Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do serwera Energier

Dodatkowe Info: tutaj podaje filmik do prezentacji energiera,


, mysle ze ktos zna cos podobnego i chetnie podzieli sie jakimikolwiek informacjami na ten temat, z gory dziekuje,

Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu :D

 

 

z tego co widze to Spotline chyba off bo strona nie dziala, czekam na dalsze propozycje

Sprawdz ArgentusMT2

je0o.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer podobny do serwera Energier

Dodatkowe Info: tutaj podaje filmik do prezentacji energiera,


, mysle ze ktos zna cos podobnego i chetnie podzieli sie jakimikolwiek informacjami na ten temat, z gory dziekuje,

Nagroda za pomoc: lajk +5 w profilu :D

Alien2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo ludzi, pełne miasta dużo sklepów gildii wojen
Dodatkowe Info: mało setów broni (a szczególnie brak tych z painta)
Nagroda za pomoc: 5+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typ servera Hard, max lvl 105, mozliwosc stworzenia jednej epickiej broni, standardowe ulepszacze od +6, atlantyda + ewentualnie jeszcze jedna dodatkowa mapa, brak bezsensownych fryzur i petow, handlarze wszystko do 30 lvl, zmiany i dodawanie bonusow u handlarza, sporo zwiekszony drop yang, exp zwiekszony, ale bez przesady

Istanieja jeszcze takie serwery?
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. ( PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium z max lvl 105-150, malo epikow, malo ulepszaczy, bony najlepiej max i bez 67

najlepiej w miare nowy serwer :D

Dodatkowe Info: nie chce: ethana dragon nervil pandora
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium z max lvl 105-150, malo epikow, malo ulepszaczy, bony najlepiej max i bez 67

najlepiej w miare nowy serwer :D

Dodatkowe Info: nie chce: ethana dragon nervil pandora

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Dreikon, Eternity.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Korzystne misje, Na starcie dropi się szkatułki i drapią np Zioła(nie musi), dużo setów broni itp

Dodatkowe Info: NIema to być Diamond i Argentus
Nagroda za pomoc: Lajk +5 w prof

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Korzystne misje, Na starcie dropi się szkatułki i drapią np Zioła(nie musi), dużo setów broni itp

Dodatkowe Info: NIema to być Diamond i Argentus

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w prof

 

Dreikon/Ethana.eu

(coś podobnego)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na start 200-250lv lub do wybrania. All bronie i zbroje u handlarzy.

Dodatkowe Info:Cos typu 4founMt2 ale bez placenia za rejestracje

Nagroda za pomoc:Lajk

zqsU1gH.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na:Na start 200-250lv lub do wybrania. All bronie i zbroje u handlarzy. Dodatkowe Info:Cos typu 4founMt2 ale bez placenia za rejestracje Nagroda za pomoc:Lajk

Może HammerMT2?

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Pvp fajnym i żeby w IS nie było wszystkiego.

Dodatkowe Info: Musi być podobny do 4Death (ten co padł).

Nagroda za pomoc: Lajki.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy oparty na plikach aline2 ( nie wiem czy dobrze napsiałem ;p)
Dodatkowe Info: Coś w stylu DariaMT2 ( RIP ), Ateron2. Najlepiej jak można to parę takich serwerów ( żebym mógł przetestować). żeby to nie był Laneris, Tinesha, Alien
Nagroda za pomoc: Dam lajka :D

 

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Pvp fajnym i żeby w IS nie było wszystkiego.

Dodatkowe Info: Musi być podobny do 4Death (ten co padł).

Nagroda za pomoc: Lajki.

 

HammerMT2

Poszukuje serwera Medium/Easy Zależy mi żeby grało + 700 osób :) Dosyć nowy :) ,ale nie koniecznie :)

 

Ethana.eu

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy oparty na plikach aline2 ( nie wiem czy dobrze napsiałem ;p)
Dodatkowe Info: Coś w stylu DariaMT2 ( RIP ), Ateron2. Najlepiej jak można to parę takich serwerów ( żebym mógł przetestować). żeby to nie był Laneris ani Tinesha.
Nagroda za pomoc: Dam lajka :D

 

 

 

Alien

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Sorki ale alien odpada tez

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Poszukuje serwera Medium/Easy Zależy mi żeby grało + 700 osób :) Dosyć nowy :) ,ale nie koniecznie :)

Dreikon

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy oparty na plikach aline2 ( nie wiem czy dobrze napsiałem ;p)
Dodatkowe Info: Coś w stylu DariaMT2 ( RIP ), Ateron2. Najlepiej jak można to parę takich serwerów ( żebym mógł przetestować). żeby to nie był Laneris, Tinesha, Alien
Nagroda za pomoc: Dam lajka :D

 

 

ArgentusMT2, moze nie na plikach aline2 lecz podobnie sie gra!

je0o.png

Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

 

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

Dreikon,Divineworld,NightCore,Invoria.

Argentus[Duzo broni & zbroi]

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max level 150 , serw medium/easy , malo ulepkow i epikow Bony maksymalne, 67 bez klas lub w ogole
Dodatkowe Info: nie chce: Sentha, Ethana, Dragon, Xenox, Linares, Eternity, Pandora, Glador
Nagroda za pomoc: lajki

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max level 150 , serw medium/easy , malo ulepkow i epikow Bony maksymalne, 67 bez klas lub w ogole
Dodatkowe Info: nie chce: Sentha, Ethana, Dragon, Xenox, Linares, Eternity, Pandora, Glador
Nagroda za pomoc: lajki

 

 

Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy lub easy ;d Żeby exp nie leciał za szybko a ni za wolno. Bony 1-5 wchodzą odrazu maxa, fajne bronie i zbr. Dużo dungeonów, klasy wyrównane. Ceny u npc dopasowane do dropu kasy. 6-7 bez odp/ataku na klasy, ew. może być bez.;d

Dodatkowe Info: nie chce: Sentha, Ethana, Dragon, Xenox, Linares, Eternity, Pandora, Glador

Nagroda za pomoc: Pare lajków:>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy lub easy ;d Żeby exp nie leciał za szybko a ni za wolno. Bony 1-5 wchodzą odrazu maxa, fajne bronie i zbr. Dużo dungeonów, klasy wyrównane. Ceny u npc dopasowane do dropu kasy. 6-7 bez odp/ataku na klasy, ew. może być bez.;d

Dodatkowe Info: nie chce: Sentha, Ethana, Dragon, Xenox, Linares, Eternity, Pandora, Glador

Nagroda za pomoc: Pare lajków:>

Ethana.eu

Laneris

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard / max 99-120 / dużo graczy (co najmniej 600 online) / dobry drop /

Dodatkowe Info: grałem na ravi , resthea, resti , concordi , balmora

Nagroda za pomoc: lajki i 5 w profilu

bk0ZyMF.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...