Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, Serwerowy TS3.
Dodatkowe Info: W gre wchodzą EASY/MEDIUM/HARD... ew. coś podobnego do dawnej Tiverii.
Nagroda za pomoc: Lajk!!

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, Serwerowy TS3.

Dodatkowe Info: W gre wchodzą EASY/MEDIUM/HARD... ew. coś podobnego do dawnej Tiverii.

Nagroda za pomoc: Lajk!!

Nexanity.

 

www.nexanitymt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, w miare latwym starcie, przyjemnej grze, szybkim expie ( takim w miare )
Dodatkowe Info: serwery prywatne, gralem pandora, dragon, balmora, ravia.
Nagroda za pomoc: no lajk, co innego :D ?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, w miare latwym starcie, przyjemnej grze, szybkim expie ( takim w miare )

Dodatkowe Info: serwery prywatne, gralem pandora, dragon, balmora, ravia.

Nagroda za pomoc: no lajk, co innego :D ?

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, w miare latwym starcie, przyjemnej grze, szybkim expie ( takim w miare )

Dodatkowe Info: serwery prywatne, gralem pandora, dragon, balmora, ravia.

Nagroda za pomoc: no lajk, co innego :D ?

VirtualMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji,miłej atmosferze,niezatrudno i funu z gry,nowe,mapy dopracowanych eventów, brak bugów ,

Dodatkowe Info: Myśle nad Imetin vs VirutalMT2 Mogą być też inne ale prosze o napisanie który według was jest lepszy i potem możecie zaproponować inne/inny

Z góry dzięki

Nagroda za pomoc:+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji,miłej atmosferze,niezatrudno i funu z gry,nowe,mapy dopracowanych eventów, brak bugów ,

Dodatkowe Info: Myśle nad Imetin vs VirutalMT2 Mogą być też inne ale prosze o napisanie który według was jest lepszy i potem możecie zaproponować inne/inny

Z góry dzięki

Nagroda za pomoc:+

 

Ja polecam iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji,miłej atmosferze,niezatrudno i funu z gry,nowe,mapy dopracowanych eventów, brak bugów ,

Dodatkowe Info: Myśle nad Imetin vs VirutalMT2 Mogą być też inne ale prosze o napisanie który według was jest lepszy i potem możecie zaproponować inne/inny

Z góry dzięki

Nagroda za pomoc:+

 

 

Jak najbardziej polecam iMetin,lub Senthia :)

63754488.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D
Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.
Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2
Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:

-Dużo mapek

-Niedawno wystartował

-Exp średni pod easy/medium

-typ: easy/medium

-Dużo eventów i dobry kontakt z administracją
Dodatkowe Info:

-TS3 aby serwer miał ale nie jest to aż tak ważne;)
Nagroda za pomoc: LUBIE TO

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Dużo mapek

-Niedawno wystartował

-Exp średni pod easy/medium

-typ: easy/medium

-Dużo eventów i dobry kontakt z administracją

Dodatkowe Info:

-TS3 aby serwer miał ale nie jest to aż tak ważne;)

Nagroda za pomoc: LUBIE TO

Revoir.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nexanity.

 

www.nexanitymt2.pl

Proszę o jakąś inną propozycje. Chcę grać na jakimś poważnym serwerze, a nie gdzie administracja leci sobie w ch... (Opinie w temacie).

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, w miare latwym starcie, przyjemnej grze, szybkim expie ( takim w miare )

Dodatkowe Info: serwery prywatne, gralem pandora, dragon, balmora, ravia.

Nagroda za pomoc: no lajk, co innego :D ?

 

 

NewEarth albo nexanitymt2.com

k%C3%B6lcs%C3%B6nhat%C3%A1s_eune_42_3_no

Opublikowano

Co myślicie o PandorzeMT2? z prezki wydaje się niemal idealny :D

i5 3350P, GB GTX960 WF2 4Gb, Goodram 2x 4Gb 1333MHz CL9, Corsair VS450, Crucial M550 128Gb, iBox 715, Windows 8

Steelseries Siberia V2, SS Rival, XyperX Fury Pro 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie
Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-Dużo mapek

-Exp średni pod easy/medium

-typ: easy/medium

-Dużo eventów i dobry kontakt z administracją

-Ciekawy System Ulepszeń

-Dużo nowości

Dodatkowe Info:

-TS3 aby serwer miał ale nie jest to aż tak ważne;)

Nagroda za pomoc: LUBIE TO

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Drop KU z Metinow, a kamole u NPC, maks lvl +/- 130,
Dodatkowe Info: maks kd +5, maly sysytem ulepszen, bronie na 30 lvl u NPC (ale nie koniecznie).

Nagroda za pomoc: LUBIE TO ;)

 

Opublikowano

up@

 

 

legionmt2

Grałem tam i jakoś mi nie przypadł do gustu grałem też na Xenox Etreme s2 Azaron Glador Divine
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Drop KU z Metinow, a kamole u NPC, maks lvl +/- 130,

Dodatkowe Info: maks kd +5, maly sysytem ulepszen, bronie na 30 lvl u NPC (ale nie koniecznie).

Nagroda za pomoc: LUBIE TO ;)

 

 

;]

 

Opublikowano

Szukam priva

 

Typ: Easy / Medium

Maks lvl: 150-250

Serwer żeby nie miał więcej niż 6 miesięcy

Kd maks +7

Bronie na 75 łatwo i żeby epiki były z broni na 65

JI5Zwld.png

Opublikowano

Szukam priva

 

Typ: Easy / Medium

Maks lvl: 150-250

Serwer żeby nie miał więcej niż 6 miesięcy

Kd maks +7

Bronie na 75 łatwo i żeby epiki były z broni na 65

VirtualMT2.pl

Opublikowano

Asprime mu chodziło do 7 mc a twój virtual ma ponad rok ;P

Szukam gry która mnie wćiągnię ;) , i musi być ciekawa jakaś mmorpg 3D ewentualnie 2 bądz FPS 3D online ;PP <3 <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...