Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

*Ulepkach, które dropią z mobów podczas expa. (ew. duże dmg hitów postaci, aby spokojnie radzić sobie na metkach)

*Ratach expa ok. 700%

*6/7 do PvM
Dodatkowe Info: Mam na myśli serwer podobny do Cedonii, Cavalosa.

PS. Na Gladorze, Xenoxie, Sealianie, Erurisie i Divine już grałam)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

sygna1.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

*Ulepkach, które dropią z mobów podczas expa. (ew. duże dmg hitów postaci, aby spokojnie radzić sobie na metkach)

*Ratach expa ok. 700%

*6/7 do PvM

Dodatkowe Info: Mam na myśli serwer podobny do Cedonii, Cavalosa.

PS. Na Gladorze, Xenoxie, Sealianie, Erurisie i Divine już grałam)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Azaron.pl ? / Ulepszacze do 100lv leca z metków w red lesie (respią się co 5 skeund)

avaschi.png


Green is the power.


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:


-raty są 200%+ [mało ważne]


-easy/medium


-ku, kamienie duchowe są u npc!


-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]


-bez ulepszaczy typu żabie udka itp.. Perły i takie unikalne ulepszacze np. na epiki oczywiście niech będą [mogą być, ale co najwyżej u NPC]


-max lvl minimum 150


-nowe mapy


-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne


-nowy serwer, który w najbliższym czasie wystartuje [nie koniecznie, ale dobrze by było ;D]


-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]


-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

*Ulepkach, które dropią z mobów podczas expa. (ew. duże dmg hitów postaci, aby spokojnie radzić sobie na metkach)

*Ratach expa ok. 700%

*6/7 do PvM

Dodatkowe Info: Mam na myśli serwer podobny do Cedonii, Cavalosa.

PS. Na Gladorze, Xenoxie, Sealianie, Erurisie i Divine już grałam)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

PandoraMT2 / elitemt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Drogich malzach, Duzo ludzi.
Dodatkowe Info: Ma to byc serwer z metin2.pl
Nagroda za pomoc:lajki
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Na tym, żeby po tarczach, biżu, hełmie i butach był tylko jeden epik, po bojowym syrek potem smiercio, zlodziej dusz->obs-> pogromca nieb. smoka itp. czyli zeby byly tylko te stare epickie bronie i maksymalnie 3 epickie bornie po tych podstawowych, oraz tylko zwykły hwang po stalce, hmm lvl max 99-150, żeby w miarę szybko się wbijało 80 a potem do 99 nie tak szybko, a i jeszcze żeby np. zrobić hawanga albo epicki naszyjnik to trzeba iść do dt [stare czasy] :)
Dodatkowe Info: Podobne do U867, Freak2, GuerraMT2 i te inne stare privki
Nagroda za pomoc: lajk

1294477714-U1.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:nie za trudny nie za łatwy :>
Dodatkowe Info:zeby nie bylo miliona epikow mila atmosfera zeby byla
Nagroda za pomoc:dogadamy sie :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:nie za trudny nie za łatwy :>

Dodatkowe Info:zeby nie bylo miliona epikow mila atmosfera zeby byla

Nagroda za pomoc:dogadamy sie :D

VirtualMT2 / Almantia

Opublikowano

Szukam servera gdzie gra ponad 1k ludzi, max lvl 99-120 , odpada balmora, ravia, tiveria. Są jeszcze inne takie servery? czy nie bardzo? sorki ze nie pisałem wzorem ale nie chciało mi się :rolleyes:

Opublikowano

Szukam servera gdzie gra ponad 1k ludzi, max lvl 99-120 , odpada balmora, ravia, tiveria. Są jeszcze inne takie servery? czy nie bardzo? sorki ze nie pisałem wzorem ale nie chciało mi się :rolleyes:

Niestety nie ma już takiego do 120, ale jest do 150 Almantia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium,ale ujdzie też hard ; D


Dodatkowe Info: Duża ilość osób on-line,mało noobów,mili ludzie z którymi można normalnie porozmawiać np.TeamSpeak.


Nagroda za pomoc:like ; d


Proszę o szybkie odpowiedzi ;D

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium,ale ujdzie też hard ; D

Dodatkowe Info: Duża ilość osób on-line,mało noobów,mili ludzie z którymi można normalnie porozmawiać np.TeamSpeak.
Nagroda za pomoc:like ; d
Proszę o szybkie odpowiedzi ;D

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy/Medium,ale ujdzie też hard ; D

Dodatkowe Info: Duża ilość osób on-line,mało noobów,mili ludzie z którymi można normalnie porozmawiać np.TeamSpeak.
Nagroda za pomoc:like ; d
Proszę o szybkie odpowiedzi ;D

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, max 100-130 lvl, ma być podobny do Tiveri tylko troszke trudniejszy, kamole/ku trzeba dropić, fajnie by było jeśli by z moboow mozna by było zdobyć jakieś szkatułki.
Dodatkowe Info: Grałem na dranor,balantia,ravia,balmora,tiveria,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby serwer był Easy, Bezpłatny, Polski, +200 osób dziennie, Wiele Epików, Nowe mapy/moby/eq.
Dodatkowe Info: Chciałbym również jakiegoś linka, do GamePlaya.
Nagroda za pomoc: Like oraz pomoc na serwerze jak się rozwinę.

 

Jeżeli pomogłem, daj +
--------------------------
Kontakt ze mną:
-Skype: blackdevil6695
-G-G: 48638338

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: żeby nie było dużo tych epików najlepiej tak jak kiedyś bojowy->tryton->smiercio
Dodatkowe Info: mogłoby być tak, że by były wspólne wypady do dt np. żeby robić epiki ale to nie koniecznie
Nagroda za pomoc: lajk i 5*

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...