Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER EASY

 ULEPY U HANDLARZY LUB ICH BRAK TO NAJWAŻNIEJSZE!!! ŁATWIUTKI EXP DUŻO


NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI


SERWER NIE INNY!

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Grałem na :

 

CamerionMT2

 

Pandora

 

HAMMERMT2

 

Diamond

 

DIVINE

 

FunMT2

 

Aline2


ProMt2

 

Virtualmt2


Ethana

 

Senthia

 

GladoR

 

XenoXmt2\

 

LINARES

Dreikon

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

Dodatkowe Info: Raczej nie.

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

tmp_gfs1325172794_v2_output.gif

Skajpa, mamo!! SKAJPA! Nie mówi się SKAJPAJA, tylko mówi się SKAJPA, rozumiesz?!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

 

Dodatkowe Info: Raczej nie.

 

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

Turima.pl

Essenia.pl

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na tym, żeby serwer był świeżo postawiony, maksymalny lvl nie za wysoki, żeby nie było za dużo ulepszeń broni/zbroi i żeby nie było tak dużo napie*dolonych dungeonów. Nie lubię serwerów, gdzie jest tego tak dużo.

 

Dodatkowe Info: Raczej nie.

 

Nagroda za pomoc: Lajk? ;-;

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1224489-s2emperiuseu-136-1800-dedyk-easy/

http://www.mpcforum.pl/topic/1220878-deilaeu-6614-1800-dedyk-easy/

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi na: Dużo graczów, miłej atmosfery, nowego serwera, fajnie by było spotkać gdzieś pety.. (NIE Z IS), medium

Dodatkowe info: -

Nagroda za pomoc: Lajki ;d

Grałem na: Webmetinie..

Opublikowano

Zalezy mi:Graczy online 400-500,mila atmosfera,nowe rzeczy,Medium serv podobny do imetin.

Dodadkowe Info:-

Nagroda: like ;)

Grałem na:Invoria,imetin

virtual, podobny do imetina

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilości graczy aby było z kim konkurować. Max lvl najlepiej aby nie przekraczał 200. Ulepszanie broni/zbroi na 65/75 najlepiej, żeby składało się z 2-3 etapów, im mniej tym lepiej. Fajnie by też było gdyby serwer był jednym z nowszych, jednak nie jest to mus ;) 
Dodatkowe Info: Serwer Medium/Hard ale może też być medium. Bez 6/7 bonów.
Nagroda za pomoc: Lajki, lajki i jeszcze raz lajki :)

185241494535326637230.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Sporej ilości graczy aby było z kim konkurować. Max lvl najlepiej aby nie przekraczał 200. Ulepszanie broni/zbroi na 65/75 najlepiej, żeby składało się z 2-3 etapów, im mniej tym lepiej. Fajnie by też było gdyby serwer był jednym z nowszych, jednak nie jest to mus ;) 

Dodatkowe Info: Serwer Medium/Hard ale może też być medium. Bez 6/7 bonów.

Nagroda za pomoc: Lajki, lajki i jeszcze raz lajki :)

invoria?

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Żeby serwer był bez 6/7 bon niezbyt dużo broni. Żeby było bronie dostępne w grze a nie tylko z Is.
Dodatkowe Info: Serwer podobny do Diamondmt2
Nagroda  za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości ludzi, Polski serwer, Nowy serwer
Dodatkowe InfoGrałem na serwerach: EliteMT2, XenoxMT2, PandoraMT2, Virtual i wiele innych. Chciałbym żeby było dużo ulepszania , atlantyd itp, czyli jak najbardziej rozwinięty
Nagroda za pomocMoże like ;)

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości ludzi, Polski serwer, Nowy serwer

Dodatkowe Info: Grałem na serwerach: EliteMT2, XenoxMT2, PandoraMT2, Virtual i wiele innych. Chciałbym żeby było dużo ulepszania , atlantyd itp, czyli jak najbardziej rozwinięty

Nagroda za pomoc: Może like ;)

Metinek.eu

Invoria.pl

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do polskiego metina gdzieś sprzed 3 lat, raty podobne, maksymalny level nie większy niż 150, możliwość grania bez IS-a..
Dodatkowe Info: Chciałbym, aby na serwerze było średnio ponad 500 osób online
Nagroda za pomoc: Lajk! :)

Opublikowano

Zależy mi na: Miła atmosfera, dużo graczy, Medium, możliwość gry bez utraty pieniędzy (ItemSzop)

Dodatkowe informacje: Coś w stylu Almantia, jak ktoś kolarzy :c

Nagroda za pomoc: Lajki, czy inne pierdoły ;p

+ Czy na Metinek.eu gra dużo graczy?

Przepraszam, że znowu pisze ;c

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do polskiego metina gdzieś sprzed 3 lat, raty podobne, maksymalny level nie większy niż 150, możliwość grania bez IS-a..

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby na serwerze było średnio ponad 500 osób online

Nagroda za pomoc: Lajk! :)

balmora/tiveria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do polskiego metina gdzieś sprzed 3 lat, raty podobne, maksymalny level nie większy niż 150, możliwość grania bez IS-a..

Dodatkowe Info: Chciałbym, aby na serwerze było średnio ponad 500 osób online

Nagroda za pomoc: Lajk! :)

Balmora

 

Zależy mi na: Miła atmosfera, dużo graczy, Medium, możliwość gry bez utraty pieniędzy (ItemSzop)

Dodatkowe informacje: Coś w stylu Almantia, jak ktoś kolarzy :c

Nagroda za pomoc: Lajki, czy inne pierdoły ;p

+ Czy na Metinek.eu gra dużo graczy?

Przepraszam, że znowu pisze ;c

Na Metinek.eu gra ok. 800 graczy.

 

Polecam ci grę na Invori lecz jak nie lubisz męczyć się z eq to graj na Metinku :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Zależy mi na: Miła atmosfera, dużo graczy, Medium, możliwość gry bez utraty pieniędzy (ItemSzop)

Dodatkowe informacje: Coś w stylu Almantia, jak ktoś kolarzy :c

Nagroda za pomoc: Lajki, czy inne pierdoły ;p

+ Czy na Metinek.eu gra dużo graczy?

Przepraszam, że znowu pisze ;c

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Zależy mi na: Miła atmosfera, dużo graczy, Medium, możliwość gry bez utraty pieniędzy (ItemSzop)

Dodatkowe informacje: Coś w stylu Almantia, jak ktoś kolarzy :c

Nagroda za pomoc: Lajki, czy inne pierdoły ;p

+ Czy na Metinek.eu gra dużo graczy?

Przepraszam, że znowu pisze ;c

Metinek coś koło 750

Polecam WebMetin

giphy.gif ­

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilość grczy tak 1000+, Easy/Medium, Miła atmosfera 
Dodatkowe Info: Grałem na innych serwach niestety już one nie działają (GuerraMt2, KingWorld, DivineWorld, .....) 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy +600, HARD, moze byc trudniejszy medium
Dodatkowe Info: Serwer zeby mial maks 4 miesiace
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy +600, HARD, moze byc trudniejszy medium

Dodatkowe Info: Serwer zeby mial maks 4 miesiace

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Astilia

Pandorum

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość grczy tak 1000+, Easy/Medium, Miła atmosfera 

Dodatkowe Info: Grałem na innych serwach niestety już one nie działają (GuerraMt2, KingWorld, DivineWorld, .....) 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Asine

giphy.gif ­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...