Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potrzebny jakiś serwer do zarobku, tzn konta i itemy na allegro :D

PandoraMT2, XenoxMT2. Jeśli chodzi o globale, Metin2PL, Solar. :)

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon

Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon

Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

XenoxMT2/iMetin.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: HARD/medium Średnia ilość epików
Dodatkowe Info:Dużo graczy, Ogarowa Administracja

Grałem na :

Ravia

Balmora

Balantia

Tiveria
Nagroda za pomoc:Like oraz pomoc na serwerze jak się rozwinę.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium, max 100-130 lvl. Graczy 400+ zeby nie byl za trudny oraz za latwy.
Dodatkowe Info: czeste Eventy
Nagroda za pomoc: Lajk

Reflink ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Server PVP. Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon


Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq


Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Opublikowano

SZUKAM SERWERA HARD jakis trudny
Odpada ravia.eu balmora .
Szukam exp 1x-6x PL

Serwer Dopracowany, srednia trudność dropu. Serwer z 2013 roku, nie starszy Dzięki

KU I KAMYKIDUCHOWE- tylko dropiace z bosow metkach (brak w sklepach)

Opublikowano

SZUKAM SERWERA HARD jakis trudny

Odpada ravia.eu balmora .

Szukam exp 1x-6x PL

 

Serwer Dopracowany, srednia trudność dropu. Serwer z 2013 roku, nie starszy Dzięki

 

KU I KAMYKIDUCHOWE- tylko dropiace z bosow metkach (brak w sklepach)

http://newearth.pl/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server PVP. Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon

Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

xenoxmt2.com.pl, bądź imetin.pl, wedle gustu.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze super easy :D Czysty 4fun, jak największe raty i jak najtańsze eq (najlepiej u handlarzy)
Dodatkowe Info: Może być Hamachi, może być dedyk, aby był darmowy
Nagroda za pomoc: Like + 5* w profilu :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano




SZUKAM SERWERA HARD jakis trudny
Odpada ravia.eu balmora .
Szukam exp 1x-6x PL

Serwer Dopracowany, srednia trudność dropu. Serwer z 2013 roku, nie starszy Dzięki

KU I KAMYKIDUCHOWE- tylko dropiace z bosow metkach (brak w sklepach)

Opublikowano

 

 

 

SZUKAM SERWERA HARD jakis trudny

Odpada ravia.eu balmora .

Szukam exp 1x-6x PL

 

Serwer Dopracowany, srednia trudność dropu. Serwer z 2013 roku, nie starszy Dzięki

 

KU I KAMYKIDUCHOWE- tylko dropiace z bosow metkach (brak w sklepach)

Tiveria.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze super easy Czysty 4fun, jak największe raty i jak najtańsze eq (najlepiej u handlarzy)

Dodatkowe Info: Może być Hamachi, może być dedyk

Nagroda za pomoc: Like + 5* w profilu

4funmt2.pl

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD/medium Średnia ilość epików

Dodatkowe Info:Dużo graczy, Ogarowa Administracja

Grałem na :

Ravia

Balmora

Balantia

Tiveria

Nagroda za pomoc:Like oraz pomoc na serwerze jak się rozwinę.

Ogólnie rzecz biorąc, to grałeś wszędzie. Ja to bym Ci tu polecił najbardziej Tiverie, nic innego dobrego nie ma. ;)

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze super easy :D Czysty 4fun, jak największe raty i jak najtańsze eq (najlepiej u handlarzy)

Dodatkowe Info: Może być Hamachi, może być dedyk, aby był darmowy

Nagroda za pomoc: Like + 5* w profilu :)

Xenox/iMetin/Pandora/Elite

Opublikowano

 

 

 

SZUKAM SERWERA HARD jakis trudny

Odpada ravia.eu balmora .

Szukam exp 1x-6x PL

 

Serwer Dopracowany, srednia trudność dropu. Serwer z 2013 roku, nie starszy Dzięki

 

KU I KAMYKIDUCHOWE- tylko dropiace z bosow metkach (brak w sklepach)

Balantia / serif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Server PVP. Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon, chodzi mi o to ze wchodzisz kupujesz eq za grosze i robimysobie bony i gramy


Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły oraz KD Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq



Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:Server PVP. Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, 6-7bon, chodzi mi o to ze wchodzisz kupujesz eq za grosze i robimysobie bony i gramy

 

 

Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły oraz KD Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq

 

Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

xenox, elitemt2, pandora

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...