Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z odnalezieniem servera , na którym kiedyś grałem. Spróbuje go opisać:


Na tym serwerze z np. bossów (Żółwik) dropiły szkaty. A z tych szkat
wypadały róźne bronie kolce naszyjniki branzy itd.. Sens w tym że te
itemy były róźne i było ich +tyle co myślicie. Np. 1 itemy wypadał +50
silny przeciwko ludziom 2 +51 silny przeciwko ludziom. I tak było też z
innymi itemami.


Wiem że "krzywo" to napisałem ale mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodziło :)


Proszę o odpowiedź jeśli komuś się ten serwer kojarzy bo był b. fajny :) Za odpowiedź dam co dam :)


Jeśli serwer padł ... napiszcie ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP nie , nie zrozumiałem

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mała ilość ulepszaczy i broni/zbroi/biżuterii, typ serwera easy, jeśli 6-7 to dostępne w sklepiku i bez silny/odporności.
Dodatkowe Info: Szukam serwera względnie odbugowanego i na którym wchodzą maksymalne wartości bonusów.
Nagroda za pomoc:Like :D

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mała ilość ulepszaczy i broni/zbroi/biżuterii, typ serwera easy, Może być 6/7.
Dodatkowe Info: Szukam serwera głównego pod Easy ale nie żebym dostał odrazu 3000lvl i tylko PvP tylko więcej na nim pograł niź na 1 dzień. Poprostu żeby się przyjemnie i szybko expiło.
Nagroda za pomoc: Pare Like :D

 

Grałem na serwerach takich jak : XenoxMt2, PandoraMt2, HammerMt2, 4FunMt2, DragonMt2, Ravia i powiem że nuda..

2dhww8h.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży exp i drop. Ogólnie na miłej i spokojnej grze, na którą nie będę musiał poświęcać 24 godzin na dobę. Chcę, żeby grało tam dużo ludzi, im więcej tym lepiej :)

Dodatkowe Info: Chodzi o dedyk. Dużo itemów, łatwy start, jestem początkującym xD

Nagroda za pomoc: Like!

PandoraMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mała ilość ulepszaczy i broni/zbroi/biżuterii, typ serwera easy, Może być 6/7.

Dodatkowe Info: Szukam serwera głównego pod Easy ale nie żebym dostał odrazu 3000lvl i tylko PvP tylko więcej na nim pograł niź na 1 dzień. Poprostu żeby się przyjemnie i szybko expiło.

Nagroda za pomoc: Pare Like :D

 

Grałem na serwerach takich jak : XenoxMt2, PandoraMt2, HammerMt2, 4FunMt2, DragonMt2, Ravia i powiem że nuda..

LegionMT2.

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

Revoir/Balantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

Nexanity

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

Balantia

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

Revoir.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:exp , i inne[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Szukam serwera podobnego do CavalosMT2 , avalonmt2[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:++[/color][/i][/b]
[/center]

1357144494-U286162.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Zalezy mi najbardziej na : HARD/MEDIUM ludzi 600+ , zmianki łatwo dostępne ;)

Dodatkowe INFO: grałem na Balmora , Ravia , tiveria

 

DiamondMT2

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!! Pomocy!!

Zależy mi najbardziej na: hard (Warty grania i nie za bardzo podobny do PL'a--NewEarth, Ravia, Draneor2, Balmora, tiveria.pl, balantia.pl, nexanity i inne starsze 2-3 lata wykluczam!!--) lub medium-easy (Łatwe zdobywanie rzeczy i łatwe robienie skill, eq, i w miare szybki exp--Wykluczam: XenoxMt2, GondorMt2, Extremes s2, NightCore.pl , FunMt2, Camerion, cMetin.pl, Divine world s2, Linares.pl, Quadron.pl, AvalonMt2, canopymt2, Devux.pl, SpotlineMt2, EliteMt2, Nevios, VirtualMt2, AnimeMt2, Mystiqe, Senthia, PandoraMt2, Glador s1, Azmal.pl, Revoir, AvonisMt2, DeralixMt2, Tavia.eu, Eruris.pl, ProMt2, MexillaMt2, Morfeuszmt2, AsteraMt2, XedonisMt2, Metin5 s1, Moria, Almantia, DragonMt2, Anrela, DiamondMt2, NevoraMt2, iMetin, Nitem2, tilian2, Revolution, OvenMt2, Noxia, Molten, Velia mt2 s2, sunrisemt2, i inne starsze 2-3 lata.

Dodatkowe info: Serwer Stabilny, może być w języku włoskim, linki do klienta i strona działające, zaufana administracja i mało lagów!! Jeśli ktoś mi poda serwer to niech mi poda dobre i złe strony serwera ;)

Na tylu serwerach grałem że szukam coś nowego :)

Nagroda za Pomoc: Like i 5 Reputacji

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

polecm promt2.com.pl exp:100x yang:100x(bug) drop:5x(brak śmieci dlatego 5x) max lvl:250(podpowiedz najlepiej odrazu wejść na serwa bo -50% w item-shopie złota zbroja najlepsza i zrobić sobie eq wojenne) każdemu kto się pyta gdzie grać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.
Dodatkowe Info:Bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.
Nagroda za pomoc:5 Reputacji

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji

Może Revoir?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Easy.Ma być-Bez um i sr w broni przeznaczonej do pojedynków,np.żeby sie broń do pvp robiło z bojowego(nie chce mi sie ciągle zmieniać um/sr,tak wiem,że jest bot do tego),mało dodanych dupereli(broni,zbroji,eq,ulepszaczy,itp.itd.),mało bugów,szybki exp i drop(ulepszaczy),ogólnie ogarnięty,niezbyt przesadzony server bez pięćdziesięciu nowych map.

Dodatkowe Info:Bony 6/7 mogą być,ale jak już to:tanie,bez odporności na klase i bez silny na klase.No i zmianki tanie u NPC,lub w łatwy i szybki sposób do zdobycia.Ludzi,tak od 200 w góre.

Nagroda za pomoc:5 Reputacji

 

DiamondMT2.pl

a45e42aae9.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: by ulepszaczami były tylko perły bony by się ławo robiło (coś na zasadzie CavalosMt2)


Dodatkowe Info:Najlepiej właśnie jak serv był bardzo podobny do cavalosa


Nagroda za pomoc: duża ilość lajków


Opublikowano

Pomoze mi ktos.?
Szukam serwera, cos fajnego gdzie gra okolo 1000 ludzi. Glownie zalezy mi tylko na wojnach, jakies areny itp.
Medium/Easy. Podoba mi sie cos takiego jak iMetin, ale troche pod IS...

Opublikowano

Pomoze mi ktos.?

Szukam serwera, cos fajnego gdzie gra okolo 1000 ludzi. Glownie zalezy mi tylko na wojnach, jakies areny itp.

Medium/Easy. Podoba mi sie cos takiego jak iMetin, ale troche pod IS...

VirtualMT2.

Opublikowano

Pomoze mi ktos.?

Szukam serwera, cos fajnego gdzie gra okolo 1000 ludzi. Glownie zalezy mi tylko na wojnach, jakies areny itp.

Medium/Easy. Podoba mi sie cos takiego jak iMetin, ale troche pod IS...

Pandora?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !


Zalezy mi najbardziej na : GLOBALU (grałem na PL SG PH i mi się znudziły)


Dodatkowe INFO: tak aby w miare szybko dobić do 65lvl (żadnych priv serwerów)

869378blaster_pl_copy.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/ 4fun tak aby mozna byloby milo spedzic czas ...
Dodatkowe Info: Szukam cos typu camerion , z fajnym systemem ulepszen i moze byc duzo zbrojek i broni :D
Nagroda za pomoc: Like i wdziecznosc

moja-sygn_rxassap.jpg
20 postów [v]100 postów [x]
40 postów [v]130 postów [x]
50 postów [v]160 postów [x]

70 postów [x]200 postów [x]

Opublikowano

Niewiem gdzie grac pomocy !!!

 

Zalezy mi najbardziej na:dosc szybkim expiemiu okolo 3-4 max lvl

Dodatkowe informacje: bony wchodzace max minimum z 5 zbrojek i mieeczy bizu obojetnie duzo wojen erwer torche pvp i NIE POD IS !!!

Nagroda: 5 reputacji 5 like i wdziecznosc :D

 

PS: tylko nie jestes staroscie z 2-3 lat musi byc nowy/swierzy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...