Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard / max 99-120 / dużo graczy (co najmniej 600 online) / dobry drop /

Dodatkowe Info: grałem na ravi , resthea, resti , concordi , balmora

Nagroda za pomoc: lajki i 5 w profilu

Resthea.pl

Albo medium/hard Heliummt2.

1EPZ6G.gif

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Resthea.pl

Albo medium/hard Heliummt2.

 

 

Chłopie umiesz czytać ;q na resthea grałem.... a Heliumowi podziękuje ;q

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: medium , coś w stylo dobrej Balantii


Dodatkowe Info: Szukam czegoś w stylu Balantii , może być łatwiejsze , serwery max. 1 miesiąc więcej niż 100 graczy dziennie.


Nagroda za pomoc: Like?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard / max 99-120 / dużo graczy (co najmniej 600 online) / dobry drop /

Dodatkowe Info: grałem na ravi , resthea, resti , concordi , balmora

Nagroda za pomoc: lajki i 5 w profilu

 

Może Tiveria bądź Triador?

Może jest nieco mniej graczy, ale także ciekawie się gra.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium , coś w stylo dobrej Balantii

Dodatkowe Info: Szukam czegoś w stylu Balantii , może być łatwiejsze , serwery max. 1 miesiąc więcej niż 100 graczy dziennie.

Nagroda za pomoc: Like?

 

Może Helium ?

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybki exp , serwer easy i żeby nie było , żeby ulepszyć zbrojke na dalszy poziom mieć jakiś przedmiot co trzeba 4h dropić
Dodatkowe Info: Grałem na Glador [Rosy na ludzi + kd +9999999999] , Nightcore [tnie przez grafiki]
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp , serwer easy i żeby nie było , żeby ulepszyć zbrojke na dalszy poziom mieć jakiś przedmiot co trzeba 4h dropić

Dodatkowe Info: Grałem na Glador [Rosy na ludzi + kd +9999999999] , Nightcore [tnie przez grafiki]

Nagroda za pomoc: Lajk

Dreikon ;)

13520668687720801740.jpg



Uliczni rajderzy na swoich rumakach, kaski na głowach, paliwo w bakach.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki exp , serwer easy i żeby nie było , żeby ulepszyć zbrojke na dalszy poziom mieć jakiś przedmiot co trzeba 4h dropić

Dodatkowe Info: Grałem na Glador [Rosy na ludzi + kd +9999999999] , Nightcore [tnie przez grafiki]

Nagroda za pomoc: Lajk

Laneris

I tak jak kolega UP podał, Dreikon.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/4fun
Dodatkowe Info: 1-5 maxymalne, brak 6/7b, max lv +180, szybki exp conajmniej do 140lvl'a, stalki u npc, legalny bs, serwer z 2013/14r, +500 osob,Lagi malutkie, reje darmowa,ogarniety TEAM, w miare szybki drop yang, bardzo szybki drop ulepek, (Brak perel z all mobow, z np psow) serwer polski :)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Odpadają:EliteMT2, PandoraMT2, VirtualMT2, XenoxMT2, ArgentusMT2, 4funMT2, ProMT2, LanerisMT2, linaresMT2, Alien2, Aline, Tinesha, elothMT2, dreikon, helium.

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server easy, szybkie expienie, dużo ulepek
Dodatkowe Info: Zasada działania zbliżona do Xenoxa, z tą różnicą żeby szybciej się expiło;) normali admini, 500+ osób, miła atmosfera, najlepiej żeby był polski
Nagroda za pomoc: Lajk + pomoc w grze (jeżeli autor również będzie grał tam:)

 

Odpadają:Xenox,arisia,ethana,diamond,Promt2

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server easy, szybkie expienie, dużo ulepek

Dodatkowe Info: Zasada działania zbliżona do Xenoxa, z tą różnicą żeby szybciej się expiło;) normali admini, 500+ osób, miła atmosfera, najlepiej żeby był polski

Nagroda za pomoc: Lajk + pomoc w grze (jeżeli autor również będzie grał tam:)

 

Odpadają:Xenox,arisia,ethana,diamond,Promt2

ArgentusMT2

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server easy, szybkie expienie, dużo ulepek

Dodatkowe Info: Zasada działania zbliżona do Xenoxa, z tą różnicą żeby szybciej się expiło;) normali admini, 500+ osób, miła atmosfera, najlepiej żeby był polski

Nagroda za pomoc: Lajk + pomoc w grze (jeżeli autor również będzie grał tam:)

 

Odpadają:Xenox,arisia,ethana,diamond,Promt2

PandoraMT2

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/4fun

Dodatkowe Info: 1-5 maxymalne, brak 6/7b, max lv +180, szybki exp conajmniej do 140lvl'a, stalki u npc, legalny bs, serwer z 2013/14r, +500 osob,Lagi malutkie, reje darmowa,ogarniety TEAM, w miare szybki drop yang, bardzo szybki drop ulepek, (Brak perel z all mobow, z np psow) serwer polski :)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Odpadają:EliteMT2, PandoraMT2, VirtualMT2, XenoxMT2, ArgentusMT2, 4funMT2, ProMT2, LanerisMT2, linaresMT2, Alien2, Aline, Tinesha, elothMT2, dreikon, helium.

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Dodatkowe Info: Poszukuje Privka obojętnie jaki to czy 4Fun czy hard, Tylko aby miał takie wbudowane coś na Czacie gdy Lider gildi zaloguje się do gry to żeby każdy gracz wiedział że jest Lider gildi ONLINE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Dodatkowe Info: Poszukuje Privka obojętnie jaki to czy 4Fun czy hard, Tylko aby miał takie wbudowane coś na Czacie gdy Lider gildi zaloguje się do gry to żeby każdy gracz wiedział że jest Lider gildi ONLINE

Co do samego lidera to nie ma.. jednak serwer Helium2 posiada system, że gdy przyjaciel lub osoba z gildii zaloguje się do gry - dostajesz info.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/medium
Dodatkowe Info: +300 osob serwer polski 10ku do g,skille bez oczekiwania ladowania jak czarowane i 3 sety z czego runiczny z trytona ostatni
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/mediumDodatkowe Info: +300 osob serwer polski 10ku do g,skille bez oczekiwania ladowania jak czarowane i 3 sety z czego runiczny z trytona ostatniNagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

helium2

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu diamond

Dodatkowe Info: bez 6/7 w miare szybki exp bez bs'a max lvl najlepiej 125/150 oraz 300+ os online

Nagroda za pomoc: Lajk + pomoc w grze (jeżeli autor również będzie grał tam)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu diamond
Dodatkowe Info: bez 6/7 w miare szybki exp bez bs'a max lvl najlepiej 125/150 oraz 300+ os online
Nagroda za pomoc: Lajk + pomoc w grze (jeżeli autor również będzie grał tam)

 

eloth.pl, alien2, startuje 18.

jgJqZrm.jpg

Opublikowano

Pomocy nie mam gdzie grac : )

Zalezy mi najbardziej na : Serwerze 4fun/pvp/easy

Dodatkowe info :

-Rejestracja moze byc platna ( 3.69)

-Na serwerze liczba osob okolo 100+

-Max lvl nie wazny.

-Dobrze rozwiniety system ulepszen (jesli easy to bez ulepek albo latwe do zdobycia)

-Dobrze by bylo jezeli bylby polski.

Nagroda za pomoc : LIKE
Gralem na : ProMT2, 4funMT2, ElothMt2, (prosze nie podawac serwerow typu XenoxMT2 itp)
Opublikowano

/Aktualizacja Kar - 16.01.2014r.

 

Każde niezastosowanie się do regulaminu skutkować będzie takimi ostrzeżeniami:

1. Double Post (3%);
2. Nie zastosowanie się do wzoru (I ostrzeżenie 0%, każde kolejne ostrzeżenie - 5%);
3. Spam/Offtopic (5%);

 

To tak w woli przypomnienia. Zapamiętajcie to ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy
Dodatkowe Info: 800+ online, porządny team, serwer na kilka miesięcy gry, nowe eq, nowe mapy. Serwer stworzony pod koniec 2013 lub w 2014 roku. Zastanawiam się nad Helium2.
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowości z Globala , Hard/Medium, max 105 lvl, 6 skile
Dodatkowe Info: Może być global ale nie gameforge i nie sg.
Nagroda za pomoc: Lajk w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...