Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium, bez 6/7 bonów na klasy

Dodatkowe Info: chciałbym aby grało dużo ludzi (+700/800 online), serwer może być zagraniczny np. angielski

Nagroda za pomoc:Lajk

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium, bez 6/7 bonów na klasy

Dodatkowe Info: chciałbym aby grało dużo ludzi (+700/800 online), serwer może być zagraniczny np. angielski

Nagroda za pomoc:Lajk

Xenox?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

medium/hard

99-150 lvl max

po 2-5 nowych zbroi/broni

max 3 poziomy bonusów

brak 6/7 bonu (ewentualnie do expa)

brak 6 skill woj/ninja

ku dropiące z metinów

wojny gildii

Dodatkowe Info:

Dobrze jak serwer nie będzie stary, tak myślę, ze miesiąc istnienia góra.

Max lvl jeszcze nie osiągnięty.

Nagroda za pomoc:

+

Like

Tiveria to bardzo stary serwer ale łatwo tam coś osiągnąć zarobek poprzez Przetopy i robienie biologa :) gdyż biolog to podstawa i dasz rade ;) A Tiveria dobry serwer i stabilny osób też w miare dużo :P

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/medium, bez 6/7 bonów na klasy

Dodatkowe Info: chciałbym aby grało dużo ludzi (+700/800 online), serwer może być zagraniczny np. angielski

Nagroda za pomoc:Lajk

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: NIE HARD! -MAX 99 / zeby nie bylo zaduzo epikow...
Dodatkowe Info: Grałem na ravii, balmorze i balantii

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach.Dużej ilości graczy.

Dodatkowe Info: Dodam , że chcę grać na PL(tylko i wyłącznie) . Będę grał surą WP u czerwonych ;p
Nagroda za pomoc: Duży LAJK ! ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Szybki EXP+DROP , taki EASY!
Dodatkowe Info: coś jak iMetin ale z Magicznymi Metalami , nie Xenox , EliteMT2 , Divine.
Nagroda za pomoc: +!

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybki EXP+DROP , taki EASY!

Dodatkowe Info: coś jak iMetin ale z Magicznymi Metalami , nie Xenox , EliteMT2 , Divine.

Nagroda za pomoc: +!

Azaron, ale na razie off.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: DT ( z KOWALEM ) Ludzie ON
Dodatkowe Info:Priv lub global lub jakiś US czy cos takiego :D
Nagroda za pomoc: LAJKI

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DT ( z KOWALEM ) Ludzie ON

Dodatkowe Info:Priv lub global lub jakiś US czy cos takiego :D

Nagroda za pomoc: LAJKI

.sg ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Niskich cenach.Dużej ilości graczy.

Dodatkowe Info: Dodam , że chcę grać na PL(tylko i wyłącznie) . Będę grał surą WP u czerwonych ;p

Nagroda za pomoc: Duży LAJK ! ;D

S26.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:szybki dosyć exp, żeby nie było trudno z ulepkami, ewentualnie mało epików, serv pvp
Dodatkowe Info: grałem na serverze glador, bardzo fajny serv i chciałbym coś w stylu własnie jego, może być przed wejściem tym taki nowych pierdół + prosiłbym aby ktos mi podał jaka jest najlepsza klasa na tym servie(który zaproponujecie)
Nagroda za pomoc: like +5*

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i]dużo dungeonów[/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i]max około 200lv, mounty, nowe bronie zbroje exp około 400 / 600 %[/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i]Like[/b]
[/center]

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybki dosyć exp, żeby nie było trudno z ulepkami, ewentualnie mało epików, serv pvp

Dodatkowe Info: grałem na serverze glador, bardzo fajny serv i chciałbym coś w stylu własnie jego, może być przed wejściem tym taki nowych pierdół + prosiłbym aby ktos mi podał jaka jest najlepsza klasa na tym servie(który zaproponujecie)

Nagroda za pomoc: like +5*

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dosc latwym poczatku, zeby latwo dalo sie zarobic. Mala ilosc botow, lub nawet wcale!
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (GLOBAL PL/ PRIV) Oby nie pierwsze 5 serwerow metin2 :>
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

61093c6efb.png

 

Opublikowano



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie(300%+) drop znormalizowany, łatwe wbijanie skili na P,
Dodatkowe Info:Nowe zbroje i bronie, sztabki które wpadają do plecaka.
Nagroda za pomoc: Lajk!!

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do Xenoxmt2 ale z większym expem

Dodatkowe Info: Serwer ma być darmowy grałem na xenoxmt2 exteremt2 s2 xenox gondormt2 divineword glador eruris

Nagroda za pomoc

pomocy byle nie imetin i funmt2

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie(300%+) drop znormalizowany, łatwe wbijanie skili na P,

Dodatkowe Info:Nowe zbroje i bronie, sztabki które wpadają do plecaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!!

Camerion.

 

http://camerionmt2.pl/
Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie(300%+) drop znormalizowany, łatwe wbijanie skili na P,

Dodatkowe Info:Nowe zbroje i bronie, sztabki które wpadają do plecaka.

Nagroda za pomoc: Lajk!!

Virtualmt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...