Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: +800 ludzi online,fajna atmosfera ,nie znudzi się po dwóch tygodniach.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

virtual, shiva

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer taki jak global (podobny) lecz medium + bony w shopachDodatkowe Info: serwer ze sporą ilością graczy 400+

pandorum

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! : 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP, gdzie serwer nie jest pod IS, minimum 400 ludzi, żeby było się z kim klepać.

Dodatkowe Info: Coś typu stare ProMT2

Nagroda za pomoc: Like

xenox, 4funmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: +800 ludzi online,fajna atmosfera ,nie znudzi się po dwóch tygodniach.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

Vixa/Invoria.

Graczy może trochę mniej niż oczekujesz, ale są to serwery godne polecenia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: +800 ludzi online,fajna atmosfera ,nie znudzi się po dwóch tygodniach.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

iMetin, 1k online +, ciekawe nowości, administracja zna się na tym co robi, ciekawe pvp, dużo autorskich nowości itd. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard serwer
Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad globalem lub ravią ;D
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard serwer

Dodatkowe Info: Zastanawiam się nad globalem lub ravią ;D

Nagroda za pomoc: like

Nie graj na ravii..

Polecam zagrać na nowym serwerze TBD(global) ;-).

Opublikowano

 

Nie graj na ravii..

Polecam zagrać na nowym serwerze TBD(global) ;-). 

 

 

uzasadnisz odpowiedz ?

 

Ravia już nie jest taka fajna jak przedtem.

A na nowym serwerze można trochę odczuć stary klimat gry, grając od nowa .:-)

Opublikowano

Ravia już nie jest taka fajna jak przedtem.

A na nowym serwerze można trochę odczuć stary klimat gry, grając od nowa .:-)

 

Zapomniałeś dodać że nie tylko klimat odczuje ale też stratę na koncie/w portfeli/

Opublikowano

Szukam serwera medium/hard albo medium bardziej z nakładem na medium , lvl max nie większy niż 125 najlepiej jakby był max 99/105 , brak 6/7 nie zbyt trudne wybicie się bez IS ponad 700 osób.

 

Myślałem o PandorumMt2 ale jak dla mnie za mało osób. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: żeby na serwerze było tylko 5 bonów maks i wchodziły bony nie 50000khp tylko max 2k hp 10 ludzi 15 abs standardowow tak jak diamondmt2 . I ludzi tak 700+ nie pustki po 5 na kanał

Dodatkowe Info: podobny do diamondmt2

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ------
Dodatkowe Info: Czy jest jakis prywatny server na ktorym mozna placic w is za pomoca paysafecard ?
Nagroda za pomoc: Lajk 

BUM

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium

Dodatkowe Info: Szukam czegoś na dłużej, max lvl 120-200, mało epików, mało ulepszaczy, ludzi +500, jakiś nowszy serwer lecz starszym nie pogardzę

Nagroda za pomoc: limit like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ------zmianki u handlarki max lv do 120 hard/medium 10 ku do g
Dodatkowe Info:pisac na pw lub w temacie ale najlepiej na pw
Nagroda za pomoc: Lajk

ZAUFAJ DOBRYM RADOM !!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: ------zmianki u handlarki max lv do 120 hard/medium 10 ku do g[/size]Dodatkowe Info:pisac na pw lub w temacie ale najlepiej na pwNagroda za pomoc: Lajk[/size]

ascarial.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ------zmianki u handlarki max lv do 120 hard/medium 10 ku do g

Dodatkowe Info:pisac na pw lub w temacie ale najlepiej na pw

Nagroda za pomoc: Lajk

Helium2/Ascarial/Avenor

Opublikowano

Szukam serwera medium/hard , hard exp , medium eq.

 

  • lvl max nie większy niż 125  
  • brak 6/7
  • nie zbyt trudne wybicie się bez IS.
  • ponad 700 osób.
  • I bez żadnych ultra mega nowych itemków i tekstur map bo rzygam od tego.
Opublikowano

Szukam serwera medium/hard , hard exp , medium eq.

 

 

  • lvl max nie większy niż 125  
  • brak 6/7
  • nie zbyt trudne wybicie się bez IS.
  • ponad 700 osób.
  • I bez żadnych ultra mega nowych itemków i tekstur map bo rzygam od tego.
astilia.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tylko 5bonó bez 6/7 jak na diamondmt2 i żeby bony były normalne maksymalnie 2k hp nie 50 jak na xenox . Nie chce grać na ethana.eu bo to syf jest . Więc nie piszcie tym serwerem . Najlepiej chcialbym ze był bardzo podobny do diamonda .
Dodatkowe Info: cos w stylu diamondmt2
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: tylko 5bonó bez 6/7 jak na diamondmt2 i żeby bony były normalne maksymalnie 2k hp nie 50 jak na xenox . Nie chce grać na ethana.eu bo to syf jest . Więc nie piszcie tym serwerem . Najlepiej chcialbym ze był bardzo podobny do diamonda . [/size]Dodatkowe Info: cos w stylu diamondmt2Nagroda za pomoc: Lajk[/size]

Z tych starszych raczej nic nie znajdziesz.

Z nowszych polecam invorie

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Stabilności. Zdecydowanie stabilność jest dla mnie najbardziej pożądaną cechą. Takie serwery jak Balmora i Ravia są stabilne ( wsparcie z YT ), ale po prostu są za ciężkie i za stare. Krótko mówiąc:

 

- Serwer musi być stabilny ( żeby postał trochę dłużej niż kilka mieś )

 

-Serwer musi być dosyć nowy ( żeby nie było 9999 graczy z maksymalnym LvL-em )

 

- Nie może być Ravią lub Balmorą

 


Dodatkowe Info: Serwer może być Medium, Easy lub nawet Hard. Hard najmniej mi się podoba, ale jeżeli będzie dobrze wykonany to się zastanowię. Zależy mi na obiektywnych ocenach.


Nagroda za pomoc:

 

1. Like + 5*  w profilu -  za sensowną odpowiedź.

 

2. Like x2 + 5* w Profilu - za sensowną odpowiedź z podaniem serwera razem z linkiem do prezentacji.

 

2. 10 Like-ów + 5* w profilu - za polecenie serwera, który tak mi się spodoba, że zacznę na nim grać.

Diss_Stream.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilności. Zdecydowanie stabilność jest dla mnie najbardziej pożądaną cechą. Takie serwery jak Balmora i Ravia są stabilne ( wsparcie z YT ), ale po prostu są za ciężkie i za stare. Krótko mówiąc:

 

- Serwer musi być stabilny ( żeby postał trochę dłużej niż kilka mieś )

 

-Serwer musi być dosyć nowy ( żeby nie było 9999 graczy z maksymalnym LvL-em )

 

- Nie może być Ravią lub Balmorą

 

Dodatkowe Info: Serwer może być Medium, Easy lub nawet Hard. Hard najmniej mi się podoba, ale jeżeli będzie dobrze wykonany to się zastanowię. Zależy mi na obiektywnych ocenach.

Nagroda za pomoc:

 

1. Like + 5*  w profilu -  za sensowną odpowiedź.

 

2. Like x2 + 5* w Profilu - za sensowną odpowiedź z podaniem serwera razem z linkiem do prezentacji.

 

2. 10 Like-ów + 5* w profilu - za polecenie serwera, który tak mi się spodoba, że zacznę na nim grać.

 

Ascarial - Hard/Medium (start pare mies. temu)

Avenor - Start około miesiąc temu Hard/Medium.

iMetin - Stabilny serwer, autorskie nowości, administracja wie co robi - ma parę lat. Medium.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...