Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ceny jak na starym PL, Nie ma dużo itemków +9, nie ma lagów

Dodatkowe Info: Musi to być serwer globalny

Nagroda za pomoc: Like

 

Metin2.sg

lub

Metin2.ph

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server pod pvp lub Old School
Dodatkowe Info: w miare szybki exp, max99lv, 5bonow
Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server pod pvp lub Old School

Dodatkowe Info: w miare szybki exp, max99lv, 5bonow

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Jeśli pominąć ten 99lvl, to Diamond MT2,jeśli za słaby exp, to...Hmmm.....Już niestety brak takiego serwera, chyba że o czymś nie wiem ;)

 

jest jakiś polski serwer pvp 250 na start i wszystko u handlarzy?

4fun MT2 oraz większość hamachi

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ceny jak na starym PL, Nie ma dużo itemków +9, nie ma lagów

Dodatkowe Info: Musi to być serwer globalny

Nagroda za pomoc: Like

 

Polski global s1/ Metin 2 SG

 

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Jeśli pominąć ten 99lvl, to Diamond MT2,jeśli za słaby exp, to...Hmmm.....Już niestety brak takiego serwera, chyba że o czymś nie wiem ;)

 

4fun MT2 oraz większość hamachi

 

Polski global s1/ Metin 2 SG

 

niestety 4fun płatny :c dasz jakiś przykład hamachi?

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

Hmm to jak nie wiecie tmatych servowo to moze taki

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Zeby bylo tak z 2k ludzi +
Dodatkowe Info: Tylko zeby ludzie grali ;p
Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ceny jak na starym PL, Nie ma dużo itemków +9, nie ma lagów

Dodatkowe Info: Musi to być serwer globalny

Nagroda za pomoc: Like

 

metin2 ph

1364552867-U863910.png Zapraszam wszystkich na prywatny serwer metin2 www.camerionmt2.pl
Opublikowano

Hmm to jak nie wiecie tmatych servowo to moze taki

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby bylo tak z 2k ludzi +

Dodatkowe Info: Tylko zeby ludzie grali ;p

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Pandora , Diamond ewentualnie Ravia.

xD 

Opublikowano

Hmm to jak nie wiecie tmatych servowo to moze taki

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zeby bylo tak z 2k ludzi +

Dodatkowe Info: Tylko zeby ludzie grali ;p

Nagroda za pomoc: Like mysle ze ok 5-10 :)

Pandaora(dla mniej kumatych pandora) odpada. Jeśli chcesz typowo 4fun,to hammer, mt2.ir.,ewentualnie xenox(osobiście Gondor polecam,ale mniej trochę ludzi,ale za to 0 dzieci) Jeśli medium, to diamond, elite(nie pandora,nie dragon,tylko elite), jeśli hard,to balmora

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!
Zalerży mi najbardziej na: poszukuje 2 serwerów:

1. serwer pvp [PL] max lvl i wszystko u NPC

2. serwer hard z max lvl nie większym niż 130 + pelerynki u NPC

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nei za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!

Zalerży mi najbardziej na: poszukuje 2 serwerów:

1. serwer pvp [PL] max lvl i wszystko u NPC

2. serwer hard z max lvl nie większym niż 130

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nei za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

1 - ProMT2

2 - Ravia, Balmora , Balantia.

xD 

Opublikowano

niestety 4fun płatny :c dasz jakiś przykład hamachi?

Ja się nie znam na hamachi ;) Ja bym wybrał ten, gdzie reklama serwera ma najwięcej wyświetleń.

 

Pandora , Diamond ewentualnie Ravia.

Pandora = boty, dzieci.... Ravia = boty i waithacki....

 

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!

Zalerży mi najbardziej na: poszukuje 2 serwerów:

1. serwer pvp [PL] max lvl i wszystko u NPC

2. serwer hard z max lvl nie większym niż 130 + pelerynki u NPC

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nei za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

1. HammerMT2,Mt.ir, 4fun MT2. Nie patrz na PRO MT2!!! Gówniany serwer.

2. Balantia, Metin2 Master(zagraniczny,ale poprostu piękny!)

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

1 - ProMT2

2 - Ravia, Balmora , Balantia.

pro mt2 nie za bardzo lubię a serwery Ravia, Balmora i Blantia juz grałem i nie polecam ;)

 

Ja się nie znam na hamachi ;) Ja bym wybrał ten, gdzie reklama serwera ma najwięcej wyświetleń.

 

Pandora = boty, dzieci.... Ravia = boty i waithacki....

 

1. HammerMT2,Mt.ir, 4fun MT2. Nie patrz na PRO MT2!!! Gówniany serwer.

2. Balantia, Metin2 Master(zagraniczny,ale poprostu piękny!)

hammer mi nie działa :'( a dasz linki do tych serwów ? tylko darmowe bo jak mi się nie spodoba...

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

pro mt2 nie za bardzo lubię a serwery Ravia, Balmora i Blantia juz grałem i nie polecam ;)

 

hammer mi nie działa :'( a dasz linki do tych serwów ? tylko darmowe bo jak mi się nie spodoba...

Hammera pobierasz przez torrenta. Działa, bo grałem 2 godzinki temu.

Hammer =

http://www.mpcforum.pl/topic/583657-tutus-hammermt2/

Mt2.im =

http://www.mpcforum.pl/topic/676653-tuttr-mt2im/

 

Master poszukam zaraz.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

mam jakiś błąd w instalacji :/

Wyłącz antyvirusa.

Pamiętaj,musisz pobrać utorrent'a i przez niego pobrać!!! Pobierz wersję 2013 v2. Klient ma naprawione bugi oraz dodane są mounty i kostiumy

 

Tu masz master:



http://www.mpcforum.pl/topic/554742-tutus-metin2master/

Poprostu tekstury to cudo!!! Zero dzieci, tylko niestety mało polaków.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Wyłącz antyvirusa.

Pamiętaj,musisz pobrać utorrent'a i przez niego pobrać!!! Pobierz wersję 2013 v2. Klient ma naprawione bugi oraz dodane są mounty i kostiumy

 

Tu masz master:



http://www.mpcforum.pl/topic/554742-tutus-metin2master/

Poprostu tekstury to cudo!!! Zero dzieci, tylko niestety mało polaków.

mam wyłączonego antywirusa i mi tak jakby nie może połączyć :/

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

mam wyłączonego antywirusa i mi tak jakby nie może połączyć :/

Teraz przed chwilą spróbowałem ściągnąć po raz 2 i doszło mi do 12procen i wyłączyłem. JA WYŁĄCZYŁEM, więc ty musisz mieć coś nie tak.

Jeśli sądzisz, że choć trochę obchodzi mnie twoje zdanie i to co o mnie myślisz - jesteś wbłedzie.



>>>Zapraszam grafików<<<


Opublikowano

Teraz przed chwilą spróbowałem ściągnąć po raz 2 i doszło mi do 12procen i wyłączyłem. JA WYŁĄCZYŁEM, więc ty musisz mieć coś nie tak.

już jest ok :D a masz spolszczenie do niego?

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!
Zalerży mi najbardziej na: miłej, niezbytnio tłocznej atmosferze

serwer hard z max lvl nie większym niż 130, pelerynki u npc, serwer typu Neveris najlepiej

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nie za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Margonem plejs

Metin plejs

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!

Zalerży mi najbardziej na: miłej, niezbytnio tłocznej atmosferze

serwer hard z max lvl nie większym niż 130, pelerynki u npc, serwer typu Neveris najlepiej

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nie za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Polecam http://draenor.pl/index.php max lv 120

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!

Zalerży mi najbardziej na: miłej, niezbytnio tłocznej atmosferze

serwer hard z max lvl nie większym niż 130, pelerynki u npc, serwer typu Neveris najlepiej

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nie za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

MorfeuszMT2 :P Fajny hardzik ^^

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać!POMOCY!

Zalerży mi najbardziej na: miłej, niezbytnio tłocznej atmosferze

serwer hard z max lvl nie większym niż 130, pelerynki u npc, serwer typu Neveris najlepiej

Dodatkowe informacje: na serwerze hard nie za dużo ulepszeń

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Balantia.pl (trochę już stoi) oraz Revoir.pl (nowiutki serwer).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Easy najwiecej 4 miesiace
Dodatkowe Info:Serwer na ktorym bede musial kupywac u npc ksiazki zeby byly tak po 50/100k
Nagroda za pomoc:Like i 10 w profilu xD

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Easy najwiecej 4 miesiace

Dodatkowe Info:Serwer na ktorym bede musial kupywac u npc ksiazki zeby byly tak po 50/100k

Nagroda za pomoc:Like i 10 w profilu xD

Serwer 4Fun Easy http://funmt2.pl/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...