Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: HARD taki na Wakacje na ten 1 miesiąc zalezy mi tez na niskich cenach i bez trudu o bron na 30 oraz zmianki żeby w miare dropiły z Metinów / mobów 10 ku do g1
Dodatkowe Info: Grałem na : Ravia . Chujmorka , dreanor , balantia
Nagroda za pomoc: Plusik

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na:

- Serwerze Hard

- Exp na serwie podobny do Tiveri

- Max Lvl obojetny (ale bez przegiec typu 200, 250 lvl)

- Zmianki bonow i dodania dostepny u npc a nie dropiace z metkow (lub mozliwosc zmieniania bonow u npc jak np na TIveri)

- Administracji zajmujacej sie serwerem (eventy itp)

- Normalnych bonach w eq, max 2k hp

Dodatkowe informacje:

- Ogolnie szukam czegos jak Tiveria ale odpadaja:

Balmora, Astium, Ravia.eu

Nagroda za pomoc: Lajk

ConcordiaMT2.pl

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na servie stabilnym , pod pvp i zebybyło łatwo o eq:
Dodatkowe Info grałem na Xenox ,eruris , divins2 , pandora , promt2:
Nagroda za pomoc lajki ;):



 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

- Max lvl nie wiekszy niż 200

-Zmiany bonów u NPC (w celu uiniknięcia BS)

-Ogarnięta administracja

-MEDIUM na dłuższa mete ;)

-Mało osób max lvl

-SERWER NIE POD IS

-Max 3k hp w itemach

-Brak 6/7 bonu

-Brak 6 skila (nie obowiązkowo)

- [ +500 osób ]

Dodatkowe Info:
Serwer gdzie opłaca się bić metiny i bosy :rolleyes:

Nagroda za pomoc: Lajk

Polacam Astorie ale musi sie jeszcze unormowac sytuacja na serwerze bo padaja chanele ;/ a tak to serwer godny uwagi wiele nowosci polecam

!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, możliwości grania na modzie, i żeby serwer nie był nudny
Dodatkowe Info: Serwer ma być Medium
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, gdzie np. 250 wbija się w jeden dzień a eQ i kasa dropi z metków.
Dodatkowe Info: Coś jak dawny Metin5s2. Tylko żeby zamiast wbijać 250 szybko na bugu to normalnie na mobach.
Nagroda za pomoc: Lajk

e6rltz.jpg


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, możliwości grania na modzie, i żeby serwer nie był nudny

Dodatkowe Info: Serwer ma być Medium

Nagroda za pomoc: Lajk

Ethana

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, gdzie np. 250 wbija się w jeden dzień a eQ i kasa dropi z metków.

Dodatkowe Info: Coś jak dawny Metin5s2. Tylko żeby zamiast wbijać 250 szybko na bugu to normalnie na mobach.

Nagroda za pomoc: Lajk

Senthia, Ethana

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, gdzie np. 250 wbija się w jeden dzień a eQ i kasa dropi z metków.

Dodatkowe Info: Coś jak dawny Metin5s2. Tylko żeby zamiast wbijać 250 szybko na bugu to normalnie na mobach.

Nagroda za pomoc: Lajk

ProMT2 s1, z tym, że sporo musiałbyś się nadropić, żeby kupić eq.

ProMT2 s2, startuje niedługo, płatna reje, bez is.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy ale nie taki jak Xenox powiedzmy 100lvl w 2 dni ;) Żeby zarabiało się na metkach
Dodatkowe Info: Tradycyjne drzewko rozwoju , bez miliarda nowych broni , dużo ludzi
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy ale nie taki jak Xenox powiedzmy 100lvl w 2 dni ;) Żeby zarabiało się na metkach

Dodatkowe Info: Tradycyjne drzewko rozwoju , bez miliarda nowych broni , dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajk

Astoria.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze do nagrywania filmików
Dodatkowe Info:obojętnie, czy to jest polski, czy zagraniczny serwer. Priv, czy global. Hamachi, czy dedyk. Musi stać na bardzo dobrej maszynie. Dobrze byłoby, gdyby był to 4fun. Dużo graczy. Sporo "czitów" i innych udoskonaleń.
Nagroda za pomoc:Limit

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze do nagrywania filmików

Dodatkowe Info:obojętnie, czy to jest polski, czy zagraniczny serwer. Priv, czy global. Hamachi, czy dedyk. Musi stać na bardzo dobrej maszynie. Dobrze byłoby, gdyby był to 4fun. Dużo graczy. Sporo "czitów" i innych udoskonaleń.

Nagroda za pomoc:Limit

Virtual / Xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze do nagrywania filmików

Dodatkowe Info:obojętnie, czy to jest polski, czy zagraniczny serwer. Priv, czy global. Hamachi, czy dedyk. Musi stać na bardzo dobrej maszynie. Dobrze byłoby, gdyby był to 4fun. Dużo graczy. Sporo "czitów" i innych udoskonaleń.

Nagroda za pomoc:Limit

GladoR

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy ale nie taki jak Xenox powiedzmy 100lvl w 2 dni ;) Żeby zarabiało się na metkach

Dodatkowe Info: Tradycyjne drzewko rozwoju , bez miliarda nowych broni , dużo ludzi

Nagroda za pomoc: Lajk

VirtualMT2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer GameForge. nie pl, bardzo duża liczba graczy,sporo polaków. Ogarnięte ceny

Dodatkowe Info: TYLKO NIE Polski Global
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy, koniecznie bez ulepszaczy, nawet na epiki. Szybki, przyjemny exp. Dedyk.
Dodatkowe Info: Serwer polski, w wieeeeeeeeeelkiej ostateczności zagraniczny. Drzewko ulepszania może być bogate. Spora ilość ludzi (dobrym tego dowodem będą lagi w m1 :D). Serwer max lvl mniejszy niż lub równy 200. Anty BS. Częste Eventy, normalna administracja (nie jakieś tam 13-latki które sprzedają eq z navi). Normalne bony, mogą wchodzić maxymalnie.
Nagroda za pomoc: Limit na tydzień.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer GameForge. nie pl, bardzo duża liczba graczy,sporo polaków. Ogarnięte ceny

Dodatkowe Info: TYLKO NIE Polski Global

Nagroda za pomoc: Lajk

Metin2.sg

 

 

Chciałym zagrac na serwerze medium/hard stojacym nie dlugo ( nawet bez max lvl ) mającym bardzo duzą ilość graczy i przyszłość

co polecacie?

Astium.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer GameForge. nie pl, bardzo duża liczba graczy,sporo polaków. Ogarnięte ceny

Dodatkowe Info: TYLKO NIE Polski Global

Nagroda za pomoc: Lajk

metin2.ca

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: cos w stylu starego Belenusa / SonixMT2, gdzie lv mozna wbijac szybko, najlepiej identyczny jak sonixmt2


Dodatkowe Info: max lv moze byc, zeby nie bylo mnostwa ulepszaczy
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Max level 250+ dużo LUDZI ONLINE! oraz urozmaicone ulepszanie EQ
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Coś podobnego do xenoxMT2
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] Lajk :D
[/center]

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy, bez 6/7 na klasy (a najlepiej w ogole), dużo graczy przede wszystkim (zeby podchodzilo pod 1k)

Dodatkowe Info: dużo graczy przede wszystkim, max lvl obojetnie, eq wyrownane zeby bylo. [NIE ETHANA CAMERION]

Nagroda za pomoc: Lajk ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac! Pomocy!

Zalezy mi najbardziej na:

- Serwerze Hard

- Exp na serwie podobny do Tiveri

- Max Lvl obojetny (ale bez przegiec typu 200, 250 lvl)

- Zmianki bonow i dodania dostepny u npc a nie dropiace z metkow (lub mozliwosc zmieniania bonow u npc jak np na TIveri)

- Administracji zajmujacej sie serwerem (eventy itp)

- Normalnych bonach w eq, max 2k hp

Dodatkowe informacje:

- Ogolnie szukam czegos jak Tiveria ale odpadaja:

Balmora, Astium, Ravia.eu

Nagroda za pomoc: Lajk

co powiesz na Astium ?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy, bez 6/7 na klasy (a najlepiej w ogole), dużo graczy przede wszystkim (zeby podchodzilo pod 1k)
Dodatkowe Info: dużo graczy przede wszystkim, max lvl obojetnie, eq wyrownane zeby bylo. [NIE ETHANA CAMERION]
Nagroda za pomoc: Lajk ?

Astoria, Senthia.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: 1,5k ludzi +, easy/medium, poziom maksymalny obojętny, bez 6/7 i petów najlepiej.[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Dużo graczy, grałem na Pandorze i zakończyłem tam grę, proszę o pomoc ;)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajkson[/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: 1,5k ludzi +, easy/medium, poziom maksymalny obojętny, bez 6/7 i petów najlepiej.[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Dużo graczy, grałem na Pandorze i zakończyłem tam grę, proszę o pomoc ;)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajkson[/color][/i][/b]

[/center]

Castia, NerviL.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...