Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4FUN, PvP, Eazy

Dodatkowe Info: Max LvL 99-125, Ulepszanie tak jak na PL-u (np.Stal-Niebian, Bojowy-Syrek)+ ewentualnie te nowe bronie, Zbroje co mają dodać na PL-u. ( Priv)

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w Profilu``

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4FUN, PvP, Eazy

Dodatkowe Info: Max LvL 99-125, Ulepszanie tak jak na PL-u (np.Stal-Niebian, Bojowy-Syrek)+ ewentualnie te nowe bronie, Zbroje co mają dodać na PL-u. ( Priv)

Nagroda za pomoc: Lajk +5 w Profilu``

Nie ma chyba serwow 99 - 125 pvp/4fun/easy. Tylko hamachi są.
Opublikowano

Kurde to szkoda. A Medium?

Maksymalnie 99 lvl to hard, czyli coś takiego jak Ravia.eu, Balmora.pl czy Balantia.pl. Mniej więcej od 120 do 200 lvl to bardziej mediumy - mogę polecić Azmal, Almantia, Senthia (łatwiejsze) czy Neveris lub Moria (trudniejsze).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy !

Najbardziej zalezy mi na : małej ilości plebsu, serwerze max 1 miesiac, dobry hard ktory nie padnie po miesiącu.

Dodatkowe info: gram bez IS-u.

Nagroda za pomoc : 5*

Hardy które są dobre i nie padną stoją już długo np.: Ravia, Balmora, Balantia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanie ceny
Dodatkowe Info: Chodzi o Pl jaki serwer najlepszy na obecną chwile ?
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanie ceny

Dodatkowe Info: Chodzi o Pl jaki serwer najlepszy na obecną chwile ?

Nagroda za pomoc: lajk

Ostatni, czyli Solar. Tam masz najtańsze ceny i w miarę ogarniętą inflację.

Opublikowano

a co sądzisz o Candi ?

Trochę mniej graczy i oczywiście trochę droższe przedmioty w sklepach, jednak na pewno nie tak ogromne jak np. na Monastyrze czy Feniksie. Ostatnie 5-6 serwerów jeszcze przejdzie, jednak najlepszym wyborem będzie rozpoczęcie na Solarze. :-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na czerpaniu przyjemności z gry na globalnym metinie.
Dodatkowe Info: Szukam serwera, na którym są niskie ceny, na którym gra bardzo dużo ludzi i mało botów.
Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na czerpaniu przyjemności z gry na globalnym metinie.

Dodatkowe Info: Szukam serwera, na którym są niskie ceny, na którym gra bardzo dużo ludzi i mało botów.

Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli.

 

Na Solarze są najniższe ceny i gra wiele osób, jednak botów też jest trochę. Optymalnym byłby s25, jednak to zależy od Ciebie. Jeśli wolisz czerpać prawdziwą przyjemność to zacznij na Metin2.sg lub Metin2.ph (prawie te same serwery, jednak nie musisz ładować pieniędzy w IS, aby coś osiągnąć). Na Metin2.ph są teraz beta-testy.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na czerpaniu przyjemności z gry na globalnym metinie.

Dodatkowe Info: Szukam serwera, na którym są niskie ceny, na którym gra bardzo dużo ludzi i mało botów.

Nagroda za pomoc: Coś się wymyśli.

 

Mało botów, dużo ludzi i niskie ceny? Zapraszam na metin2.sg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Zależy mi najbardziej na: SZYBKI EXP, ULEPSZACZE LATWO ZDOBYC ( TAKIE COS JAK MAPA METINÓW) EQ LATWO ZROBIC, BONY LATWO WCHODZA U HANDLARZY ZEBY CHCIAZ BYLY BRONIE NA 30LVL.

Divine world s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serverze max 99lvl, w 3-4 dni max lvl, łatwe zdobycie eq duzo ludzi i tanio Server 4fun/pvp

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym expie, dużych bonach (jak na GladoR)

Dodatkowe Info: grałem na GladoR, Divine

Nagroda za pomoc: Lajki
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tanich kd i eq, kasa i exp niech dobrze leci, łatwo o eq/ulepszacze, dość tanio można kupić porządne eq,dużo osób gra,server easy/4fun.

Dodatkowe Info: zależy mi na serverach prywatnych oprócz MexiliaMT2-DragonMT2-PangoraMT2-GladorMT2.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym expie, dużych bonach (jak na GladoR)
Dodatkowe Info: grałem na GladoR, Divine
Nagroda za pomoc: Lajki

Xenox/Pandora/Dragonmt2/Saelian

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tanich kd i eq, kasa i exp niech dobrze leci, łatwo o eq/ulepszacze, dość tanio można kupić porządne eq,dużo osób gra,server easy/4fun.

Dodatkowe Info: zależy mi na serverach prywatnych oprócz MexiliaMT2-DragonMT2-PangoraMT2-GladorMT2.

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

To co wyżej -> Xenox/Pandora/Dragonmt2/Saelian

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dorobku.

Dodatkowe Info: Powinien być to jakiś priv typu ravia.eu albo Balmora. Ale te 2 odpadają.

Nagroda za pomoc:Nagrada za pomoc. Hmm... 5 LIKÓW!

212z9rs.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!
Zależy mi najbardziej na:Przyjemniej grze.
Dodatkowe Info:Szukam serwer typu easy/medium i tam gdzie jest działający BS. :D (PS. Szukam tez identycznego serwa do balmory)
Nagroda za pomoc:LAIKI ! :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dorobku.

Dodatkowe Info: Powinien być to jakiś priv typu ravia.eu albo Balmora. Ale te 2 odpadają.

Nagroda za pomoc:Nagrada za pomoc. Hmm... 5 LIKÓW!

Balantia- klimat, gildie, wszystko co dusza zapragnie na jednym serwerze.

 

 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na:Przyjemniej grze.

Dodatkowe Info:Szukam serwer typu easy/medium i tam gdzie jest działający BS. :D (PS. Szukam tez identycznego serwa do balmory)

Nagroda za pomoc:LAIKI ! :)

Almantia, ale do końca nie działa BS. Balmora to nie hard. Jeśli podobny, to Ravia.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: na medium lub medium podchodzacy pod hard

Dodatkowe Info: minimum 600+ online, tiveria, balmora, ravia odpadaja

Nagroda za pomoc:Nagrada za pomoc. 5 LIKÓW!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: na medium lub medium podchodzacy pod hard

Dodatkowe Info: minimum 600+ online, tiveria, balmora, ravia odpadaja

Nagroda za pomoc:Nagrada za pomoc. 5 LIKÓW!

Almantia,Balantia, diamond, Metin2 Master.... Polecam także Metin2 World.

Ps. Te dwa ostatnie to zagraniczne.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Almantia,Balantia, diamond, Metin2 Master.... Polecam także Metin2 World.

Ps. Te dwa ostatnie to zagraniczne.

A coś innego do max 99 lv lub 150? również by graczy było sporo a nie 200 czy 300 online oraz wiadomo bez i 7 bonu

Opublikowano

A coś innego do max 99 lv lub 150? również by graczy było sporo a nie 200 czy 300 online

Graj na Almantii, epicki serwer.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: a pograłbym na jakimś nowym easy, ew. globalu

Dodatkowe Info: minimum 400+ online, Camerion, 4funmt2 i Senthia (o coś takiego jak Senthia), dużo eventów. A co do PLa to warto grać? Dzieje się tam coś? Jest atmosfera? Zamierzam grać na 8. Onyks.

Nagroda za pomoc: Nagroda za pomoc: 5 LIKE!

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Fajnym serwerze medium , medium/hard

Dodatkowe Info:Bez 6/7 max 150 lvl. Nie Almantia , Ravia , Balantia , Balmora , Tiveria , Senthia .

Nagroda za pomoc:5 , like .

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...