Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę abyś mi zrobił żebym miał w:

Pierścieniu teleportacji id:80009 Skile na p ze klikam w pierscien a tam ma pisac Skile p klikne w to i mi da skile na p.

Pisze mi w pierscieniu tak dorob mi co mam wkleic i wyslij:

say_title ( "Pierscien Teleportacji:" )

say ( pc . get_name ( ) .. " Moge cie przeniesc do :" )

say ( "" )

local s = select ( "Główne Miasta" , "Miasteczka (M2)" , "Inne" , "Expowiska" , "Expowiska cz.2" , "Wyjdz" )

if s == 1 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc . get_name ( ) .. " Do którego miasta chcesz sie wybrac??" )

local s = select ( "Shinsoo" , "Chujno" , "Jinno" , "Nigdzie!" )

if s == 1 then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do wioski Shinsso" )

wait ( )

pc . warp ( 474300 , 954800 )

elseif 2 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do wioski Chunjo" )

wait ( )

pc . warp ( 63800 , 166400 )

elseif 3 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do wioski Jinno" )

wait ( )

pc . warp ( 959900 , 269200 )

elseif 4 == s then

else

return

end

elseif s == 2 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc . get_name ( ) .. " Do którego miasteczka chcesz sie wybrac?" )

local s = select ( "Shinsoo M2" , "Chujno M2" , "Jinno M2" , "Nigdzie!" )

if s == 1 then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do drugiej wioski Shinsso" )

wait ( )

pc . warp ( 353100 , 882900 )

elseif 2 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do drugiej wioski Chujno" )

wait ( )

pc . warp ( 145500 , 240000 )

elseif 3 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz do drugiej wioski Jinno" )

wait ( )

pc . warp ( 863900 , 246000 )

elseif 4 == s then

return

end

elseif s == 3 then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Zwiedz tez inne miejsca :" )

local s = select ( "Przed DT" , "Ziemia Olbrzymów" , "GM map/zombie" , "Oj Nieee!" )

if s == 1 then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz Na DT :DD ??" )

wait ( )

pc . warp ( 590500 , 110500 )

elseif 2 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Lecisz na Tysiaki :D" )

wait ( )

pc . warp ( 845100 , 745900 )

elseif 3 == s then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Nowa mapa (jeszcze w budowie , ale zobaczysz jak wyglada)" )

wait ( )

pc . warp ( 83200 , 0 )

elseif 4 == s then

else

return

end

elseif s == 4 then

say_title ( pc . get_name ( ) .. "!" )

say ( "Idz poexpic xD" )

local s = select ( "Dolina Seungryong" , "Pustynia Yongbi" , "Góra Sohan" , "Loch Pająków v1" , "Ognista Ziema" , "Wyjdz" )

if s == 1 then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc . warp ( 402100 , 673900 )

elseif empire == 2 then

pc . warp ( 270400 , 739900 )

elseif empire == 3 then

pc . warp ( 321300 , 808000 )

end

elseif 2 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc . warp ( 217800 , 627200 )

elseif empire == 2 then

pc . warp ( 221900 , 502700 )

elseif empire == 3 then

pc . warp ( 344000 , 502500 )

end

elseif 3 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc . warp ( 434200 , 290600 )

elseif empire == 2 then

pc . warp ( 375200 , 174900 )

elseif empire == 3 then

pc . warp ( 491800 , 173600 )

end

elseif 4 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc . warp ( 60000 , 496000 )

elseif empire == 2 then

pc . warp ( 60000 , 496000 )

elseif empire == 3 then

pc . warp ( 60000 , 496000 )

end

elseif 5 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

local empire = pc . get_empire ( )

if empire == 1 then

pc . warp ( 599400 , 756300 )

elseif empire == 2 then

pc . warp ( 597800 , 622200 )

elseif empire == 3 then

pc . warp ( 730700 , 689800 )

end

else

return

end

elseif s == 5 then

say_reward ( "hmm..." )

say ( pc . get_name ( ) .. " Do którego mistasta chcesz sie wybrac" )

local s = select ( "Loch Pająków V2" , "Czerwony Las" , "Alantyda V1" , "Atlantyda V2" , "Anuluj" )

if s == 1 then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony do Lochy Pajaków V2" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

pc . warp ( 704100 , 464100 )

elseif 2 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony do Czerwonego Lasu" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

pc . warp ( 1.1199e+06 , 70800 )

elseif 3 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony do Atlantydy V1" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

pc . warp ( 9800 , 1.2151e+06 )

elseif 4 == s then

say_title ( "Zostaniesz Przeniesiony do Atlantydy V2" )

say ( "Trzymaj się Mocno" )

wait ( )

pc . warp ( 135200 , 1.2151e+06 )

elseif 5 == s then

return

end

end

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Więc robię serwer. Navicat działa, zapora wyłączona, wszystko ładnie prócz z zalogowaniem się do gry. Jest cały czas ''Zostaniesz połączony z serwerem'' dodam że stworzyłem launchera i wpakowałem pliki root do pack i tamte resztę do normalnego folderu z grą . Jest to metin2 PL spatchowany . Proszę mi pomóc :(

Opublikowano

taki_niesmialy, zrob mi pliki root na ip: 5.227.189.31 [5.227.189.100].

Bo jak sam robie to nie widac zbroji ...

Albo daj twojego packera.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

Mogę prosić o download do /usr/home tych plików?

Ponieważ nie łapie Mi na vb sieci hamachi i nie mogę sobie sam wyciągnąć.

Poleci limit..

Opublikowano

Widocznie nie zmieniłes pongu.

 

Zmieniłem pong i dalej ''Zostaniesz połączony z serwerem'' . A może dlatego że odpalam to przez metka PL spatchowanego ? ;x Kuurcze. proszę mi pomóc :(

 

I tak jak kolega wyżej, czy wrzucił byś klienta na inny hosting, właśnie ten 4shared jest najlepszy bo pobiera mi 300kb/s : ) a przez hell coś tam 10kb/s -.- a przez speedy się nie da pobierać bo trzeba mieć premium :(

Opublikowano

Pomoc z pongiem co i jak tylko to

Szukam kogoś kto pomoże zrobić mi serwa .... ;] pw fast gg podane ;]

Opublikowano

Nieśmiały mam takie pytanko Jak sie nazywa quest lub gdzie on jest ? odpowiedzialny za drop tych zrytych Srebrnych sztabek ???

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Witam! Mam problem. Gdy zrobiłem Lauchera uruchamiam go. Daje start i wyskakuje ERRO " Lexico: Start again" Proszę o Pomoc. Będą + lub -!

70489962284954469327.png


Opublikowano

Możesz podać dobrego Lanchera?

 

@edit

 

Użyłem tego :

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

Ale nadal to samo ;/

70489962284954469327.png


Opublikowano

Niesmiały wrzuciłbyś orginalne pliki które sa W folderze WWW -odpowiedzialne za rejestracje? Dziekuje...

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

EEE jak w tych plikach dac lvl i itemy na start.

 

 

 

I nadal mam blad loczenia z serwerem :/

Podobny obraz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...