Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję rootów gotowych z zmienionym pongiem gdyż mam błąd:

 

Zostaniesz połączony z serwerem...

i nic dalej nie idzie bardzo bym prosił o pomoc

IP z hamachi 5.84.14.251.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ej mam problem.Gm się spierdolił i co mam teraz począć?Gm nie możę PVP zrobić.Gm przechodzi przez graczy jak kurwa jakiś duch wyjebany.gracze nie moga na niego kliknąc by szepnąć lub pvp zrobic itp.GM z GM tak samo!

Opublikowano

Ej mam problem.Gm się spierdolił i co mam teraz począć?Gm nie możę PVP zrobić.Gm przechodzi przez graczy jak kurwa jakiś duch wyjebany.gracze nie moga na niego kliknąc by szepnąć lub pvp zrobic itp.GM z GM tak samo!

rozwaliło mnie to:d

to wina twojego clienta anie GM'a .

//pornografia

Opublikowano

Czemu pisze tam ze Max LVL 250 i bronie na 127+ az dfo 250 jak nieda sie meic 250lvl tylko max 127 coto ma być?

 

Próbowałem zmienić sobie kilka razy z tego 127 na 200,250 ale nic w navicacie klikam tego ptaszka po wpisaniu w level step i level tej samej liczby albo o 1 wiekszej w step i wyskakuje znowu 127lvl tam i nieda sie zmienić o co tu biega.?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

taki niesmialy wiesz moze jak rozwiązać mój problem??nie da sie zrobić pvp miedzy gm ani na wrogim ani na wolnym po prostu jak chce kliknac na jednego to jakby go tam nie bylo.Możę to dla tego że odpalam 2 metiny na raz?Co o tym sądzisz?

Opublikowano

Pomoże ktoś z tyl logowaniem? Pisze że Zostaniesz połączony z serwerem... i nie łączy tylko tak pisze.

 

Proszę o gotowe rooty z zmienionym pangiem i opis co i jak zrobić.

IP z hamachi: 5.84.14.251

 

Jak najszybciej.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

@Taki_niesmialy

Kolejne pytanko :).

Zmieniłem stronę na swoją ale jak wchodzę na <moje ip z hamaka.100>

wyświetla mi się stara strona ,a gdy kliknę na np. register błąd nie znaleziono strony.

Proszę o pomoc :D

ee67ca5e68d16396.png

Pomogłem daj +'a!

Opublikowano

Sam sobie poradziłem masz like za pliki ;).

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Spróbujcie się połączyć przez kmr moda, connect helpera, tylko zamiast włączać pong - true, wyłączcie go ustawiając - false nie mam pojęcia, ale jak wszystko jest dobrze skonfigurowane to powinno pomóc. Lecz po zalogowaniu na server was wyrzuci, ponieważ nie pozwala się logować z nie swojego clienta..

 

W przeciwnym wypadku pobrać inne game_2089 IDA PRO wkleić do share i próbować ponownie, tyle że na 2 sposoby i z innym pongiem zapewne testtest... lub abcd....

Opublikowano

@up tak i musisz miec odblokowane porty a w port mapie koncowka .100 :)

@topic pliki naprawde dobre tylko teraz cos mi sie popsulo i chyba bede musial je jeszcze raz sciagnac :(

@down sproboje od nowa namieszalem chyba za duzo :D

Daj Lubię To Ciebie to nic nie kosztuje a mnie to pocieszy :))

5196ea519f634cbc802d3f5a440018a9.0.gif

Opublikowano

eh i kolejny problem.

 

Na plikach by JachuPL mogłem wejść na serwer przez hamachi na drugim kompie a na tych nie mogę;/

Jak ktoś zna rozwiązanie proszę o pomoc.

 

I ID tej broni ;)

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...