Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max. LV 99-105. (Nie wyższy) , zeby grało średnio ludzi. (Obojetne ile bdz stał) ,jakieś zmiany , epiki itp. Oraz exp , drop,itp Ma być Medium/hard.
Dodatkowe Info: LV MAX 99-105       /   NIE :   Ravia/balmora/MPCforum/ascarial/     / PS> Ma być troche ludzi.
Nagroda za pomoc: Grasz ze mną. I Lajki :P

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Administratorach takich co wiedza co robia :) (Medium/Easy)
Dodatkowe Info: Zeby nie byl ja Xenox 21321 broni/zbroi itp Najlepiej 3-4 max 5 Zestawow Broni :)
Nagroda za pomoc: Lajk :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max. LV 99-105. (Nie wyższy) , zeby grało średnio ludzi. (Obojetne ile bdz stał) ,jakieś zmiany , epiki itp. Oraz exp , drop,itp Ma być Medium/hard.

Dodatkowe Info: LV MAX 99-105 / NIE : Ravia/balmora/MPCforum/ascarial/ / PS> Ma być troche ludzi.

Nagroda za pomoc: Grasz ze mną. I Lajki :P

Astilia.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/ co mna mniej niz 3 tyg, bardzo łatwy lvl brak 6/7bonu

Dodatkowe Info: nic więcej ;) tylko bez 6/7bonu

Nagroda za pomoc: 5x lajk !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/ co mna mniej niz 3 tyg, bardzo łatwy lvl brak 6/7bonu

Dodatkowe Info: nic więcej ;) tylko bez 6/7bonu

Nagroda za pomoc: 5x lajk !

Może Asine

giphy.gif ­

Opublikowano

szukam serwera 4fun/easy typu pandoramt2 diamondmt2 elitemt2 itp

chce aby nie bylo klasowek 15/15 i 6/7 bonow

odprezajacy serwerek, +2k ludzi odpoczynek przed hardem jaki bedzie ravia mt2 s2 czzyli abym na serwerku mogl pograc do startu ravi ( 27 czerwca)

najlepiej zeby serwer byl nowy. slyszalem ze virtual mimo starosci trzyma poziom, poradzcie 

 

Opublikowano

szukam serwera 4fun/easy typu pandoramt2 diamondmt2 elitemt2 itpchce aby nie bylo klasowek 15/15 i 6/7 bonowodprezajacy serwerek, +2k ludzi odpoczynek przed hardem jaki bedzie ravia mt2 s2 czzyli abym na serwerku mogl pograc do startu ravi ( 27 czerwca)najlepiej zeby serwer byl nowy. slyszalem ze virtual mimo starosci trzyma poziom, poradzcie

Virtual trzyma wysoki poziom, spora liczba graczy i dobra atmosferka. Pan @GallAnonim1429 więcej by ci nim opowiedział, maniaczy tam w chuy (tak wnioskuję ;D)

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

szukam serwera 4fun/easy typu pandoramt2 diamondmt2 elitemt2 itp chce aby nie bylo klasowek 15/15 i 6/7 bonow odprezajacy serwerek, +2k ludzi odpoczynek przed hardem jaki bedzie ravia mt2 s2 czzyli abym na serwerku mogl pograc do startu ravi ( 27 czerwca) najlepiej zeby serwer byl nowy. slyszalem ze virtual mimo starosci trzyma poziom, poradzcie 

Virtual, tak jak wspomniałeś.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY, 100% na ulepszenie albo chociaż 70,80,90 a nie jak na innych serwach ze 20 lub 30%, dużo graczy
Dodatkowe Info: Szukam serwera Easy na którym nie będę się nudził wiecznym expieniem lub zarabianiem, coś podobnego do Virtuala - skończyłem na nim grać ponieważ ceny są z kosmosu a zarabianie ciężkie, 1000 brył za zbroje a ja na dzień potrafiłem zarobić max 50 brył, dobrze by było gdyby ten serwer stał z 2-3 lata i żeby się dało osiągnąć wszystko bez IS oraz nie było po 20 hwangów w systemie ulepszen, max 5 hwangów, najlepiej max 250 lub 254/255 lvl
Nagroda za pomoc: Like i 5 gwiazdek w profilu ;)

 

 

Opublikowano

Przed chwila zobaczylem, ze na virt jest 6 7 bon z odp na klasy... odpada

Metinek? Dreikon? Nic lepszego już raczej nie ma.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Serwer Medium

Zależy mi najbardziej na: Grywalnosci na serwerze, zeby byli ludzie
Dodatkowe Info:Mały nacisk na IS.
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

nie za bardzo chce mi sie czytac wszystkie posty wiec szukam priva cos jak kiedys avalon,gdzie gra duzo ludzi ale nie ma tez jakis super nowych broni i wymyslonych zbroji wierzchowcow itp. ;)

Opublikowano

Pomocy! :(  nie wiem gdzie grać, zależy mi na serwie Easy Pvp żeby było na serwie u handlarzy truta stalki itp żeby szybko leciała kasa exp nie było ciężko z ulepszaniem eq.Nie było lagów bugów przyjemna atmosfera i pomocna Administracja. Z góry dziękuje nagroda za pomoc Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Serwer Medium

Zależy mi najbardziej na: Grywalnosci na serwerze, zeby byli ludzie

Dodatkowe Info:Mały nacisk na IS.

Nagroda za pomoc:like

 

Invoria

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogar administracja, wciągająca rozgrywka
Dodatkowe Info: Ravia.eu czy Balmora?
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogar administracja, wciągająca rozgrywka

Dodatkowe Info: Ravia.eu czy Balmora?

Nagroda za pomoc: Like

Ravia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Serwer Medium

Zależy mi najbardziej na: DUzej liczbie graczy, duzej ilosci bossow/metinow, 6-7 bon nie klasowy lub brak
Dodatkowe Info:Server easy/medium
Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Serwer Medium

Zależy mi najbardziej na: DUzej liczbie graczy, duzej ilosci bossow/metinow, 6-7 bon nie klasowy lub brak

Dodatkowe Info:Server easy/medium

Nagroda za pomoc:like

Invoria

Dreikon

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Pomocy! :(  nie wiem gdzie grać, zależy mi na serwie Easy Pvp żeby było na serwie u handlarzy truta stalki itp żeby szybko leciała kasa exp nie było ciężko z ulepszaniem eq.Nie było lagów bugów przyjemna atmosfera i pomocna Administracja. Z góry dziękuje nagroda za pomoc Lajk :)

LinaresMt2

Nie ma zatrutych mieczy i stalek u handlarzy, ale można je bardzo łatwo zdobyć. Bossy są na każdej mapce i większość z nich nie jest tak ciężko ubić początkującym gaczom (wystarczy pierwsze lepsze eq z bonami do expa). Max lvl wbijesz w 2h. Eventy są organizowane codziennie.

Gorąco polecam ;)

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy !!!

Serwer medium typu PandoraMT2

Najbardziej zalezy mi na : Duza liczba graczy / podobny do Pandora MT2 /6/7 bon klasowe /

Dodatkowe info : Drop sztabek

Nagroda : 5 like w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy !!!

Serwer medium typu PandoraMT2

Najbardziej zalezy mi na : Duza liczba graczy / podobny do Pandora MT2 /6/7 bon klasowe /

Dodatkowe info : Drop sztabek

Nagroda : 5 like w profilu

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bonusy do statystyk +50 (np int), sporo graczy
Dodatkowe Info: Najlepiej polski priv. I aby nie było trudno o ulepszacze (przynajmniej perełki i broszki)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...