Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chciałbym żeby to był serwer podobny do brutalmt2 czyli bez hw tylko syrek itp. Ravia i Balmora Odpada !

Dodatkowe Info:Grałem kiedyś na Brutalu ale serwer zamknęli z dnia na dzień a dla mm nie to był serwer top1

Nagroda za pomoc:lajk

Balantia.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Chciałbym żeby to był serwer podobny do brutalmt2 czyli bez hw tylko syrek itp. Ravia i Balmora Odpada !Dodatkowe Info:Grałem kiedyś na Brutalu ale serwer zamknęli z dnia na dzień a dla mm nie to był serwer top1Nagroda za pomoc:lajk

.

 

 

Grałem trochę lipa może cos innego ?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chciałbym żeby to był serwer podobny do brutalmt2 czyli bez hw tylko syrek itp. Ravia i Balmora Odpada !

Dodatkowe Info:Grałem kiedyś na Brutalu ale serwer zamknęli z dnia na dzień a dla mm nie to był serwer top1

Nagroda za pomoc:lajk

Draenor2.

 

www.draenor.pl
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] easy/4fun/PvP
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Latwy szybki i przyjemny exp. szybkie zdobycie eq .. Serwer stworzony do wojen i PvP

cos w stylu emperius lomax. i sporo graczy zeby bylo. to chyba tyle. a i ogarnieta administracja :)
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]
[/center] like
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] easy/4fun/PvP

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Latwy szybki i przyjemny exp. szybkie zdobycie eq .. Serwer stworzony do wojen i PvP

cos w stylu emperius lomax. i sporo graczy zeby bylo. to chyba tyle. a i ogarnieta administracja :)

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] like

[/center]

Azaron.

 

www.azaron.pl

iMetin.

 

www.imetin.pl
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] easy/4fun/PvP

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] Latwy szybki i przyjemny exp. szybkie zdobycie eq .. Serwer stworzony do wojen i PvP

cos w stylu emperius lomax. i sporo graczy zeby bylo. to chyba tyle. a i ogarnieta administracja :)

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]

[/center] like

[/center]

4funmt2/pandora/imetin/xenox

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie
Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi na: Serwerze gdzie trzeba dropić różne uleszacze z metków bossów itp.

Dodatkowe Info: Ma to być serwer medium/hard. Grałem na Ravi,Balmora,Tiveria,Tavia,Balantia,Draneor2.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Dosyc takmi przyjemnym expie , średnia ilosc graczy ,
Dodatkowe Info: to ma być HARD oprocz Balmora,Enevra,Ravia podacie jakis ?
Nagroda za pomoc: Kopa w dupe xdd nie no LIKE :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyc takmi przyjemnym expie , średnia ilosc graczy ,

Dodatkowe Info: to ma być HARD oprocz Balmora,Enevra,Ravia podacie jakis ?

Nagroda za pomoc: Kopa w dupe xdd nie no LIKE :D

Draenor2.

 

www.draenor.pl
Opublikowano

Nie Wiem Gdzie grać Help!!!

Ale jaki ten serwer ma być co chcesz grać ?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyc takmi przyjemnym expie , średnia ilosc graczy ,

Dodatkowe Info: to ma być HARD oprocz Balmora,Enevra,Ravia podacie jakis ?

Nagroda za pomoc: Kopa w dupe xdd nie no LIKE :D

Draenor

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serw 6 i 7 bon(bez klas ale nie koniecznie), fajny exp(esy/medium) cos typu metina z 2008 roku ale nie koniecznie

Dodatkowe Info: serwer typu .. 5-7 poziomów ulepszeń Hwanga,Bronie tak samo żeby mialo 5-7 poziomów ulepszeni max lev 150-250, żeby serwer był max 3-4 tygodnie po premierze,serwe a by byłl do pogrania i troche ludzi gralo z ludzi 200+,dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu!

Dziekuje za Pomocy ;) beda Lajki

Almantia.pl - trochę inny serwer niż ty chcesz ale przyjemnie się tam gra.

Zdejmijcie mi tego warna , zauważcie że mam 1361622928-U485574.png - Plose ? <3 <3




Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Hard/Medium
Dodatkowe Info: Gram na Ravia.eu Na Metin2.PL nie mam zamiaru wracać chce nowe bronie zbroje itp i nie chce zeby bylo duzo epikow oraz tanie eq I żeby grało codziennie okolo 800 graczy bo trzeba handlowac/expic/poznawac kumpli :)
Nagroda za pomoc: + i 5 Gwiazdek w profilu

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium (jak stare chinole) 80+ w 2 godzinki,do 99 już ciężej.

Max lv 99/127, standardowe epiki np. stalka,niebian,hwang/ bojowy,tryton,tasak

Brak nowości typu nowych map itp.
Dodatkowe Info:Konieczny Launcher lub serverinfo
Nagroda za pomoc:Lajk +5

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium (jak stare chinole) 80+ w 2 godzinki,do 99 już ciężej.

Max lv 99/127, standardowe epiki np. stalka,niebian,hwang/ bojowy,tryton,tasak

Brak nowości typu nowych map itp.

Dodatkowe Info:Konieczny Launcher lub serverinfo

Nagroda za pomoc:Lajk +5

Zobacz Draenor2.

 

www.draenor.pl

ew.

Balnatia.

 

www.balantia.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Medium (jak stare chinole) 80+ w 2 godzinki,do 99 już ciężej.

Max lv 99/127, standardowe epiki np. stalka,niebian,hwang/ bojowy,tryton,tasak

Brak nowości typu nowych map itp.

Dodatkowe Info:Konieczny Launcher lub serverinfo

Nagroda za pomoc:Lajk +5

LocMT2 hmm tylko GA rasista dowie się, że Ty PL i ban 4ever. ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server Medium żeby były zmianki u handlarzy tanie i dużo osób grało przynajmniej 400+
Dodatkowe Info: żrby był laucher i
Nagroda za pomoc:Like +5

beztytuudkt.png



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Medium żeby były zmianki u handlarzy tanie i dużo osób grało przynajmniej 400+

Dodatkowe Info: żrby był laucher i

Nagroda za pomoc:Like +5

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na : servie 4Fun/PvP. Szybki Exp , Nie za stary sserv lub taki że szybko wbije się max i top.

Nagroda za Pomoc : Limit Like ;)

07397503792889363185.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na : servie 4Fun/PvP. Szybki Exp , Nie za stary sserv lub taki że szybko wbije się max i top.

Nagroda za Pomoc : Limit Like ;)

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server Medium żeby były zmianki u handlarzy tanie i dużo osób grało przynajmniej 400+

Dodatkowe Info: żrby był laucher i

Nagroda za pomoc:Like +5

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: łatwym wbijaniu lv nie do 100 ,ale i ponad.

Dodatkowe Info: Ulepszanie bez itemów lub z łatwym dropem ulepszaczy. Duży drop yang.

Nagroda za pomoc: like +/-

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym wbijaniu lv nie do 100 ,ale i ponad.
Dodatkowe Info: Ulepszanie bez itemów lub z łatwym dropem ulepszaczy. Duży drop yang.
Nagroda za pomoc: like +/-

 

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze podobnym lub też klonem tuor :)
Dodatkowe Info: mają wchodzić max bonusy ps grałem na azaronie :)
Nagroda za pomoc: + oraz 5 gwiazdek w profilu ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...