Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Nie wiem gdzie grac , pomocy !

 

 

Zalezy mi na serwerze podobnym do Yitian2 ; exp nie jakis b. duzy , 75lvl w 2-3-4h. Truty i stalki u NPC , ale nie bardzo drogie ^^ na serwerze moga dropic sztabki , 6/7bon z metkow / mobow , auto poty moga byc u npc , skile na P, 6 skill mile widziany :)

System ulepszen : bronie z truty , zbroje ze stalki a ulepki z metkow , mobow , ale nie bardzo trudne do wydropienia :)

 

Nagroda: Hm ! Lajk ?

Pozdrawiam !

Waron.

Gralem na : Xenox , divine world , yitian 2 , glador :)

Virtualmt2.pl/pandoramt2.pl
  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam !

Nie wiem gdzie grac , pomocy !

 

 

Zalezy mi na serwerze podobnym do

Yitian2 ; exp nie jakis b. duzy , 75lvl w 2-3-4h. Truty i stalki u NPC ,

ale nie bardzo drogie ^^ na serwerze moga dropic sztabki , 6/7bon z

metkow / mobow , auto poty moga byc u npc , skile na P, 6 skill mile widziany :)

System ulepszen : bronie z truty , zbroje ze stalki a ulepki z metkow , mobow , ale nie bardzo trudne do wydropienia :)

 

Nagroda: Hm ! Lajk ?

Pozdrawiam !

Waron.

Gralem na : Xenox , divine world , yitian 2 , glador :)

Eruris. Serwer jest niemal taki sam jak DivineWorld.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Kupnie każdego itemka u handlarza

Dodatkowe Info: Poszukuje serwa do pvp/4fun ;)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

Pomoże ktoś, może wkońcu ktoś odpisze na ten 5 post w tym dziale ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/easy . +200 graczy online , wbudowany BS lub anty BS (zmiana bonów u npc czy cos w tym stylu)
Dodatkowe Info: Max lvl do 150 i ten max lvl osiąga się długo nie np tydzien czy dwa , Biolog co Sec (kupowany nie dropiony) , Brak 6.7 bonu i 6 skili.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

 

Serwer z Ogarnięta administracja i stabilny.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej: Serwerze easy. Mało epików (najlepiej nowych). Grywalność od 200+ max lvl (Obojetny jaki ale max 2-3 do wbicia) :) Skille od razu na P :)
Dodatkowe Info: :D
Nagroda za pomoc: Lajki

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Serwerze easy. Mało epików (najlepiej nowych). Grywalność od 200+ max lvl (Obojetny jaki ale max 2-3 do wbicia) :) Skille od razu na P :)

Dodatkowe Info: :D

Nagroda za pomoc: Lajki

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

virtual

Grałęm Na:

DivineWorlds2,ProMt2,PandoraMt2,DragonMT2,NextMT2,4FunMt2,DragonBorn,Namerius,Chujmorka,iMetin,Nathiss,Xynga,mariner,Cavis,Argentus,Virtual,Centis,Glador,Xenox,Dreikon,Ravinas,VeniseAstoria,Derox,Astium,Bassilia,Draconis,Mexillia,Theriss.NighCore,Camerion,Nervil,4Metin,Avalon,Elite,Alien,Senthia,Almantia,Euris.

 

Zaden nie wpadł m do gustu:/

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie osób , 6/7 bon klasowy (serwer easy) (max medium)

Dodatkowe Info: grałem na DragonMt2,PandoraMt2,EliteMt2,AvalonMt2
Nagroda za pomoc:Lajk i 5* w profilu

cooltext1235261897.gif


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie osób , 6/7 bon klasowy (serwer easy) (max medium)

Dodatkowe Info: grałem na DragonMt2,PandoraMt2,EliteMt2,AvalonMt2

Nagroda za pomoc:Lajk i 5* w profilu

iMetin

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie osób , 6/7 bon klasowy (serwer easy) (max medium)

Dodatkowe Info: grałem na DragonMt2,PandoraMt2,EliteMt2,AvalonMt2

Nagroda za pomoc:Lajk i 5* w profilu

Eruris. Spełnia wszystkie z tych wymagań.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na : yang , liczbie graczy.

Dodatkowe info : Polski Metin2

Nagroda : Like ;)

 

Pozdrawiam.

VirtualMT2 (Easy) Ravia.eu (Hard)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej: Serwerze easy. :) Skille od razu na P :) Wszystkie Bronie I Zbroje Dostepne U Handlarzy :) Exp barzo Szybki :) Moze byc nawet z 6/7 bon ale nie koniecznie :)
Dodatkowe Info: Grałem Na 4FunMT2 i NextMT2 :D
Nagroda za pomoc: Lajki

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze EASY (typu XenoxMT2)
Dodatkowe Info: Nic ;d
Nagroda za pomoc: lajkk

x


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej: Serwerze easy. :) Skille od razu na P :) Wszystkie Bronie I Zbroje Dostepne U Handlarzy :) Exp bardzo Szybki :) Moze byc nawet z 6/7 bon ale nie koniecznie :)
Dodatkowe Info: Grałem Na 4FunMT2 i NextMT2 :D
Nagroda za pomoc: Lajki

erfgreg.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Medium - Medium/easy , max lvl 150-250 , mało epików ( chodzi mi o te zje*** mocno kolorowe zbroje ) , jakies proste ulepszacze ( perly , zielone , niebieskie , czerwone ziola ) , oczywiscie bez 6/7b + najlepiej bez 6-tego skila :) . Grałem na EliteMt2 , pandora i glownie tylko na innych tylko wpadlem zobaczyc jak jest i tyle .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze EASY (typu XenoxMT2)

Dodatkowe Info: Nic ;d

Nagroda za pomoc: lajkk

Glador , DivineWorld , EliteMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Serwerze easy. :) Skille od razu na P :) Wszystkie Bronie I Zbroje Dostepne U Handlarzy :) Exp bardzo Szybki :) Moze byc nawet z 6/7 bon ale nie koniecznie :)

Dodatkowe Info: Grałem Na 4FunMT2 i NextMT2 :D

Nagroda za pomoc: Lajki

Serwery hamachi , głównie do pvp

http://www.mpcforum.pl/forum/279-serwery-hamachi/

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Medium - Medium/easy , max lvl 150-250 , mało epików ( chodzi mi o te zje*** mocno kolorowe zbroje ) , jakies proste ulepszacze ( perly , zielone , niebieskie , czerwone ziola ) , oczywiscie bez 6/7b + najlepiej bez 6-tego skila :) . Grałem na EliteMt2 , pandora i glownie tylko na innych tylko wpadlem zobaczyc jak jest i tyle .

Ethana.eu jest to najlepszy serwer na jakim grałem i polecam go.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze EASY (typu XenoxMT2)

Dodatkowe Info: Nic ;d

Nagroda za pomoc: lajkk

Eruris. Troszkę trudniejszy niż XenoxMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze EASY (typu XenoxMT2)

Dodatkowe Info: Nic ;d

Nagroda za pomoc: lajkk

Argentus pl to sam co Xenoxmt2 aqle latwiejszy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze EASY (typu XenoxMT2)

Dodatkowe Info: Nic ;d

Nagroda za pomoc: lajkk

Pandora/Elite/iMetin :D

Opublikowano

Ok , zapytam sie o serwer ostatni raz i jak podacie odpowiedni to dam wam spokoj :P :D

Pomocy ! Nie wiem gdzie grac ! :ninja:

Szukam czegos podobnego do PL'a :)Exp trudny , ale truta i stalka OBOWIAZKOWO u npc :) system ulepszen nie ma znaczenia , wystarczy tylko , zeby ulepkow NIE dropilo sie 3 dni :D (mniej ! ) Duuuzo metkow ! 6-7 nie koniecznie. Sztabki moga dropic. Fryzury u npc :P W jednym zdaniu: Najbardziej zalezy mi na trudnym expie , metinach stalce i trucie u npc :) Jakies inne dodatki mile widziane. <3 <3 <3 <3 <3

Nagroda ? Dogadamy sie na PW !

 

 

Dziekuje i pozdrawiam ! xD xD xD B)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najlepiej medium/easy żeby nie trzeba było bardzo długo zarabiać , najlepiej dużo epików , łatwodostępne epiki , dużo kasy , najlepiej drop sztabek , skille na początku P wierzchowce pety itp
Dodatkowe Info: grałem na Divine World s2 , Glador
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej medium/easy żeby nie trzeba było bardzo długo zarabiać , najlepiej dużo epików , łatwodostępne epiki , dużo kasy , najlepiej drop sztabek , skille na początku P wierzchowce pety itp

Dodatkowe Info: grałem na Divine World s2 , Glador

Nagroda za pomoc: Like

 

XenoXMT2

 

Sztabki. Hm dawno nie widziałem serwera ze sztabkami. Chyba jedynym w swoim rodzaju jest Divine S2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...