Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcialbym sie dowiedziec na jakim privie oplaca sie jeszcze grac, chodzi

mi o duza ilosc osob + jakies szanse w grze (nie same max lvl i perfekt

eq), jest taki serwer na dzien dzisiejszy lub startuje cos legendarnego?

 

Castia, Algoria

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo Stabilnym/Długo stojącym serwerze.

Dodatkowe Info: Coś w rodzaju Pandory/Elite/Dragona/Virtual

Nagroda za pomoc: +

Diamond

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

 

aline,

Opublikowano

chcialbym sie dowiedziec na jakim privie oplaca sie jeszcze grac, chodzi

mi o duza ilosc osob + jakies szanse w grze (nie same max lvl i perfekt

eq), jest taki serwer na dzien dzisiejszy lub startuje cos legendarnego?

Algoria

93988298266825447943.png

Opublikowano

Dobra właśnie rozwalono kolejny i chyba ostatni w miarę fajny easy/4fun. Zna ktoś jakiś w miarę ogarnięty serwer? Tylko błagam nie medium i nie hard bo słabo się już od nich robi...

97993054676936328872.jpg

Opublikowano

Witam :D

Poszukuje serwera easy/4fun.dobry drop yang,stabilny,dobry drop ulepek ,szybki exp(bez maniaczenia),maksymalne bonusy,fajny system ulepszen :D Ogółem coś w stylu alien/divine!!!!

Grałem na: Xenox,Divine,Glador,Ethana,aline(padł),Linares,camerion.Nie podawać 4fun/Funmt2!!

Nagroda: Co tam sobie chcecie :D

ewlus4.jpg


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

 

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

 

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

I NIE PODAWAĆ MI SERWÓW GDZIE NIE WCHODZĄ MAX BONY!!! BO I TAK NIE ZAJRZĘ NA TAKI SERWER.. JEŚLI PODACIE MI KTÓRYKOLWIEK SERWER KTÓRY NIE SPEŁNIA TEGO WARUNKU TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM NA JAKIM POZIOMIE ROZWOJU JESTEŚCIE I JAKI JEST WASZ POZIOM INTELIGENCJI CZYLI POZIOM 2 LETNIEGO DZIECKA!!! CHOCIAŻ NIE BO DZIECKO PRĘDZEJ ZROZUMIE NIŻ TAKA OSOBA..!!!

Aline

93988298266825447943.png

Opublikowano

Witam :D

Poszukuje serwera easy/4fun.dobry drop yang,stabilny,dobry drop ulepek ,szybki exp(bez maniaczenia),maksymalne bonusy,fajny system ulepszen :D Ogółem coś w stylu alien/divine!!!!

Grałem na: Xenox,Divine,Glador,Ethana,aline(padł),Linares,camerion.Nie podawać 4fun/Funmt2!!

Nagroda: Co tam sobie chcecie :D

 

Asylion, Theris

Opublikowano

Aline

Wczoraj Aline padło, przez porachunki dzieciaków. PS GOOD tak się pieniłeś, że skoro dawał Ci itemy to korzystałeś, gdybyś był w porządku to byś nie brał taka prawda. Serwer zapowiadał się fajnie, różnił się od pozostałych, ale cóż... Nie ma to jak spaprać rozgrywkę 500-600 osobom xP

Do tematu: Szukam niegłupiego serwera, który będzie jako tako stabilny ;) już trudno przeboleję medium ;D

97993054676936328872.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium , nowe bronie , nowe zbroje , nowa biżuteria , pety (niekoniecznie) , stabilny serwer , 500+ osób online
Dodatkowe Info: Szukam serwera ogólnie do zabawy pvp/bossy/przyjemny exp . Chciałbym zagrać Healerem / Bm .
Nagroda za pomoc: like i ocena

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy/Medium , nowe bronie , nowe zbroje , nowa biżuteria , pety (niekoniecznie) , stabilny serwer , 500+ osób online

Dodatkowe Info: Szukam serwera ogólnie do zabawy pvp/bossy/przyjemny exp . Chciałbym zagrać Healerem / Bm .

Nagroda za pomoc: like i ocena

Theris

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Szukam świeżego, stabilnego serwera easy/medium z dużą ilością aktywnych graczy coś około 1000+ :) Like i 5 gwiazdek.

sygndwm3ovh.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dosyć dużej ilości graczy (Online 600+ Najlepiej), serwer 4fun/easy, stabilny, (Najlepiej jakiś nowy, lecz nie musi być) .
Dodatkowe Info: Najlepiej jakby serwer był ogarnięty, była zabawa, bossy, (nie muszą być epiki), przyjemny exp itd .
Nagroda za pomoc: Like, Ocena itp .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.
Dodatkowe Info:Coś podobnego do mcmetinpro , nie musi nyc polski

Jeżeli jest, to jaki serwer, jakie królestwo? Jaka postać w ogóle

dowolna ;3

Nagroda za pomoc: Lajk , zobaczy się xD

Opublikowano

Wczoraj Aline padło, przez porachunki dzieciaków. PS GOOD tak się pieniłeś, że skoro dawał Ci itemy to korzystałeś, gdybyś był w porządku to byś nie brał taka prawda. Serwer zapowiadał się fajnie, różnił się od pozostałych, ale cóż... Nie ma to jak spaprać rozgrywkę 500-600 osobom xP

Do tematu: Szukam niegłupiego serwera, który będzie jako tako stabilny ;) już trudno przeboleję medium ;D

Polecam ci Castia.com.pl nie jest to serwer na miesiąc i bardzo dopracowali go, mieli wczoraj problem z logowaniem bo padło ale naprawili :)

P.s. Serwer wystartował wczoraj i nie jest taki trudny bardziej bym go zaliczył do easy ale to medium :D

 

JESZCZE RAZ ZAPRASZAM CIĘ NA TEN SERWER A NIE POŻAŁUJESZ I POZDROWIONKA :p xD

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć dużej ilości graczy (Online 600+ Najlepiej), serwer 4fun/easy, stabilny, (Najlepiej jakiś nowy, lecz nie musi być) .

Dodatkowe Info: Najlepiej jakby serwer był ogarnięty, była zabawa, bossy, (nie muszą być epiki), przyjemny exp itd .

Nagroda za pomoc: Like, Ocena itp .

  Aline2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/Medium/4FuN

Dodatkowe Info:Najlepiej , żeby był BARDZO podobny do Therisa , duuużo broni i zbroi w systemie ulepszeń , miły exp.

Nagroda za pomoc:Co tam chcecie ;]

ciastkoq.png
Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GDZIE GRAC

 

SZUKAM SERWERA MEDIUM Z MAX LV 99-105

TAKI ZEBY EXP ŁATWO LECIAŁ I ZEBY TO NNIE BYŁ ZADEN HAMACHI.

MOGA BYC ZAGRANICZNE. ALE TYLKO PO ANGIELSKU

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Rozwinięty system ulepszania, Szybki exp. Dużo osób, Nie za dużo ulepszaczy, kasa dostosowana do cen. I oczywiście Polski Serwer. Najlepiej Easy !
Dodatkowe Info: Grałem juz na : Aline2, Basilla , FunMT2, GladoR , Guerra , ProMT2, Senthia , Xenox, Virtual , Pandora, Elite, HammerMT2, Camerion ,

Nagroda za pomoc: Lajk xD

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Nienajtrudniejszy Exp, łatwy drop yang i ulepszaczy, miła atmosfera, ogarnieta Administracja[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Priv albo Hamachi[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:+5 likeów[/color][/i][/b]
[/center]

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Nienajtrudniejszy Exp, łatwy drop yang i ulepszaczy, miła atmosfera, ogarnieta Administracja

Dodatkowe Info:Priv albo Hamachi

Nagroda za pomoc:+5 likeów

 

Nervil

Opublikowano

   Aline2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy/Medium/4FuN

Dodatkowe Info:Najlepiej , żeby był BARDZO podobny do Therisa , duuużo broni i zbroi w systemie ulepszeń , miły exp.

Nagroda za pomoc:Co tam chcecie ;]

VirtualMT2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć dużej ilości graczy (Online 600+ Najlepiej), serwer 4fun/easy, stabilny, (Najlepiej jakiś nowy, lecz nie musi być) .

Dodatkowe Info: Najlepiej jakby serwer był ogarnięty, była zabawa, bossy, (nie muszą być epiki), przyjemny exp itd .

Nagroda za pomoc: Like, Ocena itp .

VirtualMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...