Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Fajnym serwerze medium , medium/hard
Dodatkowe Info:Bez 6/7 max 150 lvl. Nie Almantia , Ravia , Balantia , Balmora , Tiveria , Senthia .
Nagroda za pomoc:5 , like .

 

Revorir to serwer dla Ciebie aczkolwiek nie wiem nic na temat max lvl i bonusów 6/7 ale nie jest na pewno to serwer łatwy ;)

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Fajnym serwerze medium , medium/hard
Dodatkowe Info:Bez 6/7 max 150 lvl. Nie Almantia , Ravia , Balantia , Balmora , Tiveria , Senthia .
Nagroda za pomoc:5 , like .

 

Teoden.eu lub Azmal.pl (na tym drugim max 180 lvl).

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy ;) Łatwy exp + robienie eq[/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najlepiej Stale u Handlarzy[/i][/b][/color]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Like + 5* w profilu[/i][/b][/color]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy ;) Łatwy exp + robienie eq[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najlepiej Stale u Handlarzy[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Like + 5* w profilu[/i][/b][/color]

[/center]

Glador s1 / Extreme s2/ XenoxMT2

a jeżeli chcesz łatwy ale bez stalek w sklepach tylko często sa na ziemi i jest łatwo je zdobyć oraz eq to polecam Ci Sealian.

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] tym, aby był to hard
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] najlepiej bez 6/7. Proszę nie polecać serwerów: balmora, ravia, tiveria, bo tam już grałem. Dobrze by było gdyby max lv wynosił 99
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] 5, like
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/color][/i][/b] tym, aby był to hard

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/color][/i][/b] najlepiej bez 6/7. Proszę nie polecać serwerów: balmora, ravia, tiveria, bo tam już grałem. Dobrze by było gdyby max lv wynosił 99

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/color][/i][/b] 5, like

[/center]

Balantia.pl (hard, który już trochę stoi - max 105 lvl). Zobacz też zapowiedzi serwerów Revoir, jak i LegionMT2 (dopiero wystartują, jednak mogą trafić w Twój gust).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze bez epików

Dodatkowe Info: max lvl 99, system ulepszen jak na PL'u, exp jak na serwerze np. Antisia, Neveris, czyli do pewnego poziomu łatwo i przyjemnie : >

Nagroda za pomoc: lajki

 

Wstyd mi tu za graczy którzy w sposób łatwy przedstawiają serwery KTÓRE już istnieją.

 

Chcę Wam przedstawić serwer MORIA - jest to serwer Medium na którym gra na początku jest łatwa i przyjemna a później przeistacza się w ciekawą w rozgrywkę.

 

Dlaczego Wam ten serwer polecam? Przecież nie ma tam żadnych super nowych broni i zbroji?

 

Otóż dlatego że serwer nawiązuje do starych DOBRYCH SERWERÓW DEDYKOWANYCH jakie miały miejsce na początku rozpowszechniania się serwerów prywatnych.

 

Moria to nawiązanie do klasyku, Moria to jakość jakiej serwerom aktualnie brakuje.

 

Widzimy PIĘKNIE opakowane serwery które w środku mają GÓWNO.

 

Moria to serwer dla osób którym od dawna brakowało poczucia że są pod opieką ludzi ODPOWIEDZIALNYCH I KOMPETENTNYCH.

 

Polecam MORIE!

 

http://planet-game.pl/metin/moria/

 

START SERWERA W PIĄTEK o godz. 18:00.

 

Serdecznie zapraszam!

 

Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Takie raty ze w 5 min masz juz 160 albo 250 lvl
Dodatkowe Info:Gralem na glador sealian pandora divine imetin nightcore ale to nie ma nic do rzeczy :D
Nagroda za pomoc:Like

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl nie większy niż 120, serwer medium/hard

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Takie raty ze w 5 min masz juz 160 albo 250 lvl

Dodatkowe Info:Gralem na glador sealian pandora divine imetin nightcore ale to nie ma nic do rzeczy :D

Nagroda za pomoc:Like

Na 4funMT2 masz maksymlanie 32676 lvl, więc może Ci się spodobać. Ewentualnie też HammerMT2 (trochę trudniejszy).

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl nie większy niż 120, serwer medium/hard

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Like

Medium: Almantia, Revoir, LegionMT2 oraz hardy: Ravia, Balmora czy Balantia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Żeby exp nie był za trudny, max 90/105/125 lvl. Brak 6/7 (albo żeby był bez bonów na postacie) Medium / Hard
Dodatkowe Info: Coś na start i bojowy konik :)
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

Na 4funMT2 masz maksymlanie 32676 lvl, więc może Ci się spodobać. Ewentualnie też HammerMT2 (trochę trudniejszy).

 

 

 

Medium: Almantia, Revoir, LegionMT2 oraz hardy: Ravia, Balmora czy Balantia.

Ja chce Polski serwer i nie platny.

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

Ja chce Polski serwer i nie platny.

Sprawdź Metin2pro.pl

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby exp nie był za trudny, max 90/105/125 lvl. Brak 6/7 (albo żeby był bez bonów na postacie)

Dodatkowe Info: Coś na start i bojowy konik :)

Nagroda za pomoc: +

Nie znajdziesz serwera max 99 / 105 lvl, gdzie exp wpada szybko. Z tych bardziej znanych to może Balantia, jednak osobiście sprawdziłbym też Azmal.pl (180 lvl max).

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Darmowym serwerze 4fun/pvp[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Chce się zabawić w pojedynki[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk[/color][/i][/b]
[/center]

rozpruwacz.png

Sygnatura i awatar zostały wykonane przeze Mnie

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:Darmowym serwerze 4fun/pvp[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Chce się zabawić w pojedynki[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: Lajk[/color][/i][/b]

[/center]

DivineWorld s2,NightCore,Glador s1 lub Eruris ;D

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Darmowym serwerze 4fun/pvp

Dodatkowe Info:Chce się zabawić w pojedynki

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Pandora,4funMT2 , HAMMERmt2,VirtualMT2,DiamondMT2,Xenoxmt2,Glador MT2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.


Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, max lvl w około tydzień ( max 2-3 ) , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max, broni i zbroji do ulepszania około 5-10, 6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy, serwer ma być dopracowany. :)


Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.

Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, max lvl w około tydzień ( max 2-3 ) , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max, broni i zbroji do ulepszania około 5-10, 6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy, serwer ma być dopracowany. :)

Nagroda za pomoc: Lajki

DivineWorld s2 ;D

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.

Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, max lvl w około tydzień ( max 2-3 ) , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max, broni i zbroji do ulepszania około 5-10, 6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy, serwer ma być dopracowany. :)

Nagroda za pomoc: Lajki

Polecam Ci Sealian.pl :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.



Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, szybkie wbijanie lvl , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max,szybko zrobić wojene, broni i zbroji do ulepszania około może być dużo ale nie po 100/200 tylko po 20/30 ale mało ulepszaczu,6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy może w ogóle nie być żeby. grało dość sporo osób ale nie tak jak pandora po 2tys i muli min 200/300.i ma być rej nie płatna

 

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

DivineWorld s2 ;D

 

 

Polecam Ci Sealian.pl :)

Grałem na tych serwerach, ale żaden nie przypadł mi do gustu. Czekam na dalsze propozycje. :

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.

Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, max lvl w około tydzień ( max 2-3 ) , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max, broni i zbroji do ulepszania około 5-10, 6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy, serwer ma być dopracowany. :)

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Próbuj na GladorMt2 :)

 

też bardzo dobry serwer :)

Grałem już na tym serwerze, grałem prawie na wszystkich ;x. Czekam na inne propozycje xD

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, obojętnie ile stoi byle by było 200+ graczy.

Dodatkowe Info: Łatwym zrobieniu eq, max lvl w około tydzień ( max 2-3 ) , łatwo o zdobycie ulepszaczy, bony wchodzą max, broni i zbroji do ulepszania około 5-10, 6/7 bon w sklepie bez silny/odporny na klasy, serwer ma być dopracowany. :)

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Grałem już na tym serwerze, grałem prawie na wszystkich ;x. Czekam na inne propozycje xD

XenoxMT2, iMetin, VirtualMT2 albo płatne - 4funMT2 czy ProMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...