Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Serw ma mieć nie więcej niz 3 miesiące,skile robione 1 kamykiem lub od razu na P

Dodatkowe Info:Ma być to serw easy / medium / 4fun ale w sklaepach eq max na 30 lvl, zeby nie było hwangów,trutek itp

Nagroda za pomoc:like i 10 w profilu

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] Server medium, spora ilość graczy, nie za duzo broni zbroji i bizu, server stojocy ok 3 miesiecy, aby trzeba bylo troche pobic metkow i bosow na ulepszacze
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] aby nie bylo 6/7 bon, łatwo wbijac skile
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b]like i 10 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard , coś w stylu starego Metin2.PL , robienie dt ,bossy miło ;)

Dodatkowe Info:Hard z niebianem i syrkiem tylko
Nagroda za pomoc:like !

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Petach
Dodatkowe Info: Jakis Lekki serwer bez wkladu w IS'a na start Pet ktory nie zniknie po 7dniach :P
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Petach

Dodatkowe Info: Jakis Lekki serwer bez wkladu w IS'a na start Pet ktory nie zniknie po 7dniach :P

Nagroda za pomoc: Lajki

Almantia.pl ? ;D

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Petach

Dodatkowe Info: Jakis Lekki serwer bez wkladu w IS'a na start Pet ktory nie zniknie po 7dniach :P

Nagroda za pomoc: Lajki

Narazie tylko Almantia ;d

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:easy/medium.

Dodatkowe Info:Dużo graczy on-line,miła atmosfera,dużo fajnych,otwartych osób.

Nagroda za pomoc:Lajk.

 

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwer Hard , coś w stylu starego Metin2.PL , robienie dt ,bossy miło ;)

Dodatkowe Info:Hard z niebianem i syrkiem tylko
Nagroda za pomoc:like !

Ravia.eu, Balmora.pl i ewentualnie Moria.pl (3 nowe epiki i max 110 lvl, ale atmosfera ciekawa).

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/medium.

Dodatkowe Info:Dużo graczy on-line,miła atmosfera,dużo fajnych,otwartych osób.

Nagroda za pomoc:Lajk.

 

VirtualMT2 - szczególnie jeśli chodzi o ogarniętych i otwartych graczy. :-) XenoxMT2 czy Glador też przejdą, jednak tam jest o wiele więcej 'dzieci.'

Opublikowano
Zależy mi najbardziej na:Serw ma mieć nie więcej niz 3 miesiące,skile robione 1 kamykiem lub od razu na P
Dodatkowe Info:Ma być to serw easy / medium / 4fun ale w sklaepach eq max na 30 lvl, zeby nie było hwangów,trutek itp
Nagroda za pomoc: like i 10 w profilu

 

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na:Serw ma mieć nie więcej niz 3 miesiące,skile robione 1 kamykiem lub od razu na P
Dodatkowe Info:Ma być to serw easy / medium / 4fun ale w sklaepach eq max na 30 lvl, zeby nie było hwangów,trutek itp
Nagroda za pomoc: like i 10 w profilu

 

Hm... Sealian.pl to serwer 4FUN, gdzie nie trudno jest o level, jednak o ekwipunek już ciężej. U Handlarzy są zbroje na bodajże max 42 lvl oraz słabe bronie na 65 lvl (np. Nimfa, Bojowego nie ma).

Opublikowano

Szukam serwera który wystartował niedawno najlepiej medium ( jeżeli chodzi o exp i easy o eq, że sie tak wyrażę ) najlepiej aby max lv był 120 czy 150 ( moze byc nawet 100 )

Opublikowano

Szukam serwera który wystartował niedawno najlepiej medium ( jeżeli chodzi o exp i easy o eq, że sie tak wyrażę ) najlepiej aby max lv był 120 czy 150 ( moze byc nawet 100 )

PvpMT2 , nie jest nowy , bo stoi kilka lat , max lv chyba 250 , ale easy exp , easy eq ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Szukam serwera który wystartował niedawno najlepiej medium ( jeżeli chodzi o exp i easy o eq, że sie tak wyrażę ) najlepiej aby max lv był 120 czy 150 ( moze byc nawet 100 )

Medium - Revoir

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!




Zależy mi najbardziej na:medium/hard.


Dodatkowe Info:Dużo graczy on-line,miła atmosfera i serw ma być nie załatwy,ale też nie za trudny ; D



Nagroda za pomoc:Lajk.

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

Szukam serwera który wystartował niedawno najlepiej medium ( jeżeli chodzi o exp i easy o eq, że sie tak wyrażę ) najlepiej aby max lv był 120 czy 150 ( moze byc nawet 100 )

Almantia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Zależy mi najbardziej na:medium/hard.

 

Dodatkowe Info:Dużo graczy on-line,miła atmosfera i serw ma być nie załatwy,ale też nie za trudny ; D

 

 

Nagroda za pomoc:Lajk.

Balantia - trudny hard :D

Teoden - łatwy hard

 

Ile u cb jest "dużo ludzi"?

 

 

Zależy mi najbardziej na:Serw ma mieć nie więcej niz 3 miesiące,skile robione 1 kamykiem lub od razu na P
Dodatkowe Info:Ma być to serw easy / medium / 4fun ale w sklaepach eq max na 30 lvl, zeby nie było hwangów,trutek itp
Nagroda za pomoc: like i 10 w profilu

 

Nie ma serwera bez trutek,ale jeśli to pominąć, to Metin2 World / Master. Zagraniczne!

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.
Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)
Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Może Teoden.

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Metin2.sg lub Metin2.ph - te same serwery, jednak na PH masz nieco szybszy exp.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Polecam Hard Ravia.eu

 

Świetny server.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Global:

Metin2.sg

Metin2.ph

 

Privy:

Ravia

Balmora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

Metin2.ph - global

Kornos - polski global

HammerMT2 - amerykański 4fun

Almantia MT2 - polski priv

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie gr Zależy mi najbardziej na:serwerze PvP/4fun Dodatkowe Info:chciałbym zagrać na takim samym serwerze/podobnym co hammermt2 chyba że ktos ma Spolszczenie ? I chce aby to był Polski serwer.[/i [b]Nagroda za pomoc:[



Nie wiem gdzie gr Zależy mi najbardziej na:serwerze PvP/4fun Dodatkowe Info:chciałbym zagrać na takim samym serwerze/podobnym co hammermt2 chyba że ktos ma Spolszczenie ? I chce aby to był Polski serwer.[/i [b]Nagroda za pomoc:[

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze czyli przyjemny exp itd.

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać bez IS i Allegro od nowa (obojętnie czy PRIV czy GLOBAL)

Nagroda za pomoc: Lajk +5* w profilu

 

DiamondMT2. Bardzo mało rzeczy w IS. 1000+ osób online.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie gr Zależy mi najbardziej na:serwerze PvP/4fun Dodatkowe Info:chciałbym zagrać na takim samym serwerze/podobnym co hammermt2 chyba że ktos ma Spolszczenie ? I chce aby to był Polski serwer.[/i [b]Nagroda za pomoc:[

Nie wiem gdzie gr Zależy mi najbardziej na:serwerze PvP/4fun Dodatkowe Info:chciałbym zagrać na takim samym serwerze/podobnym co hammermt2 chyba że ktos ma Spolszczenie ? I chce aby to był Polski serwer.[/i [b]Nagroda za pomoc:[

4FUN mt2. Na nowego klienta brak polskiego społ.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...