Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: BONY NA MAXA // MARDIUM.

Dodatkowe Info:Raty podobne do Tinesha

Nagroda za pomoc:1 LUBIE TO

 

Balaria.eu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości graczy, dużej ilości epików, aby dostawało się skile na P

 

Dodatkowe Info: Serwer Polski.

Nagroda za pomoc: Lajk

Emperius XenoX,DiamondMT2 PandoraMT2 (Pod względem graczy).

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

4fun

 

Dodatkowe Info:

 

duzo epikow, brak przekretow adminow

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk + 5* w profilu

 

Senthia.pl,Itanos.pl,FunMT2.pl,Emperius.pl,MexiliaMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

MIłym do gry,bez zbędnych ulepszaczy itp Medium

 

Dodatkowe Info:

Szukam servera podobnego do irdorath tylko pod inna administracja bo ta jest badziewna... Mógłby zostać powiększony drop broni 75lvl

W ewentualności mógłby być podobny do dawnego Extremes (jeśli ktoś pamięta;>)

Nie chcę by miał rok/miesiąc itp:) Max tydzień a najlepiej by startował za niedługo.

 

Nagroda za pomoc:

Lajki:>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zmienionym systemie DT, żeby nie trzeba było użerać się z noobami:) Opcjonalnie max lvl mniejszy niż 250

Dodatkowe Info: Jeśli się komuś będzie chciało to od razu może podać link do prezentacji ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: exp około 500 %(może być mniej) , jak najmiej epikow , troche osób w m1 (najlepiej jak najwiecej) , zmianki u handlarza .

 

Dodatkowe Info: najlepiej gdyby to był w miare nowy serwer

 

Nagroda za pomoc: Like +

W S R H

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: exp około 500 %(może być mniej) , jak najmiej epikow , troche osób w m1 (najlepiej jak najwiecej) , zmianki u handlarza .

 

Dodatkowe Info: najlepiej gdyby to był w miare nowy serwer

 

Nagroda za pomoc: Like +

Wydaje mi się, że Mexilia przypadnie ci do gustu.

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: exp około 500 %(może być mniej) , jak najmiej epikow , troche osób w m1 (najlepiej jak najwiecej) , zmianki u handlarza .

 

Dodatkowe Info: najlepiej gdyby to był w miare nowy serwer

 

Nagroda za pomoc: Like +

Ten powinien ci sie spodobać

http://www.mpcforum.pl/topic/799262-lergia-dedyk/

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Hmm zastanowie sie ;) Lecz wolał bym jeszcze mniej epikow nowych map itd (ehh przypominaja mi sie czasy mcmetinpro ...) Jakies propozycje ?

W S R H

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bonusach, aby siadały 15%, Ogarniętym Teamie, Szybkim expie i oby było troszkę nowszego Mieczy/zbroi .:).

Dodatkowe Info: Coś mniej więcej jak EmperiusMt2 . ;) Tyle że lepszym Teami'e ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

sygnatura_450x150.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bonusach, aby siadały 15%, Ogarniętym Teamie, Szybkim expie i oby było troszkę nowszego Mieczy/zbroi . :).

Dodatkowe Info: Coś mniej więcej jak EmperiusMt2 . ;) Tyle że lepszym Teami'e ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

 

mexilia xartez;f

363451410787081286162.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tym aby serwer byl swiezy i moglbym osiagnac cos na nim ;)

Dodatkowe Info: Moze to byc hard lub medium. Serwer moze wyjsc dzisiaj

Nagroda za pomoc:Lajkk

 

Mexilia, Metin2World

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry. Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie, ale na polskim. Nie za trudny. Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7, exp nie za mały, coś takiego jak SurfaceMt2(Upadł)

Dodatkowe Info: Dedyk[PL]

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajki i pomoc w grze

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Brak 6/7, exp nie za mały, coś takiego jak SurfaceMt2(Upadł)

Dodatkowe Info: Dedyk[PL]

Nagroda za pomoc:Oczywiście lajki i pomoc w grze

 

Balaria.eu,Senthia.pl,Metin2World,Camerion( Jest 6 i 7 ale tylko do expa)

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Przyjemności z gry. Dodatkowe Info: Chcę zagrać na globalu ewentualnie na privie, ale na polskim. Nie za trudny. Nagroda za pomoc: Lajk + reputacja na profilu.

 

Global? To Metin2 s26,a privy to : Metin2World,Senthia,Mexilia,Xartez,FunMT2.pl

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bonusach, aby siadały 15%, Ogarniętym Teamie, Szybkim expie i oby było troszkę nowszego Mieczy/zbroi . :).

Dodatkowe Info: Coś mniej więcej jak EmperiusMt2 . ;) Tyle że lepszym Teami'e ;)

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

 

Jak wyżej Mexilia,Senthia,Xartez,NidarosMT2,FunMT2.pl

 

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: exp około 500 %(może być mniej) , jak najmiej epikow , troche osób w m1 (najlepiej jak najwiecej) , zmianki u handlarza .

 

Dodatkowe Info: najlepiej gdyby to był w miare nowy serwer

 

Nagroda za pomoc: Like +

 

 

FunMT2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zmienionym systemie DT, żeby nie trzeba było użerać się z noobami:) Opcjonalnie max lvl mniejszy niż 250

Dodatkowe Info: Grałem na EliteMT2, DragonMT2

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

 

Z GÓRY DZIĘKI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zmienionym systemie DT, żeby nie trzeba było użerać się z noobami:) Opcjonalnie max lvl mniejszy niż 250

Dodatkowe Info: Grałem na EliteMT2, DragonMT2

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

 

Z GÓRY DZIĘKI

 

Balaria.eu,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Level max 105/120 bardziej Hard lub trudny medium.

Dodatkowe Info: Byle nie ravia,balmora.

Nagroda za pomoc: Lajk i 5

bOPgQ4H.jpg


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...