Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy!!Stalki u handlarzy,bronie 65 czyli bojowy też!Fryzury u handlarzy!Dużo osób!6/7 bon u handlarki itp.ŁATWY EXP!!!!

Dodatkowe Info: Prosze nie pisać HammerMT2,ani EmperiusMT2.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* w profilku! :D

Grałam na:

Emperius-server stoi w miejscu -.-

HammerMt2-Dzieci NEO ktore nie dają kupić mixów.

XenoX-za trudno ulepszacze zdobyć

@edit proszę o polskie dedyki.:D

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy!!Stalki u handlarzy,bronie 65 czyli bojowy też!Fryzury u handlarzy!Dużo osób!6/7 bon u handlarki itp.ŁATWY EXP!!!!

Dodatkowe Info: Prosze nie pisać HammerMT2,ani EmperiusMT2

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* w profilku! :D

Grałam na:

Emperius-server stoi w miejscu -.-

HammerMt2-Dzieci NEO ktore nie dają kupić mixów.

XenoX-za trudno ulepszacze zdobyć

 

4funmt2

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

 

Dodatkowe info: najlepiej exp hard i max lvl 99 i żeby petom można było wbić duży lvl.
nie podawajcie serwów na których nie ma petów!!! (dla ociemniałych... pety są to zwierzęta na których się nie jeździ i które dodają nam bonusy... szukam serwera podobnego do Ecrestialmt2.

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Brak ulepszaczy!!Stalki u handlarzy,bronie 65 czyli bojowy też!Fryzury u handlarzy!Dużo osób!6/7 bon u handlarki itp.ŁATWY EXP!!!!

Dodatkowe Info: Prosze nie pisać HammerMT2,ani EmperiusMT2.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5* w profilku! :D

Grałam na:

Emperius-server stoi w miejscu -.-

HammerMt2-Dzieci NEO ktore nie dają kupić mixów.

XenoX-za trudno ulepszacze zdobyć

@edit proszę o polskie dedyki. :D

 

Divine World s2

FunMT2.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

 

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

 

 

Dodatkowe info: najlepiej exp hard i max lvl 99 i żeby petom można było wbić duży lvl.
nie podawajcie serwów na których nie ma petów!!! (dla ociemniałych... pety są to zwierzęta na których się nie jeździ i które dodają nam bonusy... szukam serwera podobnego do Ecrestialmt2.

 

 

Draenor2

Opublikowano

WITAM !!!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, Server Easy/Medium

Dodatkowe Info:

Szukam Servera bardzo podobnego do BloodyMT2, żeby było kilka epików bardzo łątwy exp dużo kasy dużo ludzi i oczywiście po polsku !!!

Opublikowano

WITAM !!!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, Server Easy/Medium

Dodatkowe Info:

 

Szukam Servera bardzo podobnego do BloodyMT2, żeby było kilka epików bardzo łątwy exp dużo kasy dużo ludzi i oczywiście po polsku !!!

 

Senthia,Balaria

805491408806070489277.png


Opublikowano

WITAM !!!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, Server Easy/Medium

Dodatkowe Info:

 

Szukam Servera bardzo podobnego do BloodyMT2, żeby było kilka epików bardzo łątwy exp dużo kasy dużo ludzi i oczywiście po polsku !!!

 

 

Senthia.pl, Balaria, imetin

Opublikowano

WITAM !!!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, Server Easy/Medium

Dodatkowe Info:

 

Szukam Servera bardzo podobnego do BloodyMT2, żeby było kilka epików bardzo łątwy exp dużo kasy dużo ludzi i oczywiście po polsku !!!

 

 

 

up@ nie polecam grać na Balari pełno bugów i niedociągnięć.

 

Ja polecam Itanos

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]

[/color]Serwerze gdzie sie przyjemnie expi, nie ma jakis umiejetnosci typu zielarstwo, nie ma izuteri do ulepszania :)

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]

[/color]Nie chce wydawac kasy wiec, wolabym taki serwer gdzie wszystko mozna zbobyc w grze :P

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center] Lajk ;)

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]

[/color]Serwerze gdzie sie przyjemnie expi, nie ma jakis umiejetnosci typu zielarstwo, nie ma izuteri do ulepszania :)

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]

[/color]Nie chce wydawac kasy wiec, wolabym taki serwer gdzie wszystko mozna zbobyc w grze :P

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center] Lajk ;)

 

Divine World s2,FunMT2.pl,Senthia.pl

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]

[/color]Serwerze gdzie sie przyjemnie expi, nie ma jakis umiejetnosci typu zielarstwo, nie ma izuteri do ulepszania :)

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]

[/color]Nie chce wydawac kasy wiec, wolabym taki serwer gdzie wszystko mozna zbobyc w grze :P

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center] Lajk ;)

 

Mexilia xartez

363451410787081286162.png


Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b]

[/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na:[/i][/b]

[/color]Serwerze gdzie sie przyjemnie expi, nie ma jakis umiejetnosci typu zielarstwo, nie ma izuteri do ulepszania :)

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:[/i][/b]

[/color]Nie chce wydawac kasy wiec, wolabym taki serwer gdzie wszystko mozna zbobyc w grze :P

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:[/i][/b][/color]

[/center] Lajk ;)

 

Senthia.pl oraz drugi serwer Albator.pl

Lepiej zaliczać się do niektórych

~ niż do wszystkich.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: systemie zwierzaków tzn. pet :3 żeby były na start albo jakaś misja :/

Dodatkowe Info: Serwer Serwer polski :3

Nagroda za pomoc: Like +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: systemie zwierzaków tzn. pet :3 żeby były na start albo jakaś misja :/

Dodatkowe Info: Serwer Serwer polski :3

Nagroda za pomoc: Like +

 

Xartez Vilenos Havictus ;D

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: systemie zwierzaków tzn. pet :3 żeby były na start albo jakaś misja :/

Dodatkowe Info: Serwer Serwer polski :3

Nagroda za pomoc: Like +

 

Draenor2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: 0 Nowych broni (Only bojowy itd)

 

Dodatkowe Info: HARD....

 

Nagroda za pomoc: Like +

 

 

Ravia.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzoo dużej ilości graczy i na serwerze z przyszłością. Musi być zagraniczny.

Dodatkowe Info:Musi być na nim chociaż troche polaków ;d

Nagroda za pomoc:lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzoo dużej ilości graczy i na serwerze z przyszłością. Musi być zagraniczny.

Dodatkowe Info:Musi być na nim chociaż troche polaków ;d

Nagroda za pomoc:lajki

 

Metin2US

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Bardzoo dużej ilości graczy i na serwerze z przyszłością. Musi być zagraniczny.

Dodatkowe Info:Musi być na nim chociaż troche polaków ;d

Nagroda za pomoc:lajki

 

 

Metin2united , Metin2War ;P Lub Legendofmetin ;d Ten ostatni chyba juz off ;D

363451410787081286162.png


Opublikowano

Metin2US

Nie chce globala.

 

Metin2united , Metin2War ;P Lub Legendofmetin ;d Ten ostatni chyba juz off ;D

 

Możesz podać do nich publikacje ? Jak są. Dam 3 lajki ;D

 

edit

 

OK juz mam

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym zeby bylo trudno o hwanga w grze ,ale w is mozna go kupić za max 15zł (I jest on na 50lvl)

Dodatkowe Info:Raty podobne do XenoxMt2

Nagroda za pomoc:10like oraz 5 na profajlu

Wydaje mi się, że MexiliaMT2 ci się spodoba.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

@Up za drogie..

 

Ponawiam

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym zeby bylo trudno o hwanga w grze ,ale w is mozna go kupić za max 15zł (I jest on na 50lvl)

Dodatkowe Info:Raty podobne do XenoxMt2

Nagroda za pomoc:10like oraz 5 na profajlu

Opublikowano

@Up za drogie..

 

Ponawiam

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym zeby bylo trudno o hwanga w grze ,ale w is mozna go kupić za max 15zł (I jest on na 50lvl)

Dodatkowe Info:Raty podobne do XenoxMt2

Nagroda za pomoc:10like oraz 5 na profajlu

 

 

Dziwne masz wymagania :D

Ja bym Ci zaproponował Itanos.pl lub FunMT2.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...