Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry medium , lekki hard

Dodatkowe

Info: Żeby serwer nie był zbyt stary , czynne DT (ciekawie spędza się tam czas i pali itemy) , nie chce wielu nowych broni , zbroi itd.

 Co najważniejsze żeby od 20-40 lvl zaczynały się schody. Nie chce serwera na 2 dni :)

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

 

Exalion :D

6833714485704641138151.jpeg

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy,Żeby serwer stał od 2 miesięcy lub w dół.Serwer na którym gra średnia liczba ludzi.

Dodatkowe Info:Żeby był to Easy.Nie hamachi.Nie zagraniczny.Tylko Polski

Nagroda za pomoc:Like Like

iMetin, tygodniowe eventy, graczy dobija do 1k, stoi 4 lata (?).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!  >> Serv Easy / Medium
Zależy mi najbardziej na: Szybkie wbicie max lvl oraz dorobienie się wojennego eq wojny gildi pvp w m1 itp ;] 

Graczy nie musi być dużo byle było łatwo stać się dobrym graczem w bardzo szybkim czasie

Nagroda za pomoc: ++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy ok. 1k,Tanie zmianki,Łatwo o EQ
Dodatkowe Info:KD u handlarza,nie za szybki exp
Nagroda za pomoc:Like :D

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry medium , lekki hard

Dodatkowe

Info: Żeby serwer nie był zbyt stary , czynne DT (ciekawie spędza się tam czas i pali itemy) , nie chce wielu nowych broni , zbroi itd.

 Co najważniejsze żeby od 20-40 lvl zaczynały się schody. Nie chce serwera na 2 dni :)

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

 

Ethandia

Miłego dnia :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: zabawie, szybkie eq, pvp, 4fun
Dodatkowe
Info: Obojętnie jaki serwer tylko bez płatnych rejestracji, łatwo zdobyte eq, może być u handlarzy, duże DMG coś jak Glador itd. po prostu 4FUN!.

 Serwer do zaobawy na kilka dni, żeby zrobić każdą postać na max i się pobawić w m1.
Nagroda za pomoc: Do wyboru do koloru. Dzięki i Podrawiam

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zabawie, szybkie eq, pvp, 4fun

Dodatkowe

Info: Obojętnie jaki serwer tylko bez płatnych rejestracji, łatwo zdobyte eq, może być u handlarzy, duże DMG coś jak Glador itd. po prostu 4FUN!.

 Serwer do zaobawy na kilka dni, żeby zrobić każdą postać na max i się pobawić w m1.

Nagroda za pomoc: Do wyboru do koloru. Dzięki i Podrawiam

 

Xenoxmt2

oraz

4funmt2 - płatny(wiem, że nie chcesz płatnego, ale to zaledwie kilka zł, a serwer jest mega :D)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy ok. 1k,Tanie zmianki,Łatwo o EQDodatkowe Info:KD u handlarza,nie za szybki expNagroda za pomoc:Like :D

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/medium ale bardziej medium. Małej ilości epików,ale żeby były,ulepszaczy i ogólnie pierdół.Serwera bez petów raczej nie znajdę,ale jeśli będzie to bardzo chętnie zacznę grać.Ogólnie chciałbym,żeby serwer wyglądał tak,jak wszystkie privy jakieś 2 lata temu.Mało pierdół
Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,żeby nie było pusto w miastach
Nagroda za pomoc:co kto będzie chciał,na forum nowy jestem

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/medium ale bardziej medium. Małej ilości epików,ale żeby były,ulepszaczy i ogólnie pierdół.Serwera bez petów raczej nie znajdę,ale jeśli będzie to bardzo chętnie zacznę grać.Ogólnie chciałbym,żeby serwer wyglądał tak,jak wszystkie privy jakieś 2 lata temu.Mało pierdół

Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,żeby nie było pusto w miastach

Nagroda za pomoc:co kto będzie chciał,na forum nowy jestem

xenoxmt2

(ciężko znaleźć serwer z mała ilością nowości, a tym bardziej easy/medium)

Opublikowano

Xenoxmt2

oraz

4funmt2 - płatny(wiem, że nie chcesz płatnego, ale to zaledwie kilka zł, a serwer jest mega :D)

mam na koncie 4,90 :D

a nie mogę wysłać sms, pisze że 3,69 z Vat na 4funmt2 :>

Nie wiem o co chodzi :> Czyżby przekręt?

Ps. Działa ten serwer wgl? bo słyszałem że straszna lipa tam się dzieje.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typ serwera - Hard

Dodatkowe Info: Trudniej z expem ,łatwiej z eq

Nagroda za pomoc: Całusek <3

giphy.gif ­

Opublikowano

mam na koncie 4,90 :D

a nie mogę wysłać sms, pisze że 3,69 z Vat na 4funmt2 :>

Nie wiem o co chodzi :> Czyżby przekręt?

Ps. Działa ten serwer wgl? bo słyszałem że straszna lipa tam się dzieje.

Działa działa, server jest 100% 4fun. Levele z p.teleportacji/eq u handlarki/max lv możesz mieć nawet 3253) :D

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typ serwera - Hard

Dodatkowe Info: Trudniej z expem ,łatwiej z eq

Nagroda za pomoc: Całusek <3

Ravia

Opublikowano

@up

 

Odpada może coś innego?

Exalion? Avenor? Ethandia?

 

Witajcie drodzy pomocnicy :)

 

Szukam serwera, na którym można trochę zawitać.

 

- max lvl (200 - 255)

- serwer minimum 700 graczy online

- serwer stoi minimum 2 miesiące

- easy, medium

 

Z góry dziękuje.

Mariner, Dreikon, Invoria

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

iMetin, tygodniowe eventy, graczy dobija do 1k, stoi 4 lata (?).

Grałem już

Edit-Szukam innego poniżej 2miesięcy od startu

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry medium , lekki hard

Dodatkowe

Info: Żeby serwer nie był zbyt stary , czynne DT (ciekawie spędza się tam czas i pali itemy) , nie chce wielu nowych broni , zbroi itd.

 Co najważniejsze żeby od 20-40 lvl zaczynały się schody. Nie chce serwera na 2 dni :)

Nagroda za pomoc: Like, +5 profil? Co chcesz :)

 

Alestia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/medium ale bardziej medium. Małej ilości epików,ale żeby były,ulepszaczy i ogólnie pierdół.Serwera bez petów raczej nie znajdę,ale jeśli będzie to bardzo chętnie zacznę grać.Ogólnie chciałbym,żeby serwer wyglądał tak,jak wszystkie privy jakieś 2 lata temu.Mało pierdół

Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,żeby nie było pusto w miastach

Nagroda za pomoc:co kto będzie chciał,na forum nowy jestem

Ethandia - serwer niedawno wystartował, dobija do 200 graczy, niedługo będzie ich na pewno więcej. Serwer Medium. Pety są ale jak narazie nikogo z nimi nie widziałem. Max lvl 99, 55ku do G, ogólnie prawie jak Global.

Miłego dnia :)

Opublikowano

yo, szukam serva podobny do NovyMt2 jak ktoś to kojarzy xD
server ma być w miare świezy, fajnie byłoby gdyby grało 600+ graczy, easy/medium

bez 6/7 a jeżeli to bez odpr. na klasy...

 

z góry dzieki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/4fun
Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,podobne do glador,argentus,xenox.linares
Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/4fun
Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,podobne do glador,argentus,xenox.linares
Nagroda za pomoc:LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze easy/4fun

Dodatkowe Info:w miarę duża ilość graczy,podobne do glador,argentus,xenox.linares

Nagroda za pomoc:LIKE

Virtual, dreikon.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, ogarnięta administracja, serwer hard lub medium.
Dodatkowe Info: Nie trzeba płacić by osiągnąć wszystko
Nagroda za pomoc:Lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilosci graczy, ogarnięta administracja, serwer hard lub medium.

Dodatkowe Info: Nie trzeba płacić by osiągnąć wszystko

Nagroda za pomoc:Lajk.

exalion

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Klasyczny metin, cos w stylu Tiverii, czyli dobry medum\hard
Dodatkowe Info: Stala liczba graczy na poziomie niemniejszym niz 600
Nagroda za pomoc:Lajk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...