Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Zainteresowaniu administracji, dużej ilości graczy, w miarę nowym servie (2013r.)

exp medium, najlepiej by był bez 6/7,

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk?

Almantia.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej jakiś hard/medium server podobony do PL'a i nie polegający tylko na IS-ie, duża liczba graczy i serwer w miarę nowy sprawdzałem Ravię lecz to nie to i Nexanitymt2 też nie :P może ktoś coś ma :)?

Dodatkowe Info:

Miła atmosfera przede wszystkim :), najlepiej bez 6-7 bonów, a jak już by były to do PvM

 

Nagroda za pomoc:

Lajki Lajki i jeszcze raz Lajki

szukam tego samego lecz mogą być 6/7 bony tak jak są a i max 99 lub 105 lvl :) dam lajka

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Zainteresowaniu administracji, dużej ilości graczy, w miarę nowym servie (2013r.)

exp medium, najlepiej by był bez 6/7,

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk?

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Zainteresowaniu administracji, dużej ilości graczy, w miarę nowym servie (2013r.)

exp medium, najlepiej by był bez 6/7,

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Lajk?

Revior.pl / imetin

 

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer hard / medium

Max lv 99-150

Nowe bronie zbroje mogą być , ale w rozsądnych ilościach (max 8 ulepszen (z boja na syrka to 1 ulepszniee jakby ktos nie zrozumiał))

Dodam , że lubie męczyć metki w m2 , m1 las .

Bez 6/7

Wystarczająca liczba graczy jak na hard/medium - Żeby było z kim handlować

Dodatkowe info : Grałem na Ravia , Tavia , Balmora , Tiveria i jeszcze kilku innych jak sobie przypomne dopisze ;P

sasawf.png



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard / medium

Max lv 99-150

Nowe bronie zbroje mogą być , ale w rozsądnych ilościach (max 8 ulepszen (z boja na syrka to 1 ulepszniee jakby ktos nie zrozumiał))

Dodam , że lubie męczyć metki w m2 , m1 las .

Bez 6/7

Wystarczająca liczba graczy jak na hard/medium - Żeby było z kim handlować

Dodatkowe info : Grałem na Ravia , Tavia , Balmora , Tiveria i jeszcze kilku innych jak sobie przypomne dopisze ;P

Draenor2.

 

www.draenor.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard / medium

Max lv 99-150

Nowe bronie zbroje mogą być , ale w rozsądnych ilościach (max 8 ulepszen (z boja na syrka to 1 ulepszniee jakby ktos nie zrozumiał))

Dodam , że lubie męczyć metki w m2 , m1 las .

Bez 6/7

Wystarczająca liczba graczy jak na hard/medium - Żeby było z kim handlować

Dodatkowe info : Grałem na Ravia , Tavia , Balmora , Tiveria i jeszcze kilku innych jak sobie przypomne dopisze ;P

Nexanity

Opublikowano


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, max lv 250,dużo osób online, dużo broni i zbroi mogą tez być sztabki.
Dodatkowe Info:Musi być miła atmosfera, coś podobnego do xenoxmt2.
Nagroda za pomoc:Lajk.

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji (serio, najważniejszy punkt), w miare mozliwosci na tym, zeby serwer nie byl stary

serwer z uklonem na hard, ale jednak bez przesady z tym poziomem trudnosci
Dodatkowe Info:Serwer na jakies nudne wieczory wlasnie by sie przydal. Zeby metki sie oplacalo robic (np 35lvl, albo sohan)
Nagroda za pomoc:Tylko lajki moge zaoferowac

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji (serio, najważniejszy punkt), w miare mozliwosci na tym, zeby serwer nie byl stary

serwer z uklonem na hard, ale jednak bez przesady z tym poziomem trudnosci

Dodatkowe Info:Serwer na jakies nudne wieczory wlasnie by sie przydal. Zeby metki sie oplacalo robic (np 35lvl, albo sohan)

Nagroda za pomoc:Tylko lajki moge zaoferowac

Balantia.

Napisz dokładnie jaki typ serwera sobie cenisz.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, max lv 250,dużo osób online, dużo broni i zbroi mogą tez być sztabki.

Dodatkowe Info:Musi być miła atmosfera, coś podobnego do xenoxmt2.

Nagroda za pomoc:Lajk.

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, max lv 250,dużo osób online, dużo broni i zbroi mogą tez być sztabki.

Dodatkowe Info:Musi być miła atmosfera, coś podobnego do xenoxmt2.

Nagroda za pomoc:Lajk.

VirtualMT2 / Xenox / ExtremeMT2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji (serio, najważniejszy punkt), w miare mozliwosci na tym, zeby serwer nie byl stary

serwer z uklonem na hard, ale jednak bez przesady z tym poziomem trudnosci

Dodatkowe Info:Serwer na jakies nudne wieczory wlasnie by sie przydal. Zeby metki sie oplacalo robic (np 35lvl, albo sohan)

Nagroda za pomoc:Tylko lajki moge zaoferowac

Draenor2.

 

www.draenor.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarniętej administracji (serio, najważniejszy punkt), w miare mozliwosci na tym, zeby serwer nie byl stary

serwer z uklonem na hard, ale jednak bez przesady z tym poziomem trudnosci
Dodatkowe Info:Serwer na jakies nudne wieczory wlasnie by sie przydal. Zeby metki sie oplacalo robic (np 35lvl, albo sohan)
Nagroda za pomoc:Tylko lajki moge zaoferowac

posiadasz jakichs jeszcze gralem na nim.. nie przypadl mi do gustu

Opublikowano

Siemka , szukam serwa ktory jest połączeniem Elite , pandory,diamonda z domieszką medium, ktory wyszedl w 2013 najlepiej luty/marzec ;) np mogac wbic max 200lvl to aby bylo mniej wiecej tak do 105 easy +105 medium a np od 195 do 200 hard, oczywiscie ten exp " hard" dostosowany do wielkosci spotow,respa itp. Ewentalnie moga to byc starsze serwery tak z 2012 - listopad-grudzien

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie za łatwy exp , mało epików , max lvl (127-150) może być 250 ale szybki exp i duży drop yang , szybkim dropem ulepek.
Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze tak jak kiedyś był "ExtremeS2" może ktoś grał max 127 lvl i od stalki " hwang , srebrny , zloty " broni nie za dużo , skille od razu na P , u npc 6/7 , potki na (kryt,przyszywkę,magię) i wgl
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za łatwy exp , mało epików , max lvl (127-150) może być 250 ale szybki exp i duży drop yang , szybkim dropem ulepek.

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze tak jak kiedyś był "ExtremeS2" może ktoś grał max 127 lvl i od stalki " hwang , srebrny , zloty " broni nie za dużo , skille od razu na P , u npc 6/7 , potki na (kryt,przyszywkę,magię) i wgl

Nagroda za pomoc: Lajk

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie za łatwy exp , mało epików , max lvl (127-150) może być 250 ale szybki exp i duży drop yang , szybkim dropem ulepek.

Dodatkowe Info: Zależy mi na serwerze tak jak kiedyś był "ExtremeS2" może ktoś grał max 127 lvl i od stalki " hwang , srebrny , zloty " broni nie za dużo , skille od razu na P , u npc 6/7 , potki na (kryt,przyszywkę,magię) i wgl

Nagroda za pomoc: Lajk

Xenox, Tinesha

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Nie za łatwej grze.Hard/medium.Nie balmora,ravia.
Dodatkowe Info:Chce aby max lvl był 99/105/127 nie większy.Żeby się przyjemnie expiło.Nie za dużo epików.Nie hamachi.
Nagroda za pomoc:Lajk..

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Nie za łatwej grze.Hard/medium.Nie balmora,ravia.

Dodatkowe Info:Chce aby max lvl był 99/105/127 nie większy.Żeby się przyjemnie expiło.Nie za dużo epików.Nie hamachi.

Nagroda za pomoc:Lajk..

Nexanity Ci się spodoba. Tyle że max lv 150, ale na prawdę będziesz zachwycony :)

Opublikowano

imetin to badziewie .. nie spelnia wymagań...



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

imetin to badziewie .. nie spelnia wymagań...

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

VirtualMT2.pl, dokładnie taki jak opisałeś :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Nie za łatwej grze.Hard/medium.Nie balmora,ravia.

Dodatkowe Info:Chce aby max lvl był 99/105/127 nie większy.Żeby się przyjemnie expiło.Nie za dużo epików.Nie hamachi.

Nagroda za pomoc:Lajk..

http://www.tiveria.pl/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...