Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up ten link do launchera co mi dałeś download to jest inny pong ??

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

Okey dzięki za all , wszystko śmiga masz +++++++++++++++++

Jak jakieś problemy to także mogę pomóc pisać pw...

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

Wytłumaczy mi ktoś co zrobić żeby wejść do gry ? Zrobiłem wszystko oprócz launchera , pozmieniałem te pongi i nie łączy mnie z serverem ...

 

Dam limit plusów za pomoc ;] ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Chciałem powiedzieć ze twórca plików jest teraz w szpitalu ( Taki_niesmialy ) i jak wróci odpowie na wasze all pytania,pozdrawiam. :)

f97bfb651ad5f974bbaae9ce9576a907.gif?13317744590ecbaa3284cb9b13c9f1ee68ed2ba1e3.gif?1331814981
Opublikowano

Wytłumaczy mi ktoś co zrobić żeby wejść do gry ? Zrobiłem wszystko oprócz launchera , pozmieniałem te pongi i nie łączy mnie z serverem ...

 

Dam limit plusów za pomoc ;] ...

Kolego Ściągnij laucher V2 Z MPC i potem edytuj pliki root z clienta Pang na swoje ip z Konowka 100. dla innych juz normlana i zmien tam tez port logowania ,potem spakuj pliki root'a i wklej je do swojego do pack'a w swoim cliencie ktorego pobrales (Polecam tez Pang) Potem potem wypakuj Luacher v2 do clienta i edytuj Pliki , serverimfo wpisz tam swoje ip z koncówka 100. dla innych jak mowilem normlana metin2.bin zmien tam pong na by1takiniesmialy Hmmm i co dalej to juz koniec naszego Mini poradnika jakies ?błedy lub problemy napisz mi na gg (pisz pw podam ci gg) dajcie narazie spokój dla Taki_niesmialy ,więc napisz do mnie spróbuję ci Pomoc,pozdrawiam .
f97bfb651ad5f974bbaae9ce9576a907.gif?13317744590ecbaa3284cb9b13c9f1ee68ed2ba1e3.gif?1331814981
Opublikowano

Jak łączy się z tego samego kompa co stoi serwer to nie musi mieć tego launchera. v2..

Nom nie musi ale jak zrobi po swojemu moze mu nie dzialac -.-
f97bfb651ad5f974bbaae9ce9576a907.gif?13317744590ecbaa3284cb9b13c9f1ee68ed2ba1e3.gif?1331814981
Opublikowano

Witam. Piszę w imieniu Taki_nieśmiały.

 

Jest on w szpitalu po wypadku na quadzie. Prosił abym wam to przekazał oraz abym wchodził co jakiś czas na TO konto i przekazywał mu wasze komentarze. Ze swojej strony obiecał po powrocie napisać poradnik jak postawić na tym serwer. Dziękuję za wyrozumiałość. PS. Taki_Nieśmiały w domu najwcześniej będzie za 2-3 dni.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Kolego Ściągnij laucher V2 Z MPC i potem edytuj pliki root z clienta Pang na swoje ip z Konowka 100. dla innych juz normlana i zmien tam tez port logowania ,potem spakuj pliki root'a i wklej je do swojego do pack'a w swoim cliencie ktorego pobrales (Polecam tez Pang) Potem potem wypakuj Luacher v2 do clienta i edytuj Pliki , serverimfo wpisz tam swoje ip z koncówka 100. dla innych jak mowilem normlana metin2.bin zmien tam pong na by1takiniesmialy Hmmm i co dalej to juz koniec naszego Mini poradnika jakies ?błedy lub problemy napisz mi na gg (pisz pw podam ci gg) dajcie narazie spokój dla Taki_niesmialy ,więc napisz do mnie spróbuję ci Pomoc,pozdrawiam .

 

Dzięki ,ale podał byś jeszcze link do tego launchera v2 ?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

UU musiało boleć pozdrów go też miałem podobnie szpital 1 tydz :P

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

mógł byś podać id tych zbrojek nowych co dodane są na serwer ???

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

zrobi mi ktoś root z klienta "pang" i zmieni ip w serverinfo.py na moje (5.194.179.145)

będę bardzo wdzięczny , tyle czasu się z tym męczę myślę ,że ktoś mi w końcu zrobi żebym mógł zalogować się do gry ,bo jak się loguje to mam cały czas "Zostaniesz połączony z serwerem" i nie wiadomo co kurwa zrobić ;/

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...