Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:

Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !

Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Almantia , ewentualnie Tilian

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Duzym wyborze itemów zbroi,mieczy, biżuteri, " 6-7bon " . Chodzi tylko o server pvp taki jak "HammerMT2" tylko jest po innym nie moge znalesc spolszczenia czy zna ktos polski taki server lub inny zagraniczny z spolszczeniem


Dodatkowe Info:bony żeby wchodziły Max, bez ulepszaczy chyba ze cos prostego, tanie eq


Nagroda za pomoc: Lajki + Cos tam w grze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Tuor / Azaron
Dodatkowe Info:Duuuuużo graczy

Grałem na :

Tuor

Almantia

Azaron

Tilian
Nagroda za pomoc:Like

I am the most Complete fighter in the World "Yuri Boyka"

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Tuor / Azaron

Dodatkowe Info:Duuuuużo graczy

Grałem na :

Tuor

Almantia

Azaron

Tilian

Nagroda za pomoc:Like

Nie wiem co to są za serwery... Możesz bardziej szczegółowo? Zdaje mi się, że chodzi Ci coś o a'la EliteMT2/Pandora, może imetin...

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy.
Dodatkowe Info: Duży exp, oko 500graczy i nawet dużo epików. Max lvl 250.(Nie imetin i xenox)
Nagroda za pomoc: :Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/easy.

Dodatkowe Info: Duży exp, oko 500graczy i nawet dużo epików. Max lvl 250.(Nie imetin i xenox)

Nagroda za pomoc: :Lajk

Pandoramt2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Nowicjusz
Opublikowano

@up Balmora.pl? Tiveria.pl?

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Hard/Medium

Dodatkowe Info:Dość tanie eq / ulepszacze

Nagroda za pomoc:Lajk..

Już jutro otwarcie najlepszego hard priva metin2 hardllineMT2 www.hardlinemt2.pl. Znajdziecie nas też na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/pages/HardlineMT2/504668256236641?ref=hl

 

Almantia , ewentualnie Tilian

Już jutro otwarcie najlepszego hard priva metin2 hardllineMT2 www.hardlinemt2.pl. Znajdziecie nas też na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/pages/HardlineMT2/504668256236641?ref=hl

 

Tiveria.pl

 

4funmt2.pl

Już jutro otwarcie najlepszego hard priva metin2 hardllineMT2 www.hardlinemt2.pl. Znajdziecie nas też na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/pages/HardlineMT2/504668256236641?ref=hl

 

Ravia

Już jutro otwarcie najlepszego hard priva metin2 hardllineMT2 www.hardlinemt2.pl. Znajdziecie nas też na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/pages/HardlineMT2/504668256236641?ref=hl

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: żeby nie było dużo tych epików najlepiej tak jak kiedyś bojowy->tryton->smiercio

Dodatkowe Info: mogłoby być tak, że by były wspólne wypady do dt np. żeby robić epiki ale to nie koniecznie

Nagroda za pomoc: lajk i 5*

Już jutro otwarcie najlepszego hard priva metin2 hardllineMT2 www.hardlinemt2.pl. Znajdziecie nas też na facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/pages/HardlineMT2/504668256236641?ref=hl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: braku 6/7 bonu, serwer medium/easy (nie diamondmt2)
Dodatkowe Info: tanie eq
Nagroda za pomoc: + oraz 5 gwiazdek w profilu :)

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium nakładając nacisk na easy najlepiej z 6/7 bon jak będzie bez przeżyję : d
Dodatkowe Info:Nie musi być dużo osób online aby serwer był przyjemny ^.^

Nagroda za pomoc: +++++++++++++++++

Witaj u Jinx! :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium nakładając nacisk na easy najlepiej z 6/7 bon jak będzie bez przeżyję : d

Dodatkowe Info:Nie musi być dużo osób online aby serwer był przyjemny ^.^

Nagroda za pomoc: +++++++++++++++++

Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium nakładając nacisk na easy najlepiej z 6/7 bon jak będzie bez przeżyję : d

Dodatkowe Info:Nie musi być dużo osób online aby serwer był przyjemny ^.^

Nagroda za pomoc: +++++++++++++++++

PandoraMT2

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium nakładając nacisk na easy najlepiej z 6/7 bon jak będzie bez przeżyję : d

Dodatkowe Info:Nie musi być dużo osób online aby serwer był przyjemny ^.^

Nagroda za pomoc: +++++++++++++++++

Xenox, Elite.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bony 1-5 wchodzą maksymalne, is nie rządzi!

Dodatkowe Info:


Szukam serwera gdzie:

-easy/medium

-bony 1-5 wchodzą maksymalne [bardzo ważne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-dostępny 6-7 bon z odpornością na klasy [mile widziany, ale nie musi być ^^]

-nowe bronie oraz zbroje minimum z jednej broni można zrobić 3 inne

-serwer nie może być pod is, w sensie, że to co jest w is można zdobyć w grze! [ważne]

-serwer PL !


Nagroda za pomoc:Oczywiście LIKE i 5 gwiazdek w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: , miłej atmosferze

Dodatkowe Info: Priv podobony do tiveri szybszy exp niz na hard itp bony u sklepikarki itp .

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Grać na pandora czy elite? Czym sie te serwery róznia?

 

Na pandora gra więcej osób. Ogólnie wciąga bardziej.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Globalu ale nie polskim
Dodatkowe Info:Exp jeśli to możliwe x2,tanie itemki
Nagroda za pomoc:Like

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

Szukam servera gdzie gra powyżej 1500 osob.

Virtualmt2.pl pandoramt2.pl i po 20 będzie nexanity (będzie dziś startował)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze :) wielu graczach online, i mniej więcej po tygodniu expienia dobre eq do pvp;p, szybkie wbicie 250lvla (także to raczej server easy/4fun)
Dodatkowe Info: Do zdobycia przedmioty z IS w grze :)
Żaden z tych - Nightcore, Xenox, DivineWorld, Pandora


Nagroda za pomoc: Lajki Lajki i jeszcze raz Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze :) wielu graczach online, i mniej więcej po tygodniu expienia dobre eq do pvp;p, szybkie wbicie 250lvla (także to raczej server easy/4fun)

Dodatkowe Info: Do zdobycia przedmioty z IS w grze :)

Żaden z tych - Nightcore, Xenox, DivineWorld, Pandora

 

Nagroda za pomoc: Lajki Lajki i jeszcze raz Lajki :)

Nevios :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...