Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zeby był 105 żeby na 1 lvl była ta skrzynka co na pl i te pety, po prostu żeby serwer był podobny do pl ale łatwiejszy exp
Dodatkowe Info: Chciałbym żeby serverem interesowała się administracja np: gdy jest wielkanoc to event wielkanocny jakies jajka dropia i tp a nie tylo zwiekszone raty
Nagroda za pomoc: oczywiście lajki 2 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby był 105 żeby na 1 lvl była ta skrzynka co na pl i te pety, po prostu żeby serwer był podobny do pl ale łatwiejszy exp

Dodatkowe Info: Chciałbym żeby serverem interesowała się administracja np: gdy jest wielkanoc to event wielkanocny jakies jajka dropia i tp a nie tylo zwiekszone raty

Nagroda za pomoc: oczywiście lajki 2 :)

Balantia chyba najpodobniejsza.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: metek PL (nie priv!) gdzie jest mało botów i administracja je tepi :)
Dodatkowe Info: chce zacząć od nowa wiec dobrze by było jak by było w miare osób do grania i niezbyt wysokie ceny żebym mógł jakoś radzic sobie od nowa :)
Nagroda za pomoc: like +5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metek PL (nie priv!) gdzie jest mało botów i administracja je tepi :)

Dodatkowe Info: chce zacząć od nowa wiec dobrze by było jak by było w miare osób do grania i niezbyt wysokie ceny żebym mógł jakoś radzic sobie od nowa :)

Nagroda za pomoc: like +5 w profilu

S1 - Monastyr

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej n a duzo walic na pvp latwy exp: Dodatkowe Info: Nagroda za pomoc:[/colo r]

like
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej n a duzo walic na pvp latwy exp: Dodatkowe Info: Nagroda za pomoc:[/colo r]

like

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Najlepiej jakiś hard/medium server podobony do PL'a i nie polegający tylko na IS-ie, duża liczba graczy i serwer w miarę nowy sprawdzałem Ravię lecz to nie to i Nexanitymt2 też nie :p może ktoś coś ma :)?
Dodatkowe Info:
Miła atmosfera przede wszystkim :), najlepiej bez 6-7 bonów, a jak już by były to do PvM

Nagroda za pomoc:
Lajki Lajki i jeszcze raz Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy/medium
sztabki , bez zbroi z jakimiś rogami i skrzydłami , 6/7b , wojenne , dps , duża ilość graczy
Dodatkowe Info: Grałem na Pandorze
Nagroda za pomoc: Lajkii

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium

sztabki , bez zbroi z jakimiś rogami i skrzydłami , 6/7b , wojenne , dps , duża ilość graczy

Dodatkowe Info: Grałem na Pandorze

Nagroda za pomoc: Lajkii

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium

sztabki , bez zbroi z jakimiś rogami i skrzydłami , 6/7b , wojenne , dps , duża ilość graczy

Dodatkowe Info: Grałem na Pandorze

Nagroda za pomoc: Lajkii

Azaron

GLELTm4.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max 99 lvl, easy/pvp, max hwang.
Dodatkowe Info: Najlepiej bez 6/7, min. 200 ludzi.
Nagroda za pomoc: Like, może coś w grze.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie , dużo epików , łatwe zdobywanie ulepszaczy , lv 250 moze być ;]
Dodatkowe Info: Fajnie by bylo żeby dmg hack działał na tym privie ;] ( możecie podać jakiś )
Nagroda za pomoc: Like :)

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max 125-150 lvlu
Dodatkowe Info: Serwer na którym przyjemnie się expi do 80 lvla

Nagroda za pomoc: Like i 5 na profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer taki jak EliteMT2 tylko, że bez 6/7 bonu
Dodatkowe Info: Planuję zacząć od nowa
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Max 125-150 lvlu
Dodatkowe Info: Serwer na którym przyjemnie się expi do 80 lvla

Nagroda za pomoc: Like i 5 na profilu

Polecam Ci Almantia.pl Zaje serwer dużo ludzi max level 150 miła atmosfera Do 80 to jest lajcik :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 125-150 lvlu

Dodatkowe Info: Serwer na którym przyjemnie się expi do 80 lvla

Nagroda za pomoc: Like i 5 na profilu

Teoden

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium/easy max 200/250lvl. 6/7b , sztabki ( najlepiej 2kk ,5kk , 10kk) , mały wybór zbroi , lecz duży broni , wojenne , dps. Podobny do Pandoramt2 , z działającym modem
Dodatkowe Info: Chce zacząc od nowa .
Nagroda za pomoc: lajki .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy max 200/250lvl. 6/7b , sztabki ( najlepiej 2kk ,5kk , 10kk) , mały wybór zbroi , lecz duży broni , wojenne , dps. Podobny do Pandoramt2 , z działającym modem

Dodatkowe Info: Chce zacząc od nowa .

Nagroda za pomoc: lajki .

Elitemt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium
max 200lv
przyjemny exp i drop

serwer ma niebyć stary jak np.pl elitemt2
Dodatkowe Info: zaczynam od nowa ( grałem już na revoir, azaron_)
Nagroda za pomoc: lajki .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium/easy max 200/250lvl. 6/7b , sztabki ( najlepiej 2kk ,5kk , 10kk) , mały wybór zbroi , lecz duży broni , wojenne , dps. Podobny do Pandoramt2 , z działającym modem

Dodatkowe Info: Chce zacząc od nowa .

Nagroda za pomoc: lajki .

Azaron.

 

www.azaron.pl

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium

max 200lv

przyjemny exp i drop

serwer ma niebyć stary jak np.pl elitemt2

Dodatkowe Info: zaczynam od nowa ( grałem już na revoir, azaron_)

Nagroda za pomoc: lajki .

 

Almantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

medium/hard

99-150 lvl max

po 2-5 nowych zbroi/broni

max 3 poziomy bonusów

brak 6/7 bonu (ewentualnie do expa)

brak 6 skill woj/ninja

ku dropiące z metinów

wojny gildii


Dodatkowe Info:

Dobrze jak serwer nie będzie stary, tak myślę, ze miesiąc istnienia góra.

Max lvl jeszcze nie osiągnięty.


Nagroda za pomoc:

+

Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:

Zainteresowaniu administracji, dużej ilości graczy, w miarę nowym servie (2013r.)
exp medium, najlepiej by był bez 6/7,
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: Lajk?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...