Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nowościach. Ilość graczy 500 + max 1500. (Nowościach - nowe mapki i tym podobne )
Dodatkowe Info: Szukam czegoś na ferie ( 24 stycznia początek ferii ) HARD/MEDIUM - byle by dało się grać bez is'a. I żeby były jakieś questy. Np jak na Invoria.pl
Nagroda za pomoc: Limit like i 5 w profilu.

nrhr.png
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium/easy

Dodatkowe Info: 800+ online, porządny team, serwer na kilka miesięcy gry, nowe eq, nowe mapy. Serwer stworzony pod koniec 2013 lub w 2014 roku. Zastanawiam się nad Helium2.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Helium .

Laneris

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowości z Globala , Hard/Medium, max 105 lvl, 6 skile

Dodatkowe Info: Może być global ale nie gameforge i nie sg.

Nagroda za pomoc: Lajk w profilu

Resthea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowościach. Ilość graczy 500 + max 1500. (Nowościach - nowe mapki i tym podobne )

Dodatkowe Info: Szukam czegoś na ferie ( 24 stycznia początek ferii ) HARD/MEDIUM - byle by dało się grać bez is'a. I żeby były jakieś questy. Np jak na Invoria.pl

Nagroda za pomoc: Limit like i 5 w profilu.

Helium jest fajny.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy. Łatwo o eq, graczy online: 400-500.
Dodatkowe Info: Grałem na: Virtual, eloth, dreikon, helium2, pandora, ventris, invoria, xenox, mortal, noxia, theris, gladro, divine world, argentus, ethana, nervil, diamond,
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Pomocy niewiem gdzie grać !

Interesuje mnie serwer stabilny Hard/Medium coś w stylu Ascarial.pl

Dodatkowe info:

-10ku do G1

-Czytane medale konnne

-1000+ ludzi online

-nie zbyt pod IS

-uczciwi gracze

-Max 120-140lv

-Nie wygurowane ceny

-Nowe mapki

-Pele u handlarki ..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy. Łatwo o eq, graczy online: 400-500.Dodatkowe Info: Grałem na: Virtual, eloth, dreikon, helium2, pandora, ventris, invoria, xenox, mortal, noxia, theris, gladro, divine world, argentus, ethana, nervil, diamond, Nagroda za pomoc: Lajki

imetin
Opublikowano

imetin

Zapomniałem napisać,że tam też grałem.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy. Łatwo o eq, graczy online: 400-500.

Dodatkowe Info: Grałem na: Virtual, eloth, dreikon, helium2, pandora, ventris, invoria, xenox, mortal, noxia, theris, gladro, divine world, argentus, ethana, nervil, diamond, imetin

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Zapomniałem napisać,że tam też grałem.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy. Łatwo o eq, graczy online: 400-500.Dodatkowe Info: Grałem na: Virtual, eloth, dreikon, helium2, pandora, ventris, invoria, xenox, mortal, noxia, theris, gladro, divine world, argentus, ethana, nervil, diamond, imetinNagroda za pomoc: Lajki

elitemt2
Opublikowano

Pomocy niewiem gdzie grać !

Interesuje mnie serwer stabilny Hard/Medium coś w stylu Ascarial.pl

Dodatkowe info:

-10ku do G1

-Czytane medale konnne

-1000+ ludzi online

-nie zbyt pod IS

-uczciwi gracze

-Max 120-140lv

-Nie wygurowane ceny

-Nowe mapki

-Pele u handlarki ..

Zobacz Resthea

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Pomocy niewiem gdzie grać !

Interesuje mnie serwer stabilny Hard/Medium coś w stylu Ascarial.pl

Dodatkowe info:

-10ku do G1

-Czytane medale konnne

-1000+ ludzi online

-nie zbyt pod IS

-uczciwi gracze

-Max 120-140lv

-Nie wygurowane ceny

-Nowe mapki

-Pele u handlarki ..

Helium2 - bardzo podobnie.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer PvP
Dodatkowe Info: LvL`el max na start eq u handlarzy itp..
Nagroda za pomoc: Lajk? :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PvP

Dodatkowe Info: LvL`el max na start eq u handlarzy itp..

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

 

 

Hamachi jakiś, bo z dedyków to polskiego takiego nie ma. Ewentualnie czekaj na reaktywacje 4death

1390305976-U336505.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PvP

Dodatkowe Info: LvL`el max na start eq u handlarzy itp..

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

 

Jedynie serwery hamachi.

A z zagranicznych to HammerMT2.

Spolszczenia itd masz tutaj nawet na forum. ;)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Zapomniałem napisać,że tam też grałem.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/easy. Łatwo o eq, graczy online: 400-500.

Dodatkowe Info: Grałem na: Virtual, eloth, dreikon, helium2, pandora, ventris, invoria, xenox, mortal, noxia, theris, gladro, divine world, argentus, ethana, nervil, diamond, imetin

Nagroda za pomoc: Lajki

MPCforum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/pvp z szybkim expem oraz MAŁĄ!!!!!! ilością epików i ulepszaczy.
Dodatkowe Info: Grałem na :Gladro s1,2, Elite, Diamond, Pandora, Funmt2, ProMt2, DivineWorld i jeszcze kilka ale teraz nie pamiętam.
Nagroda za pomoc: Lajk + słodki całus :*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/pvp z szybkim expem oraz MAŁĄ!!!!!! ilością epików i ulepszaczy.

Dodatkowe Info: Grałem na :Gladro s1,2, Elite, Diamond, Pandora, Funmt2, ProMt2, DivineWorld i jeszcze kilka ale teraz nie pamiętam.

Nagroda za pomoc: Lajk + słodki całus :*

Ethana.eu

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer PvP

Dodatkowe Info: LvL`el max na start eq u handlarzy itp..

Nagroda za pomoc: Lajk? :D

 

4funmt2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Najbardziej zależy mi na : Serwerze easy/medium w stylu DragonMt2, PandoraMt2 (ale przed dodaniem wszystkich śmieci)
Dodatkowe Informacje:
Wymagania :
* Max lvl - nie ma znaczenia.
* 6/7 bon - Tak (ale nie koniecznie klasowe).
* Bronie i zbroje - Tylko kilka ulepszeń.
* Biżuteria - 1 lub 2 sety max.
* Exp - Bez monotonnego bicia 1 lvl przez 3 godz.

* Ulepszacze - Mała ilość.
* Is - Tak aby gracze korzystający z niego nie byli nie do pokonania.

Grałem : PandoraMt2, DragonMt2, GladorMt2 S1 i S2, DivineWorld, EliteMt2, DiamondMt2, XnygaMt2, VirtualMt2, AlienMt2, InvoriaMt2, ArgentusMt2, ProMt2, 4funMt2, HammerMt2
Serwer może być zagraniczny ale z dobrym spolszczeniem.
Wiem że wymagania trochę wygórowane, ale naprawdę mi zależy bo na te nowe pseudo serwery szkoda czasu.

Nagradzam : Wielkim i soczystym lajkiem bo inaczej nie mogę. ;)

Opublikowano

Xenox , hammer , eloth?

Jeśli to była odpowiedź na moją prośbę, to radzę przeczytać ponownie post bo żaden z wymienionych serwerów nie pasuje do mojego opisu. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na : Serwerze easy/medium w stylu DragonMt2, PandoraMt2 (ale przed dodaniem wszystkich śmieci)

Dodatkowe Informacje:

Wymagania :

* Max lvl - nie ma znaczenia.

* 6/7 bon - Tak (ale nie koniecznie klasowe).

* Bronie i zbroje - Tylko kilka ulepszeń.

* Biżuteria - 1 lub 2 sety max.

* Exp - Bez monotonnego bicia 1 lvl przez 3 godz.

* Ulepszacze - Mała ilość.

* Is - Tak aby gracze korzystający z niego nie byli nie do pokonania.

Grałem : PandoraMt2, DragonMt2, GladorMt2 S1 i S2, DivineWorld, EliteMt2, DiamondMt2, XnygaMt2, VirtualMt2, AlienMt2, InvoriaMt2, ArgentusMt2, ProMt2, 4funMt2, HammerMt2

Serwer może być zagraniczny ale z dobrym spolszczeniem.

Wiem że wymagania trochę wygórowane, ale naprawdę mi zależy bo na te nowe pseudo serwery szkoda czasu.

Nagradzam : Wielkim i soczystym lajkiem bo inaczej nie mogę. ;)

Virtualmt2 , Netharia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!!! Pomocy

Zależy mi na :

-max lvl 120

- 10ku do G1

- Koń bojowy na 1lvl( nie konieczne)

-Sporo ludzi online

- Mało setów broni

-Pele u handlarki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do Xenoxmt2 , 4funmt2.

Dodatkowe Info:

- Szybki exp

- max lev obojętny

- stalki u npc

- Kilka ulepszeń Eq ale nie za dużo z 4-5

- Nie pisać Virtualmt2

- Jak nie znajdziecie nic to może być zagraniczny ale wolałbym polskiego privka

- dużo ludzi żeby grało 150-200

- Ogarnięci Gm Ga

Nagroda za pomoc: Lajki :)

 

Pozdrawiam Kambodzy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do Xenoxmt2 , 4funmt2.

Dodatkowe Info:

- Szybki exp

- max lev obojętny

- stalki u npc

- Kilka ulepszeń Eq ale nie za dużo z 4-5

- Nie pisać Virtualmt2

- Jak nie znajdziecie nic to może być zagraniczny ale wolałbym polskiego privka

- dużo ludzi żeby grało 150-200

- Ogarnięci Gm Ga

Nagroda za pomoc: Lajki :)

 

Pozdrawiam Kambodzy

 

Dreikon ? Invoria ? :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do Xenoxmt2 , 4funmt2.

Dodatkowe Info:

- Szybki exp

- max lev obojętny

- stalki u npc

- Kilka ulepszeń Eq ale nie za dużo z 4-5

- Nie pisać Virtualmt2

- Jak nie znajdziecie nic to może być zagraniczny ale wolałbym polskiego privka

- dużo ludzi żeby grało 150-200

- Ogarnięci Gm Ga

Nagroda za pomoc: Lajki :)

 

Pozdrawiam Kambodzy

PandoraMT2/Glador

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do Xenoxmt2 , 4funmt2.

Dodatkowe Info:

- Szybki exp

- max lev obojętny

- stalki u npc

- Kilka ulepszeń Eq ale nie za dużo z 4-5

- Nie pisać Virtualmt2

- Jak nie znajdziecie nic to może być zagraniczny ale wolałbym polskiego privka

- dużo ludzi żeby grało 150-200

- Ogarnięci Gm Ga

Nagroda za pomoc: Lajki :)

 

Pozdrawiam Kambodzy

argentus.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...