Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!



Zależy mi najbardziej na: 4fun,miła atmosfera,dużo spoko graczy ^^



Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym mógłbym poznać dużą ilość nowych kumpli i razem z nimi pograć ^^



Nagroda za pomoc: Lajki

Pomogłem ? Daj +

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun,miła atmosfera,dużo spoko graczy ^^

Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym mógłbym poznać dużą ilość nowych kumpli i razem z nimi pograć ^^

 

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Definitywnie DiamondMT2.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun,miła atmosfera,dużo spoko graczy ^^

Dodatkowe Info: Szukam serwa na którym mógłbym poznać dużą ilość nowych kumpli i razem z nimi pograć ^^

 

Nagroda za pomoc: Lajki

Podstawowe - XenoxMT2 czy VirtualMT2. Ewentualnie coś nowszego jak Noxia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, ewentualnie mini easy, duża ilość graczy.

Dodatkowe Info: Hmm.. chciałbym pograć na jakimś fajnym serwie, dosyć podobnym do EliteMT2, PandoraMT2 i Mexortis, który padł w bodajże 2011 roku.

Nagroda za pomoc: lajk, ewentualnie 5* w profilu.

Pomogłem?


Kliknij "lubię to" -dzięki, też mi pomożesz :D


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, ewentualnie mini easy, duża ilość graczy.

 

Dodatkowe Info: Hmm.. chciałbym pograć na jakimś fajnym serwie, dosyć podobnym do EliteMT2, PandoraMT2 i Mexortis, który padł w bodajże 2011 roku.

 

Nagroda za pomoc: lajk, ewentualnie 5* w profilu.

Almantia to serwer zbliżony do tych, które podałeś, jednak trochę bardziej 'rozwinięty.' Wystartował niedawno i jesteś około 800 graczy online. Możesz zobaczyć również Derides i Senthię. Niedługo startuje też Revoir.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Żeby exp nie był za trudny, max 90/105/125 lvl. Brak 6/7 (albo żeby był bez bonów na postacie) Medium / Hard

Dodatkowe Info: Coś na start i bojowy konik :)

Nagroda za pomoc: +

 

Hmmmm GladoR s2 polecam ;x.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Takie raty ze w 5 min masz juz 160 albo 250 lvl

Dodatkowe Info:Gralem na glador sealian pandora divine imetin nightcore ale to nie ma nic do rzeczy :D

Nagroda za pomoc:Like

Dodam ze ma byc 200+ osob czekam na dalsze propozycje.

1362073068-U722918.png

 

Dzieki daronian :P

▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, ewentualnie mini easy, duża ilość graczy.

 

Dodatkowe Info: Hmm.. chciałbym pograć na jakimś fajnym serwie, dosyć podobnym do EliteMT2, PandoraMT2 i Mexortis, który padł w bodajże 2011 roku.

 

Nagroda za pomoc: lajk, ewentualnie 5* w profilu.

 

Sealian, glador s1, divine world s2

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki expa,wysoki drop yang,łatwe eq.

Dodatkowe Info:Trochę rozwine: dosyć szybki exp,lecz nie za szybki że max lvl w dwa dni,max lvl w tydzień(nie więcej)lvl max do 250 chyba standard.Drop yang też dobry by był dosyć przez całą grę,bony by wchodziły maksymalne od razu,łatwo o ulepki lub wgl. 6/7b moze byc(moby,hp,statystyki) 700-1200 graczy. Stalki,bronie 65/75,biżu itd, w sklepach lub łatwo dropiąca.Grałem na Xenoxmt2,glador,nightcore.pl,Eruris.

Nagroda za pomoc:Laajk ?
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybki expa,wysoki drop yang,łatwe eq.
Dodatkowe Info:Trochę rozwine: dosyć szybki exp,lecz nie za szybki że max lvl w dwa dni,max lvl w tydzień(nie więcej)lvl max do 250 chyba standard.Drop yang też dobry by był dosyć przez całą grę,bony by wchodziły maksymalne od razu,łatwo o ulepki lub wgl. 6/7b moze byc(moby,hp,statystyki) 700-1200 graczy. Stalki,bronie 65/75,biżu itd, w sklepach lub łatwo dropiąca.Grałem na Xenoxmt2,glador,nightcore.pl,Eruris.
Nagroda za pomoc:Laajk ?

Camerion, VirtualMT2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, ewentualnie mini easy, duża ilość graczy.

 

Dodatkowe Info: Hmm.. chciałbym pograć na jakimś fajnym serwie, dosyć podobnym do EliteMT2, PandoraMT2 i Mexortis, który padł w bodajże 2011 roku.

 

Nagroda za pomoc: lajk, ewentualnie 5* w profilu.

Almantia

Opublikowano

Nie wiem Gdzie grac Pomocy !!!

 

Zalezy mi Najbardziej : Serwer Easy oczywiście grywalnośc w miare .. :)

Dodatkowe info: serwer miałby byc podobny np do EliteMt2 może byc młodszy tzn exp podobny z sztbakami 2 kk 5 kk i 10 kk max lvl 200-250

Nie chodzi mi o DaimondMt2 ani XenoxMt2 ... raczej spróbowałbym pograc na młodszym serwerze ..:)

Nagroda za pomoc: obowiązkowo lajki pujdą ... :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie sztabkach.

Dodatkowe Info: Żeby działał Bonus Switcher ; ) Oczywiście Priv dedyk

Nagroda za pomoc:10 LIKÓW!

212z9rs.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie sztabkach.

Dodatkowe Info: Żeby działał Bonus Switcher ; ) Oczywiście Priv dedyk

Nagroda za pomoc:10 LIKÓW!

Virtual/glador

Żeś się rozpisał^.^

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie sztabkach.

Dodatkowe Info: Żeby działał Bonus Switcher ; ) Oczywiście Priv dedyk

Nagroda za pomoc:10 LIKÓW!

iMetin

 

@down

działa : ]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie sztabkach.

Dodatkowe Info: Żeby działał Bonus Switcher ; ) Oczywiście Priv dedyk

Nagroda za pomoc:10 LIKÓW!

Glador lub Sealian. Na iMetinie nie działa BS.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nawet szybkim expie sztabkach.

Dodatkowe Info: Żeby działał Bonus Switcher ; ) Oczywiście Priv dedyk

Nagroda za pomoc:10 LIKÓW!

Camerion, Glador s1, divineworld s2, sealian :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:4fun,easy.

Dodatkowe Info:MAŁO ZBROI,ULEPSZACZY. Bo jak ktoś mi napisze ten shit Xenoxmt2 i różne badziewia które mają 40 tyś ulepszaczy to krew mnie zaleje,dosłownie. Poszukuje serwera gdzie gra +500 osób,przyjemny exp. A ulepszacze jak już są,to niech się łatwo je dropi. :> coś na typ ProMt2.

Nagroda za pomoc:Lajk? i uchylę głowę jak istnieje taki serw który mnie zadowoli.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:4fun,easy.
Dodatkowe Info:MAŁO ZBROI,ULEPSZACZY. Bo jak ktoś mi napisze ten shit Xenoxmt2 i różne badziewia które mają 40 tyś ulepszaczy to krew mnie zaleje,dosłownie. Poszukuje serwera gdzie gra +500 osób,przyjemny exp. A ulepszacze jak już są,to niech się łatwo je dropi. :> coś na typ ProMt2.
Nagroda za pomoc:Lajk? i uchylę głowę jak istnieje taki serw który mnie zadowoli.

 

 

DiamondMT2 - polecam!

Opublikowano

Diamond?oh god.Grałem,podziękuje. NEXT

Jakieś inne propozycje ? :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:Zarobku kasy
Dodatkowe Info:By szybko dało sie zarobić 60zł YANGI ETC
Nagroda za pomoc:Reputacja i lajki

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00] Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/color][/i][/b]
[b][i][color=#ee82ee] Zależy mi najbardziej na:tym zebym mogl grac z kumplem jeden jako byf a drugi wali moby itp [/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee] Dodatkowe Info:serwer musy być naprawde łatwy bo on nie ogarnia tematu :)[/color][/i][/b]
[b][i][color=#afeeee] Nagroda za pomoc:Lajk [/color][/i][/b]
[/center]

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00] Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/color][/i][/b]

[b][i][color=#ee82ee] Zależy mi najbardziej na:tym zebym mogl grac z kumplem jeden jako byf a drugi wali moby itp [/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee] Dodatkowe Info:serwer musy być naprawde łatwy bo on nie ogarnia tematu :)[/color][/i][/b]

[b][i][color=#afeeee] Nagroda za pomoc:Lajk [/color][/i][/b]

[/center]

Sealian, Glador s1, divine world s2, camerion :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:tym zebym mogl grac z kumplem jeden jako byf a drugi wali moby itp

Dodatkowe Info:serwer musy być naprawde łatwy bo on nie ogarnia tematu :)

Nagroda za pomoc:Lajk

Zacznij sobie na podstawowym VirtualuMT2 lub Pandorze - tam nie ma jakichś super nowości, a są łatwe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...