWER MOŻE STAĆ MAX OD 2010R
 - 100% SZANSY NA ULEPSZENIE
 - ŁATWY EXP, FAJNY DROP, ŁATWE ZARABIANIE
 - BRAK 6-GO SKILLA
 - WYRÓWNANE SIŁY KLAS ( NIE ŻE BM LUB KTOŚ INNY JEST NASILNIEJSZY NA SERWERZE)
 CO DO SERWERA MEDIUM/HARD TO :
 - MAX 99 LVL
 - EXP NIE ZA CIĘŻKI ALE DUŻO DUŻO LEPSZY NIŻ NA GLOBALU
 - FAJNY DROP, ŁATWE ZDOBYWANIE KASY
 - ŁATWE ROBIENIE SKILLI DO G - 10 KSIĄG
Nagroda za pomoc: LIKE + 5* W PROFILU

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Globalu

Dodatkowe Info: Chcialbym zaczac ponownie gre na PL'u , na serwie na którym mógłbym miec z kims pograc , i odrazu mówie ze odpada TBD
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium. Maksymalny level aby nie przekraczał 200. Brak 6/7 bonu. System ulepszania zbroi i broni aby nie był za bardzo rozbudowany. Najlepiej z 2-3 etapy.

Dodatkowe Info: Dużo graczy, serwer nie musi być jednym z najnowszych ale dobrze by było. Dobra zabawa bez wkładu w IS.

Nagroda za pomoc: LAJKI! LAJKI! LAJKI!

185241494535326637230.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Globalu

Dodatkowe Info: Chcialbym zaczac ponownie gre na PL'u , na serwie na którym mógłbym miec z kims pograc , i odrazu mówie ze odpada TBD

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Negros

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium. Maksymalny level aby nie przekraczał 200. Brak 6/7 bonu. System ulepszania zbroi i broni aby nie był za bardzo rozbudowany. Najlepiej z 2-3 etapy.
Dodatkowe Info: Dużo graczy, serwer nie musi być jednym z najnowszych ale dobrze by było. Dobra zabawa bez wkładu w IS.
Nagroda za pomoc: LAJKI! LAJKI! LAJKI!

 

Ascarial

giphy.gif ­

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Najbardziej zależy mi na : Aby serwer był to easy/4fun ( bardziej pod easy ), polski .

Dodatkowe info : Aby serwer odwiedzało dużo osób, miła atmosfera, nie było zbędnego syfu ( w piizdu epików, całe miasto zmienione itd. )

Nagroda za pomoc : lajkii.

.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

 

 

Najbardziej zależy mi na : Aby serwer był to easy/4fun ( bardziej pod easy ), polski .

Dodatkowe info : Aby serwer odwiedzało dużo osób, miła atmosfera, nie było zbędnego syfu ( w piizdu epików, całe miasto zmienione itd. )

Nagroda za pomoc : lajkii.

Virtualmt2

Dreikon

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Kostiumach,fryzkach,duzej ilosci graczy +500/700!
Dodatkowe Info:Szukam serva medium/hard na wakacje! Gralem na Pandroum/exalion
Nagroda za pomoc:Likeeeeeeeee!!!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogromnej ilości graczy, żeby nie było tak, że serwer mi za tydzień padnie, niezłym mnożniku i pierścieniu teleportacji na start.
Dodatkowe Info: -
Nagroda za pomoc: Like

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości osób, żebym miał z kim się bić i konkurować oraz pełne miasta(shopy), Medium z domieszka hard/easy max 150 lvl coś koło tego +/- pare lvl w góre/dół(ktoś kto grał na Tiveria, to coś o takiego mi chodzi to był jak nie patrząc medium spory). Pare  max 3-4 sety broni zbroi(ładnych nie takich gówien ze wszystkie takie same tylko kolor inny:D) Ku i zwoje/rady/fasole u handlarki(drogie) lub od razu na P u npc. Miły i łatwy exp
Dodatkowe Info: -Grałem lub mi się nie spodobały te :invoria, balmora, ravia, virtual, exalion, pandora, elite, astilia, essenia, nemoria, pandorum więc te Nie! Aktywne gildie !
Nagroda za pomoc: Like
, Zimne piwko:D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości osób, żebym miał z kim się bić i konkurować oraz pełne miasta(shopy), Medium z domieszka hard/easy max 150 lvl coś koło tego +/- pare lvl w góre/dół(ktoś kto grał na Tiveria, to coś o takiego mi chodzi to był jak nie patrząc medium spory). Pare max 3-4 sety broni zbroi(ładnych nie takich gówien ze wszystkie takie same tylko kolor inny:D) Ku i zwoje/rady/fasole u handlarki(drogie) lub od razu na P u npc. Miły i łatwy exp

Dodatkowe Info: -Grałem lub mi się nie spodobały te :invoria, balmora, ravia, virtual, exalion, pandora, elite, astilia, essenia, nemoria, pandorum więc te Nie! Aktywne gildie !

Nagroda za pomoc: Like, Zimne piwko:D

Ascarial.pl medium/hard, dużo ludzi. w weekendy 1k+

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Kostiumach,fryzkach,duzej ilosci graczy +500/700!

Dodatkowe Info:Szukam serva medium/hard na wakacje! Gralem na Pandroum/exalion

Nagroda za pomoc:Likeeeeeeeee!!!!!

Ascarial.pl czyli hard/medium

w dni robocze 750+, w weekendy 1k+

Od kilku miesięcy stoi i raczej jeszcze długo na nim pograsz.

Virtualmt2 odpada. Serwer mi nie przypadł do gustu.

Dreikon - dużo osób gra ?

Wg licznika na dreikonie ok.700 osób, wiekszosc uwaza ze mniej, ale wg mnie ok.500 jest codziennie. Fajnie się gra, w weekendy eventy, dasz radę grać na lajcie bez is.
Opublikowano

Ascarial.pl medium/hard, dużo ludzi. w weekendy 1k+

Ascarial.pl czyli hard/medium

w dni robocze 750+, w weekendy 1k+

Od kilku miesięcy stoi i raczej jeszcze długo na nim pograsz.

Wg licznika na dreikonie ok.700 osób, wiekszosc uwaza ze mniej, ale wg mnie ok.500 jest codziennie. Fajnie się gra, w weekendy eventy, dasz radę grać na lajcie bez is.

Jakie jeszcze taki server polecasz ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Kostiumach,fryzkach,duzej ilosci graczy +500/700!

Dodatkowe Info:Szukam serva medium/hard na wakacje! Gralem na Pandroum/exalion

Nagroda za pomoc:Likeeeeeeeee!!!!!

Astilia

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Globalu
Dodatkowe Info: Chcialbym zaczac ponownie gre na PL'u , na serwie na którym mógłbym miec z kims pograc  i abym mógł kupic konto 30 lvl+ za 10-35 zł
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 

-Aby nie było 6skila 

-Brak 6/7bon

-System ulepszeń podobny jak na Diamondmt2

-Dużo graczy 

Dodatkowe Info: Serwer Poksju
Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Globalu

Dodatkowe Info: Chcialbym zaczac ponownie gre na PL'u , na serwie na którym mógłbym miec z kims pograc  i abym mógł kupic konto 30 lvl+ za 10-35 zł

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

TBD

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

-Aby nie było 6skila 

-Brak 6/7bon

-System ulepszeń podobny jak na Diamondmt2

-Dużo graczy 

Dodatkowe Info: Serwer Poksju

Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 

-Aby nie było 6skila 

-Brak 6/7bon

-System ulepszeń podobny jak na Diamondmt2

-Dużo graczy 

Dodatkowe Info: Serwer Poksju

Nagrodaarrow-10x10.png za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Virtual

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max. LV 99-105. (Nie wyższy) , zeby grało średnio ludzi. (Obojetne ile bdz stał) ,jakieś zmiany , epiki itp. Oraz exp , drop,itp Ma być Medium/hard.
Dodatkowe Info: LV MAX 99-105
Nagroda za pomoc: Grasz ze mną. I Lajki :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max. LV 99-105. (Nie wyższy) , zeby grało średnio ludzi. (Obojetne ile bdz stał) ,jakieś zmiany , epiki itp. Oraz exp , drop,itp Ma być Medium/hard.

Dodatkowe Info: LV MAX 99-105

Nagroda za pomoc: Grasz ze mną. I Lajki :P

Ravia.eu

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !

Najbardziej zalezy mi na : Hard / bardzo podobny do PL tzn zarabiane na fms/ku/kd/... stabilny /

Dodatkowe informacje: Najlepiej z tego roku lub dopiero co ma wystartowac .

Nagroda za pomoc : Lajki w profilu :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !

Najbardziej zalezy mi na : Hard / bardzo podobny do PL tzn zarabiane na fms/ku/kd/... stabilny /

Dodatkowe informacje: Najlepiej z tego roku lub dopiero co ma wystartowac .

Nagroda za pomoc : Lajki w profilu :)

Ascarial

giphy.gif ­

Opublikowano

Ascarial

Tak, Ascarial... Pomyśl troszkę

Nie wiem gdzie grać! pomocy !

Najbardziej zalezy mi na : Hard / bardzo podobny do PL tzn zarabiane na fms/ku/kd/... stabilny /

Dodatkowe informacje: Najlepiej z tego roku lub dopiero co ma wystartowac .

Nagroda za pomoc : Lajki w profilu :)

Na Pandorum jest fajny zarobek z takich przedmiotów ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !


Najbardziej zalezy mi na : Hard, podobny nawet do PL.
Dodatkowe informacje: Jakieś nowości, system osiągnięć, dużo ludzi, stabilny.
Nagroda za pomoc: Lajki lecą zawsze.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy !

Najbardziej zalezy mi na : Hard, podobny nawet do PL.

Dodatkowe informacje: Jakieś nowości, system osiągnięć, dużo ludzi, stabilny.

Nagroda za pomoc: Lajki lecą zawsze.

Astlia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...