Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy.Łatwy exp,ale nie 5 lvli za psa.Około 1000 raty:D
Dużo ludzi.Fryzury u handlarzy.
Dodatkowe Info:Nie pisać proszę HammerMT2
Nagroda za pomoc:Like i 5-ątka

Byłem,jestem,będe BEŁCHATÓW!!!

Jestem tak dobry w spaniu,że robie to z zamkniętymi oczami!!

Ludzie mają dziwną tendencje do oddychania. . .

mca.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium.Serwer nie za stary .Serwer przyjazny to znaczy brak chamstwa.
Dodatkowe Info:Normalne zmiany bonów nie przez jakiegoś mpc ... Serwer nie nastawiony pod IS ... Dużo osob online ... Żeby administracja zajmowała się serwerem czyli rozpatrywanie skart , eventy itp ... Brak ulepszaczy ... Nowe bronie i zbroje ( BARDZO ZALEŻY MI NA TYM ZEBY Z 1 MIECZA ROBILO SIĘ CORAZ LEPSZE )
Nagroda za pomoc : LIKE POD POSTEM I W PROFILU.

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

-Serwer podobny do funmt2, nie mylić z 4funmt2

-Zeby nie było zbyt duzo ulepszaczy

-Ulepszacze dostępne tylko z metków i bossów

-Sporo dungeonów

-Sporo nowych bossów, a co za tym idzie mapek

-6 skill obojętnie

-Zeby servera nie było na modzie, bo będzie za duzo dzieci z eksp-botem

-6/7 bon tylko do PvM lub bez

Nagroda za pomoc:Max + i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

-Serwer podobny do funmt2, nie mylić z 4funmt2

-Zeby nie było zbyt duzo ulepszaczy

-Ulepszacze dostępne tylko z metków i bossów

-Sporo dungeonów

-Sporo nowych bossów, a co za tym idzie mapek

-6 skill obojętnie

-Zeby servera nie było na modzie, bo będzie za duzo dzieci z eksp-botem

-6/7 bon tylko do PvM lub bez

Nagroda za pomoc:Max + i 5 gwiazdek w profilu

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium [min. lvl 150-175], ludzi ponad 600 osób, serwer nie dłuższy niż 2 miesiące. :)
Dodatkowe Info: Grałem na: Azaron, Metin5s1, Tuor, VirtualMT2, Xenox, Pandora, iMetin, Divine(s1,2,3), Camerion, Almantia, Grayst
Nagroda za pomoc: 5+lajk w profilku. :3

77771909559090086048.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium [min. lvl 150-175], ludzi ponad 600 osób, serwer nie dłuższy niż 2 miesiące. :)

Dodatkowe Info: Grałem na: Azaron, Metin5s1, Tuor, VirtualMT2, Xenox, Pandora, iMetin, Divine(s1,2,3), Camerion, Almantia, Grayst

Nagroda za pomoc: 5+lajk w profilku. :3

Oj będzie trudno, lecz sprawdź ten serwer:

Revoir.

 

www.revoir.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do Xenoxmt2 ale z większym expem
Dodatkowe Info: Serwer ma być darmowy grałem na xenoxmt2 exteremt2 s2 xenox gondormt2 divineword glador eruris
Nagroda za pomoc

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do Xenoxmt2 ale z większym expem

Dodatkowe Info: Serwer ma być darmowy grałem na xenoxmt2 exteremt2 s2 xenox gondormt2 divineword glador eruris

Nagroda za pomoc

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Easy zalezy mi na czytaniu ksiazek itp , oraz szybki drop
Dodatkowe Info: Zeby ceny byly male
Nagroda za pomoc: Like i 5

1367750039-U864681.jpg

 

 

card.png

 

Opublikowano

a coś innego

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym do Xenoxmt2 ale z większym expem
Dodatkowe Info: Serwer ma być darmowy grałem na xenoxmt2 exteremt2 s2 xenox gondormt2 divineword glador eruris
Nagroda za pomoc

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy zalezy mi na czytaniu ksiazek itp , oraz szybki drop

Dodatkowe Info: Zeby ceny byly male

Nagroda za pomoc: Like i 5

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy zalezy mi na czytaniu ksiazek itp , oraz szybki drop

Dodatkowe Info: Zeby ceny byly male

Nagroda za pomoc: Like i 5

Senthia? Chyba, że wolisz dobry medium: Tilian2.

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie
Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie

Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Nexanity - Medium

VirtualMT2 - Taki jak opisałeś ale starszy serwer

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie

Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Revoir.

 

www.revoir.pl
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerach pvp podobnych to 4fun [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:darmowa rejestracja:)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk:)[/color][/i][/b]
[/center]

1337113491-U379973.png

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:serwerach pvp podobnych to 4fun [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:darmowa rejestracja:)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk:)[/color][/i][/b]

[/center]

iMetin.

 

www.imetin.pl

 

Virtualmt2.

 

www.virtualmt2.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Skile na P na 5 lv easy exp 1000+
Dodatkowe Info: Serwer z 2013r (WAZNE!) Maksymalne bony (Troszke mniej) 6/7 nie pod klasy
Nagroda za pomoc:Lajk?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer PVP ! ew. 4fun
Dodatkowe Info:Chce aby max lvl był 99/105/127 nie większy. Najlepiej żeby nie tracić dużo czasu na exp tylko zmienić sobie bony w EQ i bić się z ludźmi :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

medium/hard

99-150 lvl max

po 2-5 nowych zbroi/broni

max 3 poziomy bonusów

brak 6/7 bonu (ewentualnie do expa)

brak 6 skill woj/ninja

ku dropiące z metinów

wojny gildii


Dodatkowe Info:

Dobrze jak serwer nie będzie stary, tak myślę, ze miesiąc istnienia góra.

Max lvl jeszcze nie osiągnięty.


Nagroda za pomoc:

+

Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

medium/hard

99-150 lvl max

po 2-5 nowych zbroi/broni

max 3 poziomy bonusów

brak 6/7 bonu (ewentualnie do expa)

brak 6 skill woj/ninja

ku dropiące z metinów

wojny gildii

Dodatkowe Info:

Dobrze jak serwer nie będzie stary, tak myślę, ze miesiąc istnienia góra.

Max lvl jeszcze nie osiągnięty.

Nagroda za pomoc:

+

Like

Najmłodszy serwer hard to draenor 2 . Innych hardów już nie ma.

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

medium/hard

99-150 lvl max

po 2-5 nowych zbroi/broni

max 3 poziomy bonusów

brak 6/7 bonu (ewentualnie do expa)

brak 6 skill woj/ninja

ku dropiące z metinów

wojny gildii

Dodatkowe Info:

Dobrze jak serwer nie będzie stary, tak myślę, ze miesiąc istnienia góra.

Max lvl jeszcze nie osiągnięty.

Nagroda za pomoc:

+

Like

Nexanity.

 

www.nexanitymt2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...