Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Rozwinięty system ulepszania, Szybki exp. Dużo osób, Nie za dużo ulepszaczy, kasa dostosowana do cen. I oczywiście Polski Serwer. Najlepiej Easy !

Dodatkowe Info: Grałem juz na : Aline2, Basilla , FunMT2, GladoR , Guerra , ProMT2, Senthia , Xenox, Virtual , Pandora, Elite, HammerMT2, Camerion ,

Nagroda za pomoc: Lajk xD

 

Divine? EruriS?

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Nienajtrudniejszy Exp, łatwy drop yang i ulepszaczy, miła atmosfera, ogarnieta Administracja[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Priv albo Hamachi[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+5 likeów[/color][/i][/b]

[/center]

Virtual, Diamond, Concordia

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

 

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )

Nagroda za pomoc: lajk

 

4funmt, theris, ethana

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy ( żeby byla jakas zabawa a nie jakis sztywny serwer cisza malo osob 0 nowosci czy eventow)

 

Dodatkowe Info: Aby bylo minimum 250+ online dziennie, jakies eventy i zeby serwer mial max 2-3 miesiace ( prosze nie podawac mi starszych serwerow ... )

Nagroda za pomoc: lajk

Aline2,Senthia,Ethana,Draconis

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info: Na serverach nie musza byc tlumy, server darmowy, 4fun lub easy/medium, najlepiej jakis nowszy, prosty serv z malymi nowosciami

Nagroda za pomoc: Lajk?

1377808813-U903831.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info: Na serverach nie musza byc tlumy, server darmowy, 4fun lub easy/medium, najlepiej jakis nowszy, prosty serv z malymi nowosciami

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

ethana, theris, azmal

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Fajnym wygladzie ITEMOW ( Nie jakies gowno co jest wszedzie, robione w Paincie !) oraz ciekawym PvP ( nie, ze Mental/BM walnie 1 skilla i sie lezy )
Dodatkowe Info: Lubie serwery Medium/Easy, moze byc tez czysty serwer PvP
Nagroda za pomoc:Duzo lajkow ,5* !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze MEDIUM
Dodatkowe Info: Niech to będzie serwer podobny do kochanej i najlepszej Almantii. Jeśli ktoś grał wie jak tak było ( dużo osób , mega dużo wojen, miła administracja, wspólne wypady.)
Nagroda za pomoc:Duzo lajkow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze MEDIUM

Dodatkowe Info: Niech to będzie serwer podobny do kochanej i najlepszej Almantii. Jeśli ktoś grał wie jak tak było ( dużo osób , mega dużo wojen, miła administracja, wspólne wypady.)

Nagroda za pomoc:Duzo lajkow

 

ethana, senthia, nervil

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp

Dodatkowe Info: fajny wyglad skili/broni.zbroji zeby az tak ciezko eq nie było trzeba robic duzo nowych mapek . i NORMALNA ADMINSTRACJA ; d nie tak jest fajny serwer aline2 lecz admini głupi ; d

Nagroda za pomoc:Duzo lajkow

76580069440664451729.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp

Dodatkowe Info: fajny wyglad skili/broni.zbroji zeby az tak ciezko eq nie było trzeba robic duzo nowych mapek . i NORMALNA ADMINSTRACJA ; d nie tak jest fajny serwer aline2 lecz admini głupi ; d

Nagroda za pomoc:Duzo lajkow

 

 

4funmt2, ethana,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Pvp

Dodatkowe Info: fajny wyglad skili/broni.zbroji zeby az tak ciezko eq nie było trzeba robic duzo nowych mapek . i NORMALNA ADMINSTRACJA ; d nie tak jest fajny serwer aline2 lecz admini głupi ; d

Nagroda za pomoc:Duzo lajkow

 

4funmt2 polecam sam grałem ;)

93988298266825447943.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!
Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Aline2 - wchodzą max. bonusy, to co w IS można zdobyć w grze, 6-7 bonusu nie ma.Easy.4FUN.

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Podobny do EliteMt2 ale łatwiejszy.

Dodatkowe Info:Tak jak wyżej ^^

Nagroda za pomoc:Like.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!






Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

SERWER NIE INNY!










Nagroda za pomoc: Lajki






Grałem na :






CamerionMT2






Pandora






Diamond






FunMT2




Aline2

ProMt2



 


Virtualmt2


XenoXmt2

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

SERWER NIE INNY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

FunMT2

 

 

Aline2

 

ProMt2

 

 

Virtualmt2

 

 

XenoXmt2

polecam aline2

w sam raz taki jak te co wyzej podales

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

SERWER NIE INNY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

FunMT2

 

 

Aline2

 

ProMt2

 

 

Virtualmt2

 

 

XenoXmt2

GladoR.

Może nie ma ulepszaczy u NPC ale exp jest bardzo łatwy i jest duuużo epików.

Opublikowano

@up

On juz tam gral . Ja ci polecam zobaczyc jakies hamachi, bo na Dedyku raczej nie ma.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

 

 

Zależy mi najbardziej na:SERWER TAKI

 

JAK METINOLOGIA TZN. ULEPY U HANDLARZY ZA YANGI ŁATWIUTKI EXP DUŻO

 

NOWYCH EPICKÓW STALKI,BIZU 54 I BRONIE NA 65 U HANDLARZY PROSZE O TAKI

 

SERWER NIE INNY!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

 

 

 

 

Grałem na :

 

 

 

 

CamerionMT2

 

 

 

 

Pandora

 

 

 

 

Diamond

 

 

 

 

FunMT2

 

 

Aline2

 

ProMt2

 

 

Virtualmt2

 

 

XenoXmt2

Aline2

2hxtusn.png


East To West!


Arsenal Is The Best!


Fuck The Rest!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...