Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomoże ktoś.

 

Jak mam wejść na serwer na drugim kompie?

Go nie mogę a na plikach by JachuPl mogłem.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

To nie mooby tylko mapy

 

Na przykład:

10501 '. 345 361'

 

/m 10501

/m x

 

/warp 345 361

/warp x y

 

można 2 komendami na nią wejść.

 

To takie proste.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Pomoże ktoś.

 

Jak mam wejść na serwer na drugim kompie?

Go nie mogę a na plikach by JachuPl mogłem.

 

Potrzebujesz launchera v2 od mc

sygnatura2.png


Opublikowano

Co trzeba edytować w root, żeby działało z binką 2011 ? Podejrzewam, że ui.py ale jak podmieniam to w tedy wgl. nie działa... a jak odpalam normalne root z panga to nie można wpisać pasów.

 

PS: Klient Pang

Opublikowano

Mi chodzi o o logowanie się do gry na 2 kompie bo wyskakuje błąd, a na tym wszystko działa.

Msql i FTP wszystko działa. Chce aby kumple mogli wchodzić na serwer a że mam 2 kompy to zawsze testuje na drugim i błąd.

A jak będzie ten launcher v2 od mc to zaloguję się wtedy na serwer? Jak trzeba zmieniać Panga.

 

@Up

Qentinios - Masz link do Launchera jak tak to proszę podaj.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

P.S Może mi ktoś podać ID do tych broni zaznaczonych na czerwono.

Będę bardzo wdzięczny i oczywiście dam "Lubie to".

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Mi chodzi o o logowanie się do gry na 2 kompie bo wyskakuje błąd, a na tym wszystko działa.

Msql i FTP wszystko działa. Chce aby kumple mogli wchodzić na serwer a że mam 2 kompy to zawsze testuje na drugim i błąd.

A jak będzie ten launcher v2 od mc to zaloguję się wtedy na serwer? Jak trzeba zmieniać Panga.

 

@Up

Qentinios - Masz link do Launchera jak tak to proszę podaj.

 

Wpisz w google: launcher mc v2

sygnatura2.png


Opublikowano

/urs/home/local/www/apache22/data/

 

Jeśli dobrą ścieżkę podałem to tam masz pliki ze stroną.

 

A co do komend to jeśli bierzesz je z mojego tematu to muszą działać i na takie zaczepki na GG "Ej ty" nie odpisuję a nr blokuję.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Jak zrobić, że by przy "pierwszym stracie" tzn po stworzeniu postaci nie teleportowało od razu na mapę handlową?

 

@ taki_niesmialy podaj komendy do teleportowania na dane mapy, bo jak użyje /go d to nie teleportuje na pustynie (np. jak na plikach od mcnc), tylko na inną mapę.

Opublikowano

moze ktos upnac Clienta na inny host ? bardzo bede wdzieczny... dam limit

Opublikowano

Mam pytanie głównie do twórcy plików serwerowych, mógł by mi pan podesłać Link z których były brane bronie? Dziękuje scpk.

S a t i l i o n - E d i t i o n

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...