Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na :

- Sam lotasz medale na konia

- KU/Instr. z Metków

- Exp Trochę większy niż na PL ( Żeby w 1 dzień nie było 130+ jak na większości)

- FMS'y z Bestów/Metków czy coś takiego

- Typ servera Hard,Medium

Dodatkowe Info:

Dobrze by było z max lv typowy hard/medium 99-150

Coś typu iVeila

Nagroda za pomoc: Lajki i 5 !

PONAWIAM PYTANIE !

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 99, Z epików co najwyżej Hwang i Tryton. Nie musi być polski ! :D

Dodatkowe Info: Grałem na ravii i ten serwer się dla mnie nie nadaje ;p

Nagroda za pomoc : Like ! :P

To avalon, bo tam masz 105 max.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 99, Z epików co najwyżej Hwang i Tryton. Nie musi być polski ! :D

Dodatkowe Info: Grałem na ravii i ten serwer się dla mnie nie nadaje ;p

Nagroda za pomoc : Like ! :P

Antisa.eu - prezentacja w mojej sygnaturze. Maksymalnie 105 lvl, po jednym nowym epiku, trudny medium, średnio 450-550 graczy online, ale wystartował 3 dni temu. :-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: na serwerze 4fun/easy pod zgledem ulepszaczy i expa

Dodatkowe Info: Podobnego jak ostatnio powstała Aresthia ;>

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu ;>

Senthia najlepsze będzie dla Ciebie...

Albo poczekaj niedługo na Almantię która wyjdzie :)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średniej ilości epików, nowych misjach, braku oszustów.
Dodatkowe Info: Z opiu spodobał mi się serwer Camerion, ale on chyba jest off.
Nagroda za pomoc:5* LIKE
Opublikowano

Up a albatrosa nie polecasz czy jak mu tam aa sorry miejsce na malantie zrobiliscie

 

mistrz.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średniej ilości epików, nowych misjach, braku oszustów.

Dodatkowe Info: Z opiu spodobał mi się serwer Camerion, ale on chyba jest off.

Nagroda za pomoc:5* LIKE

 

Revolution, premiera w piątek.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średniej ilości epików, nowych misjach, braku oszustów.

Dodatkowe Info: Z opiu spodobał mi się serwer Camerion, ale on chyba jest off.

Nagroda za pomoc:5* LIKE

DiamondMT2? Venise, który niedługo startuje lub EliteMT2? Na Antisa.eu masz jednego nowego epika i maksymalnie 105 lvl.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: średniej ilości epików, nowych misjach, braku oszustów.

Dodatkowe Info: Z opiu spodobał mi się serwer Camerion, ale on chyba jest off.

Nagroda za pomoc:5* LIKE

EliteMT2 .

Opublikowano

Witam, poszukuje jakiegoś serwera na ferie.
Jakiego szukam?
Easy lub easy/medium
Brak klasowych 6/7
Serwer w miare nowy
Powyżej 500os online
Najlepiej max. bony
Ulepszacze nie trudne do zdobycia (nie mam zamiaru dropić kilka dni)
Nie podawajcie serwerów: Azmal, Xenox, Eruris (grałem i nie są zbyt fajne)

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Witam, poszukuje jakiegoś serwera na ferie.

Jakiego szukam?

Easy lub easy/medium

Brak klasowych 6/7

Serwer w miare nowy

Powyżej 500os online

Najlepiej max. bony

Ulepszacze nie trudne do zdobycia (nie mam zamiaru dropić kilka dni)

Nie podawajcie serwerów: Azmal, Xenox, Eruris (grałem i nie są zbyt fajne)

DiamondMt2 ? Lub Teoden lub Azmal te dwa sa w miare nowe i mają po 500-600 graczy ;)
Opublikowano

DiamondMt2 ? Lub Teoden lub Azmal te dwa sa w miare nowe i mają po 500-600 graczy ;)

Na Azmalu grałem, a teoden nie przypadł mi do gustu.

Jeśli chodzi o to żeby nie był stary, to chodzi mi do 1 roku max.

9S7gMK0.jpg


Opublikowano

Na Azmalu grałem, a teoden nie przypadł mi do gustu.

Jeśli chodzi o to żeby nie był stary, to chodzi mi do 1 roku max.

Hm... a zobacz czy nie zainteresuje Cię Balantia lub Camerion lub Derides?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Od razu full lvl, albo dostawanie ekspa za free, ma to być server 4 fun/ pvp, nowe bronie, łatwa kasa, no i ma być PL "_
Dodatkowe Info: byle by nie trzeba było ekspic :)
Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Od razu full lvl, albo dostawanie ekspa za free, ma to być server 4 fun/ pvp, nowe bronie, łatwa kasa, no i ma być PL "_

Dodatkowe Info: byle by nie trzeba było ekspic :)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Nie ma takiego polskiego serwera, który na 100% postoi przez dłuższy czas. Jedynie to możesz zobaczyć ProMT2 lub 4funMT2, ewentualnie zrobić spolszczenie do HammerMT2 (zagraniczny).

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Od razu full lvl, albo dostawanie ekspa za free, ma to być server 4 fun/ pvp, nowe bronie, łatwa kasa, no i ma być PL "_

Dodatkowe Info: byle by nie trzeba było ekspic :)

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

 

 

4funMT2 chyba jedyny z takich Polaków. No albo jak up-spol do hammera

9S7gMK0.jpg


Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrej administracji, zero bugow, sredni eksp, dosc nowy serwer, duzo osob online, wiele nowosci..

Dodatkowe Info: Brak

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* na profilu.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: male ceny,normalny exp ,malo ksuji, i ogar

Dodatkowe Info: Serwer ma byc ciezki/latwy w expieniu czyli medium ;] nie pisac prosz glador i chce Polski serwer.

Nagroda za pomoc: LajkN



Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: male ceny,normalny exp ,malo ksuji, i ogar

Dodatkowe Info: Serwer ma byc ciezki/latwy w expieniu czyli medium ;] nie pisac prosz glador i chce Polski serwer.

Nagroda za pomoc: Lajk

http://www.mody.eu/pic4/530c360-3p.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: male ceny,normalny exp ,malo ksuji, i ogar

 

Dodatkowe Info: Serwer ma byc ciezki/latwy w expieniu czyli medium ;] nie pisac prosz glador i chce Polski serwer.

 

Nagroda za pomoc: LajkN

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: male ceny,normalny exp ,malo ksuji, i ogar

 

Dodatkowe Info: Serwer ma byc ciezki/latwy w expieniu czyli medium ;] nie pisac prosz glador i chce Polski serwer.

 

Nagroda za pomoc: Lajk

Wydaje mi się że Azmal przypadnie ci do gustu, troszkę tam grałem i server jest na prawdę dobry.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Normalny Expie Skile odrazu na P Miła Atmosfera i Bez nobów
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

2971194124.png

 

<3 Kocham MPCFORUM <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Normalny Expie Skile odrazu na P Miła Atmosfera i Bez nobów

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. (PRIV)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Nie ma normalnego expa ze skillami P...

 

Jeżeli chcesz coś takiego to zagraj na Gladorze s1

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:max 99/127 podobny to yt2game lub exteremeS2 stary co byl max 127
Dodatkowe Info:malo nowych broni i zbroi
Nagroda za pomoc:daje + i 5

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:max 99/127 podobny to yt2game lub exteremeS2 stary co byl max 127

Dodatkowe Info:malo nowych broni i zbroi

Nagroda za pomoc:daje + i 5

Zobacz serwer NarniaMT2. Jeżeli chcesz coś na dłuższą metę to Antisa.eu lub Balantia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...