Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy
Dodatkowe Info: W jeden dzień około 100lvl, stalki u handlarzy, najlepiej bez 6/7
Nagroda za pomoc: Like :)

 

 

4FunMT2 ;d

727881401622271220780.jpeg
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy

Dodatkowe Info: W jeden dzień około 100lvl, stalki u handlarzy, najlepiej bez 6/7

Nagroda za pomoc: Like :)

dreikon.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy
Dodatkowe Info: W jeden dzień około 100lvl, stalki u handlarzy, najlepiej bez 6/7
Nagroda za pomoc: Like :)

 

 

shiva, niestety jest 6/7 ale gra się przyjemnie :)

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer w miarę trudny,nie za dużo epików najlepiej niebianki i bronie na 80 lvl i biżu,dungeony podobne do pla może być więcej
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajki

 

 

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer w miarę trudny,nie za dużo epików najlepiej niebianki i bronie na 80 lvl i biżu,dungeony podobne do pla może być więcej
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajki

 

 

 

Ascarial, bardzo latwy medium z max 125 lvl

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Czy opłaca sie grac na Ravia.eu? Ile jest osob online w dzien? Kto  ze sie tak wypowiem dowodzi serwerem?

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:na serwie na ktorym mozna grac na kamermodzie, na dzien dzisiejszy[/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:metin 2 priv[/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ albo -[/i][/b][/color]
[/center]

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer w miarę trudny,nie za dużo epików najlepiej niebianki i bronie na 80 lvl i biżu,dungeony podobne do pla może być więcej
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajki

 

 

Astilia startuje w ten piątek

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:na serwie na ktorym mozna grac na kamermodzie, na dzien dzisiejszy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:metin 2 priv[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+ albo -[/i][/b][/color]

[/center]

 

Pobierasz moda 2k11 lub 2k12

http://metin2mod.tk/

 

Nie sprecyzowales swoich oczekiwan co do servera, wiec nie wiadomo nawet jaki Ci polecic.

 

Zobacz jakie tam sa i poszukaj po prezkach

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy oraz dobrej atmosferze
Dodatkowe Info: przede wszystkim ma być to serwer 4fun, exp bardzo szybki, stalki łatwe do zdobycia, może być 6/7
Nagroda za pomoc: 5 lajków 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy oraz dobrej atmosferze

Dodatkowe Info: przede wszystkim ma być to serwer 4fun, exp bardzo szybki, stalki łatwe do zdobycia, może być 6/7

Nagroda za pomoc: 5 lajków 

Dreikon

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer w miarę trudny,nie za dużo epików najlepiej niebianki i bronie na 80 lvl i biżu,dungeony podobne do pla może być więcej
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajki

 

 

 

Vixa.eu, niestety troche mało graczy

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy oraz dobrej atmosferze

Dodatkowe Info: przede wszystkim ma być to serwer 4fun, exp bardzo szybki, stalki łatwe do zdobycia, może być 6/7

Nagroda za pomoc: 5 lajków

Xenox, dreikon, virtualmt2

 

Opublikowano
Dreikon? Gram/grałem tam od 5 miesięcy... Chodzi mi o coś w stylu 4funmt2, tylko darmowe
Hammermt2 (angielski) za free.

Ewentualnie możesz zobaczyć 4deatch.pl ale jak kiedyś tam patrzyłem to cały czas serwer padał...

 

 

Opublikowano

nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer taki jak global (podobny) lecz medium + bony w shopach
Dodatkowe Info: serwer ze sporą ilością graczy 400+

Opublikowano

Szukam jakiegoś serwera EASY na którym gra +500 osób, stalki itp u handlarzy, łatwe ulepszanie itemków i 100 lvl w kilka godzin.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! : 
Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP, gdzie serwer nie jest pod IS, minimum 400 ludzi, żeby było się z kim klepać.
Dodatkowe Info: Coś typu stare ProMT2
Nagroda za pomoc: Like

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Pobierasz moda 2k11 lub 2k12

http://metin2mod.tk/

 

Nie sprecyzowales swoich oczekiwan co do servera, wiec nie wiadomo nawet jaki Ci polecic.

 

Zobacz jakie tam sa i poszukaj po prezkach

 szukam podobnego do promt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! : 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP, gdzie serwer nie jest pod IS, minimum 400 ludzi, żeby było się z kim klepać.

Dodatkowe Info: Coś typu stare ProMT2

Nagroda za pomoc: Like

HammerMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: +800 ludzi online,fajna atmosfera ,nie znudzi się po dwóch tygodniach.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

giphy.gif ­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! :

Zależy mi najbardziej na: +800 ludzi online,fajna atmosfera ,nie znudzi się po dwóch tygodniach.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Like

Ascarial, pandorum(tutaj mniej online)- hard

Shiva-easy/medium

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...