Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Mam pytanko, czy jest może serwer, na którym bardzo łatwo o imteki, ale exp jest niewielki ?

Tzn. nie powinno być problemu ze zdobyciem i ulepszeniem eq na swój lvl, jednak exp na wagę złota.

Zależy mi najbardziej na: Czytaj wyżej.

Dodatkowe Info: Brak
Nagroda za pomoc: Plusik ?

giphy.gif

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z dużą ilością graczy, Medium lub Hard
Dodatkowe Info:
- max lev obojętny od 99 do 250 ^^ Byle to był Medium lub HARD ;)
Nagroda za pomoc: Lajk ^^

Opublikowano

Ravia mi sie nie podoba ;)


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze z dużą ilością graczy, Medium lub Hard
Dodatkowe Info:
- max lev obojętny od 99 do 250 ^^ Byle to był Medium lub HARD ;)
Nagroda za pomoc: Lajk ^^

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy ... Max level najlepiej do 99/110/160 Byle nie 250 !

Dodatkowe info: Żeby nie było naj***ane tymi nowymi itemami itd ...

Nagroda: 5 gwiazdeczek, lajk

2a0c2mq.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium minimum 1k ludzi online !
Dodatkowe Info:nie najgorsze expo, serwer nie na 1 dzień, sporo nowości, brak nudy
Nagroda za pomoc: ++++

1363095337-U286162.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard, dużo osób, serwer nie pod IS, stabilny ( brak lub minimalne ataki ddos )
Dodatkowe Info: Dobicie max lvl'a BEZ IS, dużo mapek, odpada: Ravia.eu.
Nagroda za pomoc: Like., +, whatever .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Xenox lub argentus lub innych serwerach easy/pvp

Dodatkowe Info:max lv 250+ duzo broni. duzo zabawy. zero nudy. przyjemny exp przyjemny drop

Nagroda za pomoc: ++++

 

 

 

Ma grać dużo osób

virtualmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serverze easy/pvp , minimum 500 osób , dużo zbroi i borni , łatwe wbicie 4x15
Dodatkowe Info: grałem na Xenox , 4Fun , Extreme , Glador
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/pvp , minimum 500 osób , dużo zbroi i borni , łatwe wbicie 4x15

Dodatkowe Info: grałem na Xenox , 4Fun , Extreme , Glador

Nagroda za pomoc: +

Hammer

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze easy/pvp , minimum 500 osób , dużo zbroi i borni , łatwe wbicie 4x15

Dodatkowe Info: grałem na Xenox , 4Fun , Extreme , Glador

Nagroda za pomoc: +

Polecam Dreikon.pl :)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/Medium minimum 1k ludzi online !

Dodatkowe Info:nie najgorsze expo, serwer nie na 1 dzień, sporo nowości, brak nudy

Nagroda za pomoc: ++++

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard, dużo osób, serwer nie pod IS, stabilny ( brak lub minimalne ataki ddos )

Dodatkowe Info: Dobicie max lvl'a BEZ IS, dużo mapek, odpada: Ravia.eu.

Nagroda za pomoc: Like., +, whatever .

 

Dreikon.pl

je0o.png

Rekrut
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Hard, Max lv 180, duzo misji, ogarniety drop yang, najlepiej zeby bony wchodzily max.
Dodatkowe Info: w miare tanie eq, duzo ulepszaczy, duzo graczy i mila administracja.
Nagroda za pomoc + :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Robieniu eQ z broni 75lvl, serv easy
Dodatkowe Info: Poszukuję czegoś podobnego do ErurisMT2, który już nie jest dostępny ;)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium/Hard, Max lv 180, duzo misji, ogarniety drop yang, najlepiej zeby bony wchodzily max.

Dodatkowe Info: w miare tanie eq, duzo ulepszaczy, duzo graczy i mila administracja.

Nagroda za pomoc + :)

Dreikon.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Robieniu eQ z broni 75lvl, serv easy

Dodatkowe Info: Poszukuję czegoś podobnego do ErurisMT2, który już nie jest dostępny ;)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

 

Divineworld , Glador S1/S2

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Mam pytanko, czy jest może serwer, na którym bardzo łatwo o imteki, ale exp jest niewielki ?

Tzn. nie powinno być problemu ze zdobyciem i ulepszeniem eq na swój lvl, jednak exp na wagę złota.

Zależy mi najbardziej na: Czytaj wyżej.

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Plusik ?

Concordia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy, moze byc medium ale oby nie podchodzil pod harda, max lvl 99-150
Dodatkowe Info: duza liczba graczy, nie za duzo nowych mieczy, zbroi
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy exp, dużo ludzi na serwerze
Dodatkowe Info: Zadnych xenoxów, gladorów i innych syfów, coś nowego.
Nagroda za pomoc: 3x like + 5 prfl.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer medium, spora liczba graczy 500<
Dodatkowe Info: dobrze aby na serwie nie było zarobku only sztabki (ogólnie nie lubie serwerów ze sztabkami)
Nagroda za pomoc: LAJK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo łatwy exp, dużo ludzi na serwerze

Dodatkowe Info: Zadnych xenoxów, gladorów i innych syfów, coś nowego.

Nagroda za pomoc: 3x like + 5 prfl.

w piatek ma startowac fajny serwik : Netharia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: w miare łatwym expie, małej ilości epików (nie tak jak na xenoxie co 10lvl nowa zbroja), sporo ludzi, dobrym dropie kasy itd, serwer easy
Dodatkowe Info: gra bez is'u itd
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

znacie może jakieś fajne serwery gdzie jest bardzo szybki exp ? tzn w pare h wbije max lvl 3-4 lub na start dostajemy max lvl.


pamiętam kiedyś takie byly fajnie sie gralo, ze szybko lvl szły ;D ?? oczywiście like za pomoc ;)


8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy, spora liczba graczy 500+, exp rate 600%+
Dodatkowe Info: system ulepszeń zbliżony do xenox, ale exp rate 600%, eq z IS'u żeby można było zdobyć także w normalny sposób, w miarę normalny zespół administratorów, stabilny serwer bez lagów, grałem:xenox,promt2,arisia,etaha,diamond,argentus,dreikon,
Nagroda za pomoc: LAJK + profil

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: serwer easy, spora liczba graczy 500+, exp rate 600%+Dodatkowe Info: system ulepszeń zbliżony do xenox, ale exp rate 600%, eq z IS'u żeby można było zdobyć także w normalny sposób, w miarę normalny zespół administratorów, stabilny serwer bez lagów, grałem:xenox,promt2,arisia,etaha,diamond,argentus,dreikon,Nagroda za pomoc: LAJK + profil

virtualmt2.pl

Opublikowano

&amp;nbsp;

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy, spora liczba graczy 500+, exp rate 600%+

Dodatkowe Info: system ulepszeń zbliżony do xenox, ale exp rate 600%, eq z IS'u żeby można było zdobyć także w normalny sposób, w miarę normalny zespół administratorów, stabilny serwer bez lagów, grałem:xenox,promt2,arisia,etaha,diamond,argentus,dreikon,

Nagroda za pomoc: LAJK + profil

Prosze usunoć nie zauwazłyłem ze był ten serwer napisany tutaj już !

&nbsp;

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: w miare łatwym expie, małej ilości epików (nie tak jak na xenoxie co 10lvl nowa zbroja), sporo ludzi, dobrym dropie kasy itd, serwer easy

Dodatkowe Info: gra bez is'u itd

Nagroda za pomoc: lajki

&nbsp;

 

Dreikon.pl

&nbsp;

znacie może jakieś fajne serwery gdzie jest bardzo szybki exp ? tzn w pare h wbije max lvl 3-4 lub na start dostajemy max lvl.

pamiętam kiedyś takie byly fajnie sie gralo, ze szybko lvl szły ;D ?? oczywiście like za pomoc ;)

&nbsp;

 

Laneris.pl [Dedyk][Easy]

&nbsp;

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, spora liczba graczy 500&lt;

Dodatkowe Info: dobrze aby na serwie nie było zarobku only sztabki (ogólnie nie lubie serwerów ze sztabkami)

Nagroda za pomoc: LAJK

 

&nbsp;

 

Dreikon.pl albo Laneris.pl [Dedyk][Easy] albo Helium.p;

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy, moze byc medium ale oby nie podchodzil pod harda, max lvl 99-150

Dodatkowe Info: duza liczba graczy, nie za duzo nowych mieczy, zbroi

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

 

 

Helium.pl , Aklerios.eu,MarinerMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...