Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z klientem pobralam go a jak odpalam i patchuje wyskakuje ze nie mam polaczenia z internetem a dokladniej:

-akt. patcher pisze : Nie mozna polaczyc sie z serwerem! Zobaczy czy napewno masz poloczenie z internetem

-patchuj pisze: Plik patchlist zostal usuniety lub uszkodzony

tego clienta sie nie patchuje wypakuj rooty i podmien ip w server info i spatchuj i wrzuc to do clienta do rootow a do glownego wrzuc launchera 2010 z pongiem niesmialy.

Opublikowano

taki_niesmialy, zrobisz mi pliki root na ip: 5.227.189.31?

Jeszcze chcailbym metin2.bin z dobrym pong.

Bo zawsze jak cos zrobie to zwale ;d

Z góry dziekuje.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

Siemka ludziska :D

 

postawiłem serw wszystko śmiga client pang'a działa pięknie ładnie, tylko nie mam tekstur tych nowych mapek ;/ gdy się tam TP to mam czarne tło i obrazy sie nakladają [nie wywala z gry ] przewertowałem PRAWIE te 22 strony troche już mi się miesza w głowie od nadmiaru informacji xD zna ktos rozwiazanie ? Oczywiście za pomoc wynagrodzę !

 

 

PLIKI SERW. SA SWIETNE <3

 

 

 

ps. nie widać tez CESARSKIEGO HWANGA, normalnie zakładam dodaje def bony itd, tylko go nie widać, pomysły ;>

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

BBBay

 

prosze binka z dobrym pongiem i root z twoim ip nie wiedzialem jaka nazwa to cos tam wpisalem ;) łap http://speedy.sh/TuFhS/bin-i-root.rar

 

wiem ze prosiles o pomoc niesmialego :D mam nadizeje ze sie nie obrazisz ze ja to zrobilem :D:D:D

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Siemka sciagalem pang z helshere i tam nie ma launchera ani root :(

Mam blad loczenia i czesto lexico start agin

 

Bardzo bym prosil o launchera i pliki root pod ip: 5.182.183.124

 

//EDIT

Poradzilem sobie.

Teraz mam blad loczenia WTF prosze o odpowiedz.

 

Bede dawal like i +

Podobny obraz

Opublikowano

Dziękuje.

 

//Edit

Leenn, o to chodzi z tymi plikami root ze musza byc od "nie_takismialy" bo nie widac hwangow...

I dlatego chce pliki root od niesmialego.

 

 

//Edit

taki_niesmialy, prosze daj mi na moje IP plik root lub podesli packera na towje pliki root.

e3e0ug.png+ 4gb ram.


 

Opublikowano

musisz dodac login, nick, swoje ip, i IMPLEMENTATOR do GMLIST ale to juz pewnie wiesz ;) + gmhost a tam twoje ip z hamaczi z koncowka .100

musisz dzialać a jak dalej nic to pisz co i jak albo jakies ssy ;> chetine pomoge

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Siema mam problema wszystko zrobilem ale ten pong nei dziala i serw nie odpale pw fast

Szukam kogoś kto pomoże zrobić mi serwa .... ;] pw fast gg podane ;]

Opublikowano

Jaką scieżkę wpisać na FileZili aby zobaczyć questy bo nie moge znaleść prosze o szybką szybciutką szybciuteńką szybciutenieczką odpowiedz pls

Opublikowano

/usr/home/game/share/locale/germany/quest/

Jak sie nie mylę to taka i na przyszłość nie troluj!

 

 

Jutro pojawi się filmik przedstawiający jak postawić serwer na tych plikach w moim wykonaniu. Obecnie jest on przetwarzany przez Youtuba bo jest w jakości FullHD i trochę to trwa.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Reff 2 odb wczesniej pls pomoc

 

Nie moge uruchomic pw ..

Szukam kogoś kto pomoże zrobić mi serwa .... ;] pw fast gg podane ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...