Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Szybkim w miare expie, Duzo ludzi latwe ulepy
Dodatkowe Info:Coś w stylu Imetin ale mógłby być troszkę łatwiejszy. A o grałem na : xenox , pandora glador i divine world
Nagroda za pomoc:++

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie szaman smok jest dobry w pvp (chodzi o HITY ), najlepiej gdyby 1-5 wchodziły na max(bez tego jakoś przeżyje, ale byłoby miło :) )
Dodatkowe Info: Grałem na : Pandora,Elite,Dragon,Xenox,Divine,Eruris
Nagroda za pomoc: lajk

Pomogłem? Wejdź w ten lin :http://adf.ly/UT4D5, poczekaj 5 sekund i przewin dalej - Dzięki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym aby server był proo hardkorowy podobny do PLa alle bylo duzo ciekawych dodatkow ( nie Ravia bo ravia co chwile OFF i na dodatek mi nie działa) i zeby bylo malo nowych broni itp cos ala plt ylko nie pl ;p
Dodatkowe Info: Grałem na PL ale juz skonczylem gre i chce sie przeniesc.
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim w miare expie, Duzo ludzi latwe ulepy

Dodatkowe Info:Coś w stylu Imetin ale mógłby być troszkę łatwiejszy. A o grałem na : xenox , pandora glador i divine world

Nagroda za pomoc:++

Azaron.

 

www.azaron.pl
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie szaman smok jest dobry w pvp (chodzi o HITY ), najlepiej gdyby 1-5 wchodziły na max(bez tego jakoś przeżyje, ale byłoby miło :) )

Dodatkowe Info: Grałem na : Pandora,Elite,Dragon,Xenox,Divine,Eruris

Nagroda za pomoc: lajk

Aquarius

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/medium nakładając nacisk na easy najlepiej z 6/7 bon jak będzie bez przeżyję : d

Dodatkowe Info:Nie musi być dużo osób online aby serwer był przyjemny ^.^

Nagroda za pomoc: +++++++++++++++++

Aquarius , azaron

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym aby server był proo hardkorowy podobny do PLa alle bylo duzo ciekawych dodatkow ( nie Ravia bo ravia co chwile OFF i na dodatek mi nie działa) i zeby bylo malo nowych broni itp cos ala plt ylko nie pl ;p

Dodatkowe Info: Grałem na PL ale juz skonczylem gre i chce sie przeniesc.

Nagroda za pomoc: lajk

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym aby server był proo hardkorowy podobny do PLa alle bylo duzo ciekawych dodatkow ( nie Ravia bo ravia co chwile OFF i na dodatek mi nie działa) i zeby bylo malo nowych broni itp cos ala plt ylko nie pl ;p

Dodatkowe Info: Grałem na PL ale juz skonczylem gre i chce sie przeniesc.

Nagroda za pomoc: lajk

Nexanity dziś rusza gorąca polecam :)http://www.mpcforum.pl/topic/897651-zapowied-nexanity/

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim w miare expie, Duzo ludzi latwe ulepy

Dodatkowe Info:Coś w stylu Imetin ale mógłby być troszkę łatwiejszy. A o grałem na : xenox , pandora glador i divine world

Nagroda za pomoc:++

Elite

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Globalu ale nie polskim
Dodatkowe Info:Exp jeśli to możliwe x2,tanie itemki
Nagroda za pomoc:Like

nie regulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Globalu ale nie polskim

Dodatkowe Info:Exp jeśli to możliwe x2,tanie itemki

Nagroda za pomoc:Like

Nie ma expa 2x, ale gra się przyjemnie i są często eventy (praktycznie minimum 1 na tydzień), tanie itemki, itemy z IS które można zdobyć/dropnać w grze.

 

Metin2.sg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Globalu ale nie polskim

Dodatkowe Info:Exp jeśli to możliwe x2,tanie itemki

Nagroda za pomoc:Like

Metin2.ph

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, ogarniętych graczach, trudzie :)
Dodatkowe Info:

Serwer Hard

Dedyk

Bony 1-5

Serwer możliwie najnowszy

Raty około 200%

Ku i Kamienie Duchowe trzeba dropić

System ulepszeń PL lub innowacyjny

Może być troszke nowych zbroi i broni

Max lvl 99 lub +99

Nowe mapy

System wierzchowców

System petów-niekoniecznie

System kostiumów-niekoniecznie (ale
bardzo bym chciał)

Nowe bossy, Kamienie metin

Trochę nowych itemów

Conajmniej 200 graczy On-Line

Szkatułki-niekoniecznie ale przydadzą
się

Miła atmosfera

Nowy wygląd miast i
interfejsu-niekoniecznie

Koń-Zdobywany przez szkolenie

Resztą mnie zadziwcie :P
Nagroda za pomoc: Like :D

Opublikowano

Zależy mi na: Taki jak server hammerMT2 tylko po polsku

Dodatkowe info: Żeby server był dedyk lub hamachi

Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze gdy się rozwine ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, ogarniętych graczach, trudzie :)

Dodatkowe Info:

Serwer Hard

Dedyk

Bony 1-5

Serwer możliwie najnowszy

Raty około 200%

Ku i Kamienie Duchowe trzeba dropić

System ulepszeń PL lub innowacyjny

Może być troszke nowych zbroi i broni

Max lvl 99 lub +99

Nowe mapy

System wierzchowców

System petów-niekoniecznie

System kostiumów-niekoniecznie (ale

bardzo bym chciał)

Nowe bossy, Kamienie metin

Trochę nowych itemów

Conajmniej 200 graczy On-Line

Szkatułki-niekoniecznie ale przydadzą

się

Miła atmosfera

Nowy wygląd miast i

interfejsu-niekoniecznie

Koń-Zdobywany przez szkolenie

Resztą mnie zadziwcie :P

Nagroda za pomoc: Like :D

Ravia?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, ogarniętych graczach, trudzie :)

Dodatkowe Info:

Serwer Hard

Dedyk

Bony 1-5

Serwer możliwie najnowszy

Raty około 200%

Ku i Kamienie Duchowe trzeba dropić

System ulepszeń PL lub innowacyjny

Może być troszke nowych zbroi i broni

Max lvl 99 lub +99

Nowe mapy

System wierzchowców

System petów-niekoniecznie

System kostiumów-niekoniecznie (ale

bardzo bym chciał)

Nowe bossy, Kamienie metin

Trochę nowych itemów

Conajmniej 200 graczy On-Line

Szkatułki-niekoniecznie ale przydadzą

się

Miła atmosfera

Nowy wygląd miast i

interfejsu-niekoniecznie

Koń-Zdobywany przez szkolenie

Resztą mnie zadziwcie :P

Nagroda za pomoc: Like :D

 

Ja Ci polecam imetin :)

Jest sporo nowości i na prawde ciekawię się gra ;)

 

Link do rejestracji masz tu.. http://imetin.pl/?s=p1&ref=414113

Reszta w sygnaturce ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, ogarniętych graczach, trudzie :)

Dodatkowe Info:

Serwer Hard

Dedyk

Bony 1-5

Serwer możliwie najnowszy

Raty około 200%

Ku i Kamienie Duchowe trzeba dropić

System ulepszeń PL lub innowacyjny

Może być troszke nowych zbroi i broni

Max lvl 99 lub +99

Nowe mapy

System wierzchowców

System petów-niekoniecznie

System kostiumów-niekoniecznie (ale

bardzo bym chciał)

Nowe bossy, Kamienie metin

Trochę nowych itemów

Conajmniej 200 graczy On-Line

Szkatułki-niekoniecznie ale przydadzą

się

Miła atmosfera

Nowy wygląd miast i

interfejsu-niekoniecznie

Koń-Zdobywany przez szkolenie

Resztą mnie zadziwcie :P

Nagroda za pomoc: Like :D

Balmora.pl

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zeby admininistracja była aktywna dodawała nowe żeczy updaty tak ja na pl po prostu chce się znowu poczuć tą kropelke hardu, coś podobnego do ravi lub balmory tylko żeby tekstury były oryginalne z pl , muzyczka, cos podobnego do pl lecz nie tak cięzki.
Dodatkowe Info: Mam się na nim poczuć jak na pl, żeby mi się przyjemnie grało i żeby był po prostu fajny.
Nagroda za pomoc: 4 lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Globalu ale nie polskim

Dodatkowe Info:Exp jeśli to możliwe x2,tanie itemki

Nagroda za pomoc:Like

metin2.sg, metin2.us

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby admininistracja była aktywna dodawała nowe żeczy updaty tak ja na pl po prostu chce się znowu poczuć tą kropelke hardu, coś podobnego do ravi lub balmory tylko żeby tekstury były oryginalne z pl , muzyczka, cos podobnego do pl lecz nie tak cięzki.

Dodatkowe Info: Mam się na nim poczuć jak na pl, żeby mi się przyjemnie grało i żeby był po prostu fajny.

Nagroda za pomoc: 4 lajki

tiveria.pl ? lub nexanitymt2.com wychodzi za chwile lecz jest odmieniony calkiem niz pl


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku 6/7 bonu, serwer medium/easy (nie diamondmt2, coś podobnego do EmperiusMT2, który kiedyś jeszcze stał, ale padł :( ).
Dodatkowe Info: ...
Nagroda za pomoc: + oraz 5 gwiazdek w profilu

ae8pc4.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Chcę zacząć grę na którymś z serwerów Metin2.pl,ale nw na którym liczę na waszą pomoc ^,^
Dodatkowe Info: Zależy mi na miłej atmosferze,spoko ludziach,sklepach nie za tanich,ale także nie za drogich itd.
Nagroda za pomoc:Like

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chcę zacząć grę na którymś z serwerów Metin2.pl,ale nw na którym liczę na waszą pomoc ^,^

Dodatkowe Info: Zależy mi na miłej atmosferze,spoko ludziach,sklepach nie za tanich,ale także nie za drogich itd.

Nagroda za pomoc:Like

 

S26 dla mnie najlepsze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chcę zacząć grę na którymś z serwerów Metin2.pl,ale nw na którym liczę na waszą pomoc ^,^

Dodatkowe Info: Zależy mi na miłej atmosferze,spoko ludziach,sklepach nie za tanich,ale także nie za drogich itd.

Nagroda za pomoc:Like

Solar (s26)

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chcę zacząć grę na którymś z serwerów Metin2.pl,ale nw na którym liczę na waszą pomoc ^,^

Dodatkowe Info: Zależy mi na miłej atmosferze,spoko ludziach,sklepach nie za tanich,ale także nie za drogich itd.

Nagroda za pomoc:Like

Najlepsze wyjście to s26

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Chcę zacząć grę na którymś z serwerów Metin2.pl,ale nw na którym liczę na waszą pomoc ^,^

Dodatkowe Info: Zależy mi na miłej atmosferze,spoko ludziach,sklepach nie za tanich,ale także nie za drogich itd.

Nagroda za pomoc:Like

Zdecydowanie s 26 eQ tanie dużo ludu jest parę neosów jak wszędzie ...

 

Zależy mi na: Taki jak server hammerMT2 tylko po polsku

 

Dodatkowe info: Żeby server był dedyk lub hamachi

 

Nagroda za pomoc: Like i pomoc w grze gdy się rozwine ;)

4FunMt2

sygna_player.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...