Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szanio22
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ?

Dodatkowe Info: Witam doradzcie mi na jakim serwie PL sie najlepiej gra?

Nagroda za pomoc: +

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:żeby łatwo wbijało sie lvl cos jak xenox Dodatkowe Info:lvl +250 może być dużo nowych broniNagroda za pomoc:like

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Online 400+, Administracji aktywnej, 6-7 BON
Dodatkowe Info: SERWER EASY, GLADOROPODOBNY(250lvl w kilka dni)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie mam grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: coś się dzieje na serwerze, administracja nie olewa, dużo ludzi, wojenki gildii, itp...

Dodatkowe info: od czasu do czasu jakieś eventy typu Idol, OX itp..

Nagorda: Lajk

Gość szanio22
Opublikowano

Nie wiem gdzie mam grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: coś się dzieje na serwerze, administracja nie olewa, dużo ludzi, wojenki gildii, itp...

Dodatkowe info: od czasu do czasu jakieś eventy typu Idol, OX itp..

Nagorda: Lajk

Virtualmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: typowo old schoolowy serwer z 2009 roku, bez bonów 6-7, ze średnimi ratami, nie za trudno ale też nie załatwo, że każdy świeci się biegnąc, bez nowych wymyślnych epików, max lvl najlepiej gdyby był 99, ew 115
Dodatkowe Info: coś w stylu new longju, longju2 itp
Nagroda za pomoc: lajki, 5

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy/4funn 

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym nie ma wielu nowości i masę innych zębnych śmieci które już nie przypominają starego dobrego metina. Max  lvl do 125

Nagroda za pomoc:5 W profilu Oraz like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

potrzebuje pomocy bylem za granica prawie pol roku wczesniej gralem w metin 2 priv i tu mam problem nie pamietam jak sie nazywal pamietam tylko ze z metkow dropily SM do IS mozna bylo sobie troche ich nazbierac i na glownej stronie wymienic na rozne przedmioty
Dodatkowe Info : brak

Nagroda za pomoc : Duzo like +5

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard(bardziej medium) , przyjemny exp( nie chce siedziec 10h,zeby wbic lv), typowy oldschool(malo broni,malo zbroji,malo ulepszaczy). Fajnie by bylo jakby dropily paczki ku,kamole,zmianki/dodania z metkow na niskim poziomie . Osob ok. 400+. 
Dodatkowe Info: gralem na Ravii,Concordii
Nagroda za pomoc:  like!

 

Polecam Ascarial.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy/4funn 

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym nie ma wielu nowości i masę innych zębnych śmieci które już nie przypominają starego dobrego metina. Max  lvl do 125

Nagroda za pomoc:5 W profilu Oraz like

helium2/ascarial

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/easy
Dodatkowe Info: Zastanawiałem się nad dreikonem albo invorią tylko nie wiem, który przyjemniejszy. A zależy mi na w miarę dobrym kontakcie z administracją, żeby nie wiało nudą i przyjemności z gry.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Globalu, zeby mozna bylo cos ugrac bez isu
Dodatkowe Info: Exp troszke szybszy niz na plu, drop tez. Chcialbym wbic ~65 w miesiac spokonej gry
Nagroda za pomoc: 5x like

Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Globalu, zeby mozna bylo cos ugrac bez isu

Dodatkowe Info: Exp troszke szybszy niz na plu, drop tez. Chcialbym wbic ~65 w miesiac spokonej gry

Nagroda za pomoc: 5x like

Ascarial.pl 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Globalu, zeby mozna bylo cos ugrac bez isuDodatkowe Info: Exp troszke szybszy niz na plu, drop tez. Chcialbym wbic ~65 w miesiac spokonej gryNagroda za pomoc: 5x like

metin2 sg

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy

Dodatkowe Info: Zastanawiałem się nad dreikonem albo invorią tylko nie wiem, który przyjemniejszy. A zależy mi na w miarę dobrym kontakcie z administracją, żeby nie wiało nudą i przyjemności z gry.

Nagroda za pomoc: Like

Zdecydowanie Invoria.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Gość szanio22
Opublikowano

A idzie tam poexpić czy kilka dni i 255? :P

Ja wbiłem tam 100lvl w 1dzień ( z pro eq do expa z kd moba +8) więc jakbyś miał pro eq do expa i tylko expił i nie robił misji to może w 10dni byś wbił

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na wzmocnionym szamanie tak jak było kiedyś w imetin
Dodatkowe Info: Proszę o kontakt na pw.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie posiadam sygnaturki jeśli byłby ktoś taki dobry i potrafił ją zrobić jestem w stanie coś mu zaoferować :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Prawie całkowitej modyfikacji klienta, oryginalności, expie na poziomie medium, nie chcę grać na serwerze, na którym bronie są większe od postaci albo itemy wyglądają jak z plasteliny. W dużej mierze cenię grafikę gry, ale bez przesady - irytuje mnie jak w mieście stoją sklepy a koło opisu miliony wzorków,albo brzydki wygląd koła. Szukam polskiego serwera.
Dodatkowe Info:Proszę dać znać na PW. Prosiłbym o linka do prezentacji.
Nagroda za pomoc:Lajk i 5 za trafiony serwer.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki Exp, Eq 70-75 u chandlarzy, mało nowych Zbroj broni max 5.
Dodatkowe Info: Bez is, Bez 6/7b, Miła Atmosfera, Easy.
Nagroda za pomoc: Lajk :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki Exp, Eq 70-75 u chandlarzy, mało nowych Zbroj broni max 5.

Dodatkowe Info: Bez is, Bez 6/7b, Miła Atmosfera, Easy.

Nagroda za pomoc: Lajk :D

Dreikon lub Aurion jutro startuje 

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szukam serwera takiego jak byly kiedys . Czyli 105lvl max exp do 85lvl leci super,malo epikow,
Dodatkowe Info:Cos podobnego do Freak2 czy Inomi2. Jeszcze STARY ProMT2 byl fajny .
Nagroda za pomoc:+

70346449028947551442.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie Easy

Dodatkowe Info:Tanich zmiankach, stalkach w sklepach oraz dość łatwych trutach

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwie EasyDodatkowe Info:Tanich zmiankach, stalkach w sklepach oraz dość łatwych trutachNagroda za pomoc: Lajk

 

argentus

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwie Easy

Dodatkowe Info:Tanich zmiankach, stalkach w sklepach oraz dość łatwych trutach

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Aurion - Startuje dzisiaj o 18

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...