Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś podobny serwer do CavalosMt2...?

Chodzi mi ogolnie o 6/7 takie same czyli do pvp Pz wartość ataku bez zadnych 6/7 woj/woj itp... :)

+ exp szybki :) Jakie znacie serwery prosze pod tematem zalrzymy mi..

Najlepiej jakie serwy znacie to priv prosze :)

 

Tinesha hammer mt2 mexilia

363451410787081286162.png


  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dość dużym expie, nowe epiki, bossy. Bez plebsu.

Dodatkowe Info: Zaczynam grę od nowa po bardzo długiej przerwie. Server Priv :)

Nagroda za pomoc: Like + 5* na profilu

Wszędzie jest "plebs" -__-

 

Xenox, Pandora.

Opublikowano

Tinesha hammer mt2 mexilia

NiDarOsMt2... jedyny minus jest taki że to nowy serwer i mało ludzi narazie, lecz gorąco go polecam ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp

Dodatkowe Info: Na serwerze dostaję skile p / łatwy ,bardzo łątwy exp , max lvl w dzien ( coś w rodzaju

<3 Antissy <3) Nagroda za pomoc: Lajk :3 -.-

 

 

 

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na: Średnim expie, max lv ( max 105 ) bez żadnych nowych zbroii itp, max epik taki jak na pl-u, nie pod is.

Dodatkowe Info: Grałem na: Balantia, Balmora, Tiveria, Dreanor, ( ravia to za mocny hard ;p ).

 

 

Moze nie ma max 105 ,ale dobrze się gra : albator.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp

Dodatkowe Info: Na serwerze dostaję skile p / łatwy ,bardzo łątwy exp , max lvl w dzien ( coś w rodzaju

<3 Antissy <3) Nagroda za pomoc: Lajk :3 -.-

 

 

 

Moze nie ma max 105 ,ale dobrze się gra : albator.pl

 

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 250, szybkie zdobywanie max pozmiomu, sporo nowości (katakumby, smok. i inne bajery), troche graczy na serwie - chodzi mi głównie o serwer podobny do Cavalosa tylko z wieloma nowościami.

Dodatkowe Info: Serwer easy, podobny do Cavalosa z różnicą wielu nowości, szybkie zdobycie max lvl i eq

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

Max lv 250 , Duzo broni i zbroji

Dodatkowe Info:

Gdzie grac? Zastanawiam się Glador czy DevineWorld s2 ? Pomózce wybrac : )

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5

 

Prosze o szybką odpowiedz !

:D

1691169.jpeg


Metin to nie wszystko. 


 

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

 

Max lv 250 , Duzo broni i zbroji

Dodatkowe Info:

Gdzie grac? Zastanawiam się Glador czy DevineWorld s2 ? Pomózce wybrac : )

 

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5

 

 

Prosze o szybką odpowiedz !

:D

 

DivineWorld S2 - mniej zamieszania.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 250, szybkie zdobywanie max pozmiomu, sporo nowości (katakumby, smok. i inne bajery), troche graczy na serwie - chodzi mi głównie o serwer podobny do Cavalosa tylko z wieloma nowościami.

Dodatkowe Info: Serwer easy, podobny do Cavalosa z różnicą wielu nowości, szybkie zdobycie max lvl i eq

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Bywalec
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max lvl 250, szybkie zdobywanie max pozmiomu, sporo nowości (katakumby, smok. i inne bajery), troche graczy na serwie - chodzi mi głównie o serwer podobny do Cavalosa tylko z wieloma nowościami.

Dodatkowe Info: Serwer easy, podobny do Cavalosa z różnicą wielu nowości, szybkie zdobycie max lvl i eq

Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Najlepszy rozwiązaniem będzie gra na serwerze iMetin.

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpl-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expieniu. ;p

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer 4fun, by było wszystko w IS. ;p Prócz Xenoxa.

Nagroda za pomoc: Lajk

beznazwy1wvb.png
Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużej ilości graczy, dosyć łatwy zarobek.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najbardziej odpowiadał by mi serwer hard ale inne też mogą być.:)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk[/i][/b][/color]

[/center]

sygnawv.png
Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expieniu. ;p

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer 4fun, by było wszystko w IS. ;p Prócz Xenoxa.

Nagroda za pomoc: Lajk

iMetin.

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpl-dedyk/

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: Miłej atmosferze, dużej ilości graczy, dosyć łatwy zarobek.[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info:Najbardziej odpowiadał by mi serwer hard ale inne też mogą być. :)[/i][/b][/color]

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc: lajk[/i][/b][/color]

[/center]

Metin2World.

http://www.mpcforum.pl/topic/799871-metin2world-dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expieniu. ;p

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer 4fun, by było wszystko w IS. ;p Prócz Xenoxa.

Nagroda za pomoc: Lajk

 

 

Ja Ci polecam Divine-World, Glador, Eruris, to są łatwe serwery w których 250 lvl można wbić w niespełna 6h (Oczywiście mając już przygotowane eq)

30023694760465661878.png

Design by @Lavon

 

Zapraszam do sprawdzenia http://www.mpcforum.pl/topic/841590-zapowiedzavonismt2pl/ nowy serwer metin2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expieniu. ;p

Dodatkowe Info: Najlepiej serwer 4fun, by było wszystko w IS. ;p Prócz Xenoxa.

Nagroda za pomoc: Lajk

Pandora

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na: HARD HARD HARD , dużo ludzi , nie Ravia , nie balmora , nie Tiveria ani żaden z hardów z prezentacji serwerów Myślałem nad METIN2.PL S26 lecz nie zamierzam nic wydawać na IS'a a wiem , że teraz gra bez isu na PL nie ma sensu , macie może jakieś inne pomysły? US też odpada - Pusto

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Bywalec
Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ , POMOCY !!!

Zależy mi najbardziej na: HARD HARD HARD , dużo ludzi , nie Ravia , nie balmora , nie Tiveria ani żaden z hardów z prezentacji serwerów Myślałem nad METIN2.PL S26 lecz nie zamierzam nic wydawać na IS'a a wiem , że teraz gra bez isu na PL nie ma sensu , macie może jakieś inne pomysły? US też odpada - Pusto

 

Metin2 SG.

http://www.metin2.sg/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Hard/ dużo nowości/pety na stałe które można expić itd,bronie w systemie ulepszen po 3,zbroje i akcesoria tak samo.System Energii, System Wierzchowców,Dungeony,Ogarnięta Administracja.Dużo ludzi.

Dodatkowe Info: Polski Prywatny Serwer to ma byc.Grałem na Balantii,Ravii,Draenor2,Albator itd..

Nagroda za pomoc:LIKE +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Hard/ dużo nowości/pety na stałe które można expić itd,bronie w systemie ulepszen po 3,zbroje i akcesoria tak samo.System Energii, System Wierzchowców,Dungeony,Ogarnięta Administracja.Dużo ludzi.

Dodatkowe Info: Polski Prywatny Serwer to ma byc.Grałem na Balantii,Ravii,Draenor2,Albator itd..

Nagroda za pomoc:LIKE +

Balmora lecz tam jest tylko 1 komplet nowych zbroi i broni.

10s7llx.png

By

Maxio!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Medium/Hard/ dużo nowości/pety na stałe które można expić itd,bronie w systemie ulepszen po 3,zbroje i akcesoria tak samo.System Energii, System Wierzchowców,Dungeony,Ogarnięta Administracja.Dużo ludzi.

Dodatkowe Info: Polski Prywatny Serwer to ma byc.Grałem na Balantii,Ravii,Draenor2,Albator itd..

Nagroda za pomoc:LIKE +

 

 

EmperionS2 Mexilia ;d

363451410787081286162.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...