Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, bez 6/7 lub z 6/7 ale bez bonow na klasy mało ulepszaczy, działajacy lub wchodzace max bony

Dodatkowe Info: Żeby nie robiło się bronie z ŚR/UM Serwer najlepiej bez bugów, lagów, stabilny stojący 3 mięsiace w góre i żeby nie było cieżko się wbić do topki PVP

Nagroda za pomoc: Like

Nie znajdziesz takiego serwera bez śr. chyba że jest 1 wyjątek ale trudno znaleźć.

 

Polecam.

Senthie

pomogem.gif

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, bez 6/7 lub z 6/7 ale bez bonow na klasy mało ulepszaczy, działajacy lub wchodzace max bony

Dodatkowe Info: Żeby nie robiło się bronie z ŚR/UM Serwer najlepiej bez bugów, lagów, stabilny stojący 3 mięsiace w góre i żeby nie było cieżko się wbić do topki PVP

Nagroda za pomoc: Like

DiamondMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Tanich ulepszaczach(najlepiej u npc),łatwym wbijaniu lvl'a


Dodatkowe Info: Dedyk


Nagroda za pomoc: Lajk


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich ulepszaczach(najlepiej u npc),łatwym wbijaniu lvl'a

Dodatkowe Info: Dedyk

Nagroda za pomoc: Lajk

DivineWord, Xenox

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na:Szukam Servera konkretnie medium/easy,z duzą ilością graczy,fajnym i ciekawym robieniem epikow.Ladnym wygladem zbroi i broni.Server z ciekawymi mapkami,stabilny.
Dodatkowe info:Cos na podobizne starego Diamondmt2.Bardzo ciekawy,rozwiniety,bez konkretnych bugow utrudniajacych gre.Ogolem chodzi mi o team play.Ciekawe expowiska,rozne wypady z teamem np Wieza Wygnajcow itd.
Nagroda za pomoc:Like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Szukam Servera konkretnie medium/easy,z duzą ilością graczy,fajnym i ciekawym robieniem epikow.Ladnym wygladem zbroi i broni.Server z ciekawymi mapkami,stabilny.

Dodatkowe info:Cos na podobizne starego Diamondmt2.Bardzo ciekawy,rozwiniety,bez konkretnych bugow utrudniajacych gre.Ogolem chodzi mi o team play.Ciekawe expowiska,rozne wypady z teamem np Wieza Wygnajcow itd.

Nagroda za pomoc:Like

DivineWord

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Szukam Servera konkretnie medium/easy,z duzą ilością graczy,fajnym i ciekawym robieniem epikow.Ladnym wygladem zbroi i broni.Server z ciekawymi mapkami,stabilny.

Dodatkowe info:Cos na podobizne starego Diamondmt2.Bardzo ciekawy,rozwiniety,bez konkretnych bugow utrudniajacych gre.Ogolem chodzi mi o team play.Ciekawe expowiska,rozne wypady z teamem np Wieza Wygnajcow itd.

Nagroda za pomoc:Like

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Szukam Servera konkretnie medium/easy,z duzą ilością graczy,fajnym i ciekawym robieniem epikow.Ladnym wygladem zbroi i broni.Server z ciekawymi mapkami,stabilny.

Dodatkowe info:Cos na podobizne starego Diamondmt2.Bardzo ciekawy,rozwiniety,bez konkretnych bugow utrudniajacych gre.Ogolem chodzi mi o team play.Ciekawe expowiska,rozne wypady z teamem np Wieza Wygnajcow itd.

Nagroda za pomoc:Like

Venoxmt2

Link : http://venoxmt2.pl/

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy ( minimum 500 rano a w godzinach szytu + 700-1k), łatwo sie tam wybić ogarnięta administracja i 6/7bon bez klas

 

Dodatkowe info: Dużo zabawy, miła atmosfera, ciekawe mapki, mobki i zeby ławto się wybić

 

Nagroda: Lubię to

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy ( minimum 500 rano a w godzinach szytu + 700-1k), łatwo sie tam wybić ogarnięta administracja i 6/7bon bez klas

 

Dodatkowe info: Dużo zabawy, miła atmosfera, ciekawe mapki, mobki i zeby ławto się wybić

 

Nagroda: Lubię to

VirtualMT2, tylko są bony na klasy, ale gra się super i nie ma EQ z navi.

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Szukam Servera konkretnie medium/easy,z duzą ilością graczy,fajnym i ciekawym robieniem epikow.Ladnym wygladem zbroi i broni.Server z ciekawymi mapkami,stabilny.

Dodatkowe info:Cos na podobizne starego Diamondmt2.Bardzo ciekawy,rozwiniety,bez konkretnych bugow utrudniajacych gre.Ogolem chodzi mi o team play.Ciekawe expowiska,rozne wypady z teamem np Wieza Wygnajcow itd.

Nagroda za pomoc:Like

Azmal?

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą ilością graczy ( minimum 500 rano a w godzinach szytu + 700-1k), łatwo sie tam wybić ogarnięta administracja i 6/7bon bez klas

 

Dodatkowe info: Dużo zabawy, miła atmosfera, ciekawe mapki, mobki i zeby ławto się wybić

 

Nagroda: Lubię to

 

 

Jakieś inne propozycje?

Venox: http://www.mpcforum.pl/topic/924476-venoxmt2-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, duży exp i drop. Ogólnie na miłej i spokojnej grze, na którą nie będę musiał poświęcać 24 godzin na dobę. Chcę, żeby grało tam dużo ludzi, im więcej tym lepiej :)
Dodatkowe Info: Chodzi o dedyk. Dużo itemów, łatwy start, jestem początkującym xD
Nagroda za pomoc: Like!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży exp i drop. Ogólnie na miłej i spokojnej grze, na którą nie będę musiał poświęcać 24 godzin na dobę. Chcę, żeby grało tam dużo ludzi, im więcej tym lepiej :)

Dodatkowe Info: Chodzi o dedyk. Dużo itemów, łatwy start, jestem początkującym xD

Nagroda za pomoc: Like!

 

VenoxMT2, wczoraj wystartował... gra +/- 600/700 osob

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży exp i drop. Ogólnie na miłej i spokojnej grze, na którą nie będę musiał poświęcać 24 godzin na dobę. Chcę, żeby grało tam dużo ludzi, im więcej tym lepiej :)

Dodatkowe Info: Chodzi o dedyk. Dużo itemów, łatwy start, jestem początkującym xD

Nagroda za pomoc: Like!

 

NightCore.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, duży exp i drop. Ogólnie na miłej i spokojnej grze, na którą nie będę musiał poświęcać 24 godzin na dobę. Chcę, żeby grało tam dużo ludzi, im więcej tym lepiej :)

Dodatkowe Info: Chodzi o dedyk. Dużo itemów, łatwy start, jestem początkującym xD

Nagroda za pomoc: Like!

Xenox/Pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy

mi najbardziej na: easy, zeby były fajne modele broni,i zbojek zeby byly jakies nowosci np zbroje do expa , i bronie do expa itd jakies smieszne mounty :)

Dodatkowe Info: Żeby był za free. , gralem juz na NIghtCore. :D

Nagroda za pomoc: Like!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy

mi najbardziej na: easy, zeby były fajne modele broni,i zbojek zeby byly jakies nowosci np zbroje do expa , i bronie do expa itd jakies smieszne mounty :)

Dodatkowe Info: Żeby był za free. , gralem juz na NIghtCore. :D

Nagroda za pomoc: Like!

Vertuis (jutro startuje) prezentacja : http://www.mpcforum.pl/topic/925511-vertuisdedyk/

i24453_fullcolor.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Mała ilość ulepszaczy i broni/zbroi/biżuterii, typ serwera easy, jeśli 6-7 to dostępne w sklepiku i bez silny/odporności.
Dodatkowe Info: Szukam serwera względnie odbugowanego i na którym wchodzą maksymalne wartości bonusów.
Nagroda za pomoc:Like :D

Opublikowano

no i teraz mam dylemat pomiedzy DivineWorld a VirtualMt2.Oba w miare fajne,Virtual ma wiecej graczy i o ciut przesadzony.ehh no nie wiem juz sam xD

Pograj na Virtual.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...