Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak.

 

Tylko ze nazwy broni mam po niemiecku;/

yyyy videotutek jest by me... wiec jakim prawem mowisz w moim imieniu?

@edit

a co do filmiku moze zostac w temacie ..

minecr10.pngindev-10.pngalpha-10.pngbeta-p10.pngbadge-11.pngminer10.pngbuilde10.png
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

:D jak cie loga to jesteś .....

Mam dedyka na tych plikach na 70 osób i nikogo nie loga

pozmieniałem trochę zombi (dmg) i bakra i jest gites majonez

Opublikowano

ja mam problem podczas instalacji po ustawieniu ip i wszystkiego w sysinstall

wskakuje mi spowrotem na 5.255.255.255 po czym na stronie pokazuje mi się że logowanie ON a nie mogę sie zalogować na serwer :D

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

MAM WIELKĄ PROŹBĘ!

Gdzieznajduję się w FilleZilli folder honkong!?

Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało pw :)

Opublikowano

zmieniłem pong w cliencie na taki jaki jest w game i dalej mam zostaniesz polonczony z serwerem

 

@edit

Już ogarnąłem, ale dlaczego jak założe złotego chwanga to wygląda jak szafirowa stal

81194688.jpg
Opublikowano

czesc od formatu robie 1 priva by sie pobawic lecz robie wedlug tuta i ani nie moge wejsc na serwa blad polaczenia ani na strone... robie edlug tutorialu mam wylaczona zapore w eset pomocy! gg 8614498

Opublikowano

zmieniłem pong w cliencie na taki jaki jest w game i dalej mam zostaniesz polonczony z serwerem

 

@edit

Już ogarnąłem, ale dlaczego jak założe złotego chwanga to wygląda jak szafirowa stal

 

 

To jest wina albo msm (root) albo złych wpisów item list

Opublikowano

zmieniłem pong w cliencie na taki jaki jest w game i dalej mam zostaniesz polonczony z serwerem

 

@edit

Już ogarnąłem, ale dlaczego jak założe złotego chwanga to wygląda jak szafirowa stal

 

Korzystasz może z ID zbroi z Navicat czy z jakiegoś innego tematu. Sprawdź ID w Navicat, możliwe że wpisujesz złe.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

mam taki bład przy zakladaniu 2 konta

dobra juz mam

x

Opublikowano

Daj ss z sysinstall + po wpisaniu polecenia ifconfig.

 

Jeśli korzystasz z wbudowanej strony to zawsze będzie pokazywało że logowanie ON bo to nie skrypt a zwykły wpis.

Sorki nie było mnie miałam formata :D

Dam ss tylko sciągne pliki spróbuje jeszcze raz postawić.

img_ref1525_01-800x200.jpg

Opublikowano

Dodane nowe mapy, katakumby itd?? czy oprócz systemu ulepszeń nic??

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...