Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: serwer dopracowany pety od początku na stałe! exp im trudniejszy tym lepszy najlepiej serwer medium/hard i jak najmniej epików. max lvl 99-120

Draenor2

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2dedyk/

Niewiem gdzie grać. Pomocy !

Zależy mi bardziej na: Dopracowanym serwerze który niewymaga zbyt dużego wysiłku (w expie jak i zarobku)

Dodatkowe info: Po pierwsze dobrzebyłoby aby otrzymać na początku gry pety które się nigdy nie kończą. Po drugie aby miał zbr. o nazwie Toga ponieważ ją wielbie. Maksymalny poziom: 250. Skille niezbyt ciężkie we wbijaniu tak samo jak i robienie ekwipunku.

iMetin

http://www.mpcforum.pl/topic/561438-imetinpl-dedyk/

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: serwer dopracowany pety od początku na stałe! exp im trudniejszy tym lepszy najlepiej serwer medium/hard i jak najmniej epików. max lvl 99-120

 

Tinesha mexilia ;f

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: serwer dopracowany pety od początku na stałe! exp im trudniejszy tym lepszy najlepiej serwer medium/hard i jak najmniej epików. max lvl 99-120

 

Mhm... Draenor

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na 250lv kd +9 rozbudowany system broni przynajmniej 200 graczy żeby było można zrobić jakies wojny:

moga być pety:

cos sie wymysli:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Chodzeniu na dt/katakumby i fajnymi chwilami z gildia więc hard 99/120 max lv pety oczywiście max 2/3 systemy broni raczej żeby ktoś tam grał:

serw pl:

Nagroda za pomoc:

 

serw nie może mieć więcej niż 2 miechy

Bywalec
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na 250lv kd +9 rozbudowany system broni przynajmniej 200 graczy żeby było można zrobić jakies wojny:

moga być pety:

cos sie wymysli:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Chodzeniu na dt/katakumby i fajnymi chwilami z gildia więc hard 99/120 max lv pety oczywiście max 2/3 systemy broni raczej żeby ktoś tam grał:

serw pl:

Nagroda za pomoc:

 

serw nie może mieć więcej niż 2 miechy

Draenor2:

http://www.mpcforum.pl/topic/666259-draenor2dedyk/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na 250lv kd +9 rozbudowany system broni przynajmniej 200 graczy żeby było można zrobić jakies wojny:

moga być pety:

cos sie wymysli:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Chodzeniu na dt/katakumby i fajnymi chwilami z gildia więc hard 99/120 max lv pety oczywiście max 2/3 systemy broni raczej żeby ktoś tam grał:

serw pl:

Nagroda za pomoc:

 

serw nie może mieć więcej niż 2 miechy

Ten 1 to GladoR.

Ten 2 to Balantia, Ravia.

2rp9q8l.jpg

Bywalec
Opublikowano

Hej to na emperius sa +9 czy +7?

KD max. +7 - lecz dają taki sam efekt, co te +9 na innych serwerach.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby Bony były łatwo dostępne(6/7 też byłoby dobrze , albo żeby nie było wogóle) , najlepiej gdyby był to hard !

Dodatkowe Info: Serwer Polski/Angielski

Nagroda za pomoc: Like +

BÓG ZAPŁAĆ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, dużej ilości epików, aby dostawało się skile na P

 

Dodatkowe Info: Serwer Polski.

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, dużej ilości epików, aby dostawało się skile na P

 

Dodatkowe Info: Serwer Polski.

Nagroda za pomoc: Lajk

XenoxMT2 bądź Imetin (tam się na g1 dostaje)

1356027733523041.png

"Ashes to ashes and dust to dust"

 

Oto nowa historia zwykłego człowieka:

Members====>???====>???====>???

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

Szukam takiego serwa gdzie o Eq jest W CHUJ ŁATWO ! , a exp w 3-3,5h expa tak z 70-75 lvl

Nagroda za pomoc: Lajk?

17172903471186348024.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

 

Szukam takiego serwa gdzie o Eq jest W CHUJ ŁATWO ! , a exp w 3-3,5h expa tak z 70-75 lvl

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

Glador

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemności, nie za trudnej.

Dodatkowe Info:

 

Szukam takiego serwa gdzie o Eq jest W CHUJ ŁATWO ! , a exp w 3-3,5h expa tak z 70-75 lvl

 

Nagroda za pomoc: Lajk?

 

 

Divine World s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

Dodatkowe info najlepiej exp hard i max lvl 99

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

Dodatkowe info najlepiej exp hard i max lvl 99
PS najlepiej zeby duzy lvl mozna bylo petom wbic

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

Dodatkowe info najlepiej exp hard i max lvl 99

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

 

Dodatkowe info najlepiej exp hard i max lvl 99

PS najlepiej zeby duzy lvl mozna bylo petom wbic

 

Tych petów to nie ma.

 

Ravia,Balmora,Balantia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

Dodatkowe info: najlepiej exp hard i max lvl 99 i żeby petom można było wbić duży lvl.
nie podawajcie serwów na których nie ma petów!!!

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Najbardziej zależy mi na: UWAGA PETY MUSZA BYĆ OD POCZĄTKU GRY NA STAŁE!

 

Dodatkowe info: najlepiej exp hard i max lvl 99 i żeby petom można było wbić duży lvl.
nie podawajcie serwów na których nie ma petów!!!

 

 

Pety są ale nie od początku musisz wydropić czyli :

Balantia,Balmora,Ravia

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...