Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

szukam serwer coś z podobnym expem jak na imetinie

najlepiej jak by serwer miał pety systemem Energi i na pewno ma być bez systemu kostiumów (chuj mnie strzela jak patrze na tę kostiumy)

coś w pokroju medium/easy

1377774857-U369478.png


/\


|


Lepszej sygny w życiu nie miałem :D

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kambodzy, dnia 17 Sty 2014 - 23:06, napisał:snapback.png

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do Xenoxmt2 , 4funmt2.
Dodatkowe Info:
- Szybki exp
- max lev obojętny
- stalki u npc
- Kilka ulepszeń Eq ale nie za dużo z 4-5
- Nie pisać Virtualmt2
- Jak nie znajdziecie nic to może być zagraniczny ale wolałbym polskiego privka
- dużo ludzi żeby grało 150-200
- Ogarnięci Gm Ga
Nagroda za pomoc: Lajki :)

Pozdrawiam Kambodzy

 

Czekam dalej na privki :)

Opublikowano

Szukam serwera easy/medium z:

-latwym expem

-nie duzo broni i zbroji (max z 6-8 do 10)

-troche ludu zeby gralo (nie serwer widmo...)

-zeby sie dalo bez is grac

-bez 6/7 lub 6/7 bez klasy!

Nie piszcie Eloth.pl ani invoria i dreikon!

SORY ZE BEZ WZORU!

Nagroda? Like!

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera medium
Zależy mi najbardziej na:Miłym i nie nużacym expie (75lv 2-3 dni bez grania po 10h) max syrek i szmaragd max lv obojętny ( najlepiej jak na PL 105-120) Brak nowych nudnych map
Dodatkowe Info:Nie chce serwera z durnymi petami kostiumami itp. Najlepiej coś w stylu metka z 2008 roku taki OldSchool No i żeby ceny były w miare niskie

6-7 bon - nie ludzi online około 300
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera medium

Zależy mi najbardziej na:Miłym i nie nużacym expie (75lv 2-3 dni bez grania po 10h) max syrek i szmaragd max lv obojętny ( najlepiej jak na PL 105-120) Brak nowych nudnych map

Dodatkowe Info:Nie chce serwera z durnymi petami kostiumami itp. Najlepiej coś w stylu metka z 2008 roku taki OldSchool No i żeby ceny były w miare niskie

6-7 bon - nie ludzi online około 300

Nagroda za pomoc:Like

tiveria.pl ale to jest medium/hard sa szmaragdy i syrki tylko, lv 75 wbijesz w jeden dzien ale biolog jest co 1h wiec ja troche wbijalem 75 bo biola robilem, a biol to tam podstawa ;]

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

 

Kambodzy, dnia 17 Sty 2014 - 23:06, napisał:snapback.png

 

Czekam dalej na privki :)

 

 

 

Szukam serwera easy/medium z:

-latwym expem

-nie duzo broni i zbroji (max z 6-8 do 10)

-troche ludu zeby gralo (nie serwer widmo...)

-zeby sie dalo bez is grac

-bez 6/7 lub 6/7 bez klasy!

Nie piszcie Eloth.pl ani invoria i dreikon!

SORY ZE BEZ WZORU!

Nagroda? Like!

 

Glador s1, Senthia, NightCore, Argentus

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera medium

Zależy mi najbardziej na:Miłym i nie nużacym expie (75lv 2-3 dni bez grania po 10h) max syrek i szmaragd max lv obojętny ( najlepiej jak na PL 105-120) Brak nowych nudnych map

Dodatkowe Info:Nie chce serwera z durnymi petami kostiumami itp. Najlepiej coś w stylu metka z 2008 roku taki OldSchool No i żeby ceny były w miare niskie

6-7 bon - nie ludzi online około 300

Nagroda za pomoc:Like

 

Eternity - Najbardziej spelnia twoje wymagania ;D

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwie który jest podobny do Belenus'a, średnio z graczmi ( 500+ )
Dodatkowe Info: Hwangi od 50 lvl'a , max lvl 250
Nagroda za pomoc: LIKE !

 

 

Jeśli pomogłem, kliknij like.. To nie boli.    ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bardzo dobrym serwerze medium , raty podobne do rat na serwerze diamondmt2
Dodatkowe Info:Max lv najlepiej 250 , 5b max (brak 6-7) , nie za łatwe wbijanie top 1,2,3,4 bonów do itemków , forma płatności b , fajnie by było jakby dało się zarobić na ulepszaczach dużo hajsu były one ważnym elementem gry , aby dało się grać bez is , allegro , zarobek np na dt,dc,katach i mapkach z metinami.
Nagroda za pomoc:like

25527075700508715080.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dobrym serwerze medium , raty podobne do rat na serwerze diamondmt2

Dodatkowe Info:Max lv najlepiej 250 , 5b max (brak 6-7) , nie za łatwe wbijanie top 1,2,3,4 bonów do itemków , forma płatności b , fajnie by było jakby dało się zarobić na ulepszaczach dużo hajsu były one ważnym elementem gry , aby dało się grać bez is , allegro , zarobek np na dt,dc,katach i mapkach z metinami.

Nagroda za pomoc:like

Virtualmt2

Elitemt2

Gladormt2

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dobrym serwerze medium , raty podobne do rat na serwerze diamondmt2

Dodatkowe Info:Max lv najlepiej 250 , 5b max (brak 6-7) , nie za łatwe wbijanie top 1,2,3,4 bonów do itemków , forma płatności b , fajnie by było jakby dało się zarobić na ulepszaczach dużo hajsu były one ważnym elementem gry , aby dało się grać bez is , allegro , zarobek np na dt,dc,katach i mapkach z metinami.

Nagroda za pomoc:like

Ethana.eu.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Szukam serwer typu easy/ 4fun najlepiej zagranicznego (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski) bez dodatkowych stat, bonów itd w is.

2mzof5.jpg
Opublikowano

Szukam serwera easy/medium z:

-latwym expem

-nie duzo broni i zbroji (max z 6-8 do 10)

-troche ludu zeby gralo (nie serwer widmo...)

-zeby sie dalo bez is grac

-bez 6/7 lub 6/7 bez klasy!

Nie piszcie Eloth.pl ani invoria i dreikon!

SORY ZE BEZ WZORU!

Nagroda? Like!

Invoria, dreikon (Bardziej invoria)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Szukam serwera medium

Zależy mi najbardziej na:Miłym i nie nużacym expie (75lv 2-3 dni bez grania po 10h) max syrek i szmaragd max lv obojętny ( najlepiej jak na PL 105-120) Brak nowych nudnych map

Dodatkowe Info:Nie chce serwera z durnymi petami kostiumami itp. Najlepiej coś w stylu metka z 2008 roku taki OldSchool No i żeby ceny były w miare niskie

6-7 bon - nie ludzi online około 300

Nagroda za pomoc:Like

 

Invoria, Helium2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo dobrym serwerze medium , raty podobne do rat na serwerze diamondmt2

Dodatkowe Info:Max lv najlepiej 250 , 5b max (brak 6-7) , nie za łatwe wbijanie top 1,2,3,4 bonów do itemków , forma płatności b , fajnie by było jakby dało się zarobić na ulepszaczach dużo hajsu były one ważnym elementem gry , aby dało się grać bez is , allegro , zarobek np na dt,dc,katach i mapkach z metinami.

Nagroda za pomoc:like

Helium2, invoria

 

Szukam serwer typu easy/ 4fun najlepiej zagranicznego (język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski) bez dodatkowych stat, bonów itd w is.

Dreikon, 4funmt2, hammermt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 800+ graczy, najlepiej znany Medium bądź Hard (prócz ravii i balmory)
Dodatkowe Info:
- max lev 99
- Ogarnięci GM, GA

Nagroda za pomoc: Lajk ^^

Opublikowano

Szukam serwera easy/medium z:


-latwym expem

-nie duzo broni i zbroji (max z 6-8 do 10) i zeby dalo sie je zrobic a nie dropic ulepki dniami...

-troche ludu zeby gralo (nie serwer widmo...)

-zeby sie dalo bez is grac

-bez 6/7 lub 6/7 bez klasy!

-bez 6skili u woja i ninjy!!!

-moze byc zagraniczny ale tylko ang. lub ze spolszczeniem

Nie piszcie Eloth, invoria, dreikon, Glador s1, Senthia, NightCore, Argentus bo to sa denne privy!

SORY ZE BEZ WZORU!

Nagroda? Like!

Pomóżcie bo w tych czasach trudno o dobrego priva!

 

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy,sporawo graczy,żeby nie stał na plikach aline2 ,może być stary
Dodatkowe Info: chcę aby szybko ogarnialo sie lev i eq i robiło pvp :D
Nagroda za pomoc: lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy,sporawo graczy,żeby nie stał na plikach aline2 ,może być stary

Dodatkowe Info: chcę aby szybko ogarnialo sie lev i eq i robiło pvp :D

Nagroda za pomoc: lajki

- XenoxMT2,

- EliteMT2,

- DiamondMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4fun z małą ilością epików max 150lv lub server medium max 99 lvl małą ilość epików
Dodatkowe Info:
-
ulepszacze tylko na epiki

- server może być zagraniczny
- takie który będzie działał na kamer mod

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy,sporawo graczy,żeby nie stał na plikach aline2 ,może być stary

Dodatkowe Info: chcę aby szybko ogarnialo sie lev i eq i robiło pvp :D

Nagroda za pomoc: lajki

virtual
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze 4fun z małą ilością epików max 150lv lub server medium max 99 lvl małą ilość epików

Dodatkowe Info:

- ulepszacze tylko na epiki

- server może być zagraniczny

- takie który będzie działał na kamer mod

Nagroda za pomoc: Lajk

Podobny, a jedynie nie 4fun, serwer Helium2.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Szukam już serwera dobry rok i nie znalazłem, który speniałby poniższe warunki. POMOŻECIE?

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

-może być zapowiedź

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGODZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie polecam tobie

Eloth - brak dropu ulepek (np.mapy , a jest napisane że drop na mapie 95 )inne to żal

reszta gry OK , typowy serwer pod is-a.

Alien2 - brak kasy nawet na biologa , mam 70 lv i kasa nędza , gra jest drętwa i oporna może potem będzie ok.

 

 

Może być trudno ------------ ALE--NIE--NUDNO

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Xenox lub argentus lub innych serwerach easy/pvp
Dodatkowe Info:max lv 250+ duzo broni. duzo zabawy. zero nudy. przyjemny exp przyjemny drop
Nagroda za pomoc: ++++

 

 

 

Ma grać dużo osób

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Xenox lub argentus lub innych serwerach easy/pvp

Dodatkowe Info:max lv 250+ duzo broni. duzo zabawy. zero nudy. przyjemny exp przyjemny drop

Nagroda za pomoc: ++++

 

 

 

Ma grać dużo osób

GondorMT2,

Jeśli chcesz bez expa, tylko dla zabawy to polecam HammerMT2, tylko, że on jest zagraniczny :(

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Xenox lub argentus lub innych serwerach easy/pvp

Dodatkowe Info:max lv 250+ duzo broni. duzo zabawy. zero nudy. przyjemny exp przyjemny drop

Nagroda za pomoc: ++++

 

 

 

Ma grać dużo osób

4funmt2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...