Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zależy mi najbardziej na: serwer nowy co wystartował w tym miesiącu lub w listopadzie , max lv do 250 lub 200 easy /medium, zeby był hwanga..

Dodatkowe info:serwer stabilny czyli : strona działająca, żeby serwer nie miał innych problemów ,launcher ,

i jak by skille trzeba było robić to 10 ku do g1 i 1 kamol na P !!!,zeby nie bylo stalek,trut w sklepie u handlarzy,srednia ilosc epików jak przystalo na serwer (a nie 50 gatunków broni dla woja, i innych klas) dodam tylko ze gralem na Emperius, Eruris, Diamond

Nagroda za pomoc:LIKE

Sorry za ,3 juz wiadomosc .. ale zalezy mi na czasie prosze o wasze propozycje !

Bodajże Evelen

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam serwera ala Xenox z dużą ludnością (nie koniecznie polską), wieloma brońmi, mniej więcej balansem miedzy klasami, nowe mapy, wysokim lvl dostępnym etc.

Grałam już w Xenoxa (i wszystkie podserwery), Gladora i pl (oraz kilka mniejszych serwerów)

Nagroda: Oczywiście lajk :)

hisagi11.png
Opublikowano

Szukam serwera ala Xenox z dużą ludnością (nie koniecznie polską), wieloma brońmi, mniej więcej balansem miedzy klasami, nowe mapy, wysokim lvl dostępnym etc.

Grałam już w Xenoxa (i wszystkie podserwery), Gladora i pl (oraz kilka mniejszych serwerów)

Nagroda: Oczywiście lajk :)

 

Thanned,Tineshia

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Broniach robionych z truty ( um i śr ) , żeby był to serwer easy / medium

Dodatkowe Info: Odpada divine , glador , camerion , guerra , reinor

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na jakiś łatwym serwerze, gdzie nie muszę się natrudnić nad eq, ciekawe wypady itp. Questy jakby były jakieś, też by było fajne.

Dodatkowe Info: Divine word odpada.

Nagroda za pomoc: Standardowo .

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun pvp, polsi najlepiej dedyk bez hamachi.

Dodatkowe Info: Grałem na xenoxmt2,divineworld,glador i wiele innych

Nagroda za pomoc: Lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun pvp, polsi najlepiej dedyk bez hamachi.

Dodatkowe Info: Grałem na xenoxmt2,divineworld,glador i wiele innych

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

Tinesha ;)

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun pvp, polsi najlepiej dedyk bez hamachi.

Dodatkowe Info: Grałem na xenoxmt2,divineworld,glador i wiele innych

Nagroda za pomoc: Lajk!

 

Thanned

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na jakiś łatwym serwerze, gdzie nie muszę się natrudnić nad eq, ciekawe wypady itp. Questy jakby były jakieś, też by było fajne.

Dodatkowe Info: Divine word odpada.

Nagroda za pomoc: Standardowo .

 

 

Graj na Mexili/Vanesia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu dawnego Belenusa tzn kd 80 max lvl 127-150

epiki typu tasak smiercio itp. niewiele zbroi a najlepiej same hwang.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie

Dodatkowe Info: Serwer + 300/400 osób online ,nie zbyt trudno o skille.

Odpada : balmora ,

balantia

Nagroda za pomoc:+

Ravia :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hardzie

Dodatkowe Info: Serwer + 300/400 osób online ,nie zbyt trudno o skille.

Odpada : balmora ,

balantia

Nagroda za pomoc:+

METIN2.SG Emperion s2

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard Typu Balantia,Tavia Bez Bugow i Sporo Graczy

Dodatkowe Info:Moze Tez byc Taki Hard/Medium Najlepiej co niedlugo wyjedzie albo wyszedł

Nagroda za pomoc:Czego Dusza Zapragnie :D LIke 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard Typu Balantia,Tavia Bez Bugow i Sporo Graczy

Dodatkowe Info:Moze Tez byc Taki Hard/Medium Najlepiej co niedlugo wyjedzie albo wyszedł

Nagroda za pomoc:Czego Dusza Zapragnie :D LIke 5

 

Polecam Ravię i Balmorę, aczkolwiek lepiej graj na Ravii :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard Typu Balantia,Tavia Bez Bugow i Sporo Graczy

Dodatkowe Info:Moze Tez byc Taki Hard/Medium Najlepiej co niedlugo wyjedzie albo wyszedł

Nagroda za pomoc:Czego Dusza Zapragnie :D LIke 5

Hectus

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Systemie ulepszania od broni 75 w górę . Chodzi o to aby itemki miały UM i Śr .

Dodatkowe Info: Żadnych hardów ! ! !

Nagroda za pomoc: Likeee

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Systemie ulepszania od broni 75 w górę . Chodzi o to aby itemki miały UM i Śr .

Dodatkowe Info: Żadnych hardów ! ! !

Nagroda za pomoc: Likeee

 

TINESHA / MEXILIA / XARTEZ

363451410787081286162.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Systemie ulepszania od broni 75 w górę . Chodzi o to aby itemki miały UM i Śr .

Dodatkowe Info: Żadnych hardów ! ! !

Nagroda za pomoc: Likeee

 

Queen

805491408806070489277.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hard Typu Balantia,Tavia Bez Bugow i Sporo Graczy

Dodatkowe Info:Moze Tez byc Taki Hard/Medium Najlepiej co niedlugo wyjedzie albo wyszedł

Nagroda za pomoc:Czego Dusza Zapragnie :D LIke 5

 

EMPERIONS2 , MEXILIAS2 , BEHARDOMT2

363451410787081286162.png


Opublikowano

Szukam serwera ala Xenox/Diamond. Dragonmt2 odpada

Liczy się spooora ludność, duży system ulepszeń. Podawaliście mi DiamondMT2 i DragonMT2 lecz one mi nie podpasowały.

Nagroda- Lajk

hisagi11.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...