Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam all dał by ktoś lanchera do tych plików chodzi mi żeby był taki sam pong ... Z góry dzięki ... Dam za to lubię to ... Tylko proszę nie dawać na speedyshare bo nie mam mpremium i nie mogę tego ściągnąć :(

Opublikowano

prosze o reup Linka bo nie działają mi ;) a z speedyshare konto premium ;) a nie posiadam

48270963wb2.png

 

Szukasz Webmastera ?

 

Pisz do mnie ! GG : 1091929

 

- PHP , MYSQL , HTML ( Strony Metin2 , Forum , blogi )

Opublikowano

Mam prośbę, wrzucił by ktoś item_proto z tym systemem ulepszeń co jest pokazany na ss. ;), bo u mnie coś nie działa X.x. Dzięki.

Nchf.png

lol

Opublikowano

CoKaMaN tez tk mialem ze nie moglem robic z +9 na +0 nowego itemu, scaignij konwerter item proto serw. na clientowe i wrzuc, bedzie po sprawie, po prostu roznia sie wpisy miedzy serwerem i clientem, nic nie trzeba zmieniac tylko przekonwertować

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Podal by ktos id wszytkich tych itemkow z obrazaka ale na tym obrazku prosze :D

"Żyje by grać, gram by żyć" - Oto moja dewiza

Opublikowano

przez filezille, tej ktora tam jest nie da sie 'edytowac' ewentualnie mozesz wgrac swoja lub jakas inna

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Witam już rozwiązałem te problemy co pisałem ale mam coś jeszcze takiego ze jak chce się zalogować na postać pisze cały czas "Zostaniesz połączony z serverem" co jest może ktoś wie ?

Opublikowano

Witam mam problem z prywatnym serverem metin2 nie wiem co wogóle robić wchodzę w swojego serva łączę się i cały czas pisze mi "Zostaniesz połączony z serverem" prosze o odpowiedz zależy mi ;/

Opublikowano

Jezu ... wystarczy cofnąć się stronę, dwie do tyłu, zmień binke [metin2.bin w głównym folderze gry] albo weź sobie zainstaluj klienta Pang'a który ma już prawidłową binke i pong

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Siema mam prośbę mógł by ktoś mi wrzucić na jakiś hosting folder www ścieżki nie pamiętam dokładnie ale to są pliki od strony bo coś pousuwałem i strona Sunrest nawet mi nie działa poprawnie help

Opublikowano

Ma ktoś osobny system ulepszeń + bronie do clienta z tych pliczków? :> Z góry mówie że nie chce zamieniać item_proto.

ESTAVIA.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...