Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe by Taki_Niesmialy


taki_niesmialy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
m	   460	 467	 0	   0	   0	   5	   1m	  100	 1	   9001
//m	   461	 467	 0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   9007
m	   435	 467	 0	   0	   0	   5	   1m	  100	 1	   9002
//m	   436	 467	 0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   9008
m	   484	 387	 0	   0	   0	   8	   1m	  100	 1	   9003
m	   394	 390	 0	   0	   0	   3	   1m	  100	 1	   9005
m	   433	 376	 0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   9006
m	   491	 399	 0	   0	   0	   8	   1m	  100	 1	   20016

// NPC-------------------------------------------------------------------------------
m	   527	 373	 0	   0	   0	   2	   1m	  100	 1	   20349
m	   515	 322	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   20015
m	   537	 420	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   20010
m	   451	 330	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   20020
m	   370	 475	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   20022
m	   493	 335	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20012
m	   411	 333	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20014
m	   384	 454	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20017
m	   366	 389	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20019
m	   403	 482	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20021
m	   372	 362	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   20024
g	   520	 361	 1	   1	   0	   0	   1m	  100	 1	   12007
// żöÇÁ
m	   901	 151	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   10006
//m	   136	 899	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   10011
m	   914	 907	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   10024
m	   136	 899	 0	   0	   0	   4	   1m	  100	 1	   20009
//m	   535	 41	  0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   20350
m	   535	 41	  0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   10071
m	   480	 355	 0	   0	   0	   1	   1m	  100	 1	   9012

// ąćľĺ
m	   442	 412	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   11004
m	   420	 416	 0	   0	   0	   0	   1m	  100	 1	   11005

// żÖą¸ -----------------------------------------------------------------------------------
s	   0	   0	   0	   0	   0	   0	   3600s   100	 1	   5001
s	   0	   0	   0	   0	   0	   0	   7200s   100	 1	   5002
// ´ŮłŞąî -----------------------------------------------------------------------------------
s 0 0 0 0 0 0 600s 100 10 5004

// ¶°ľąŔĚ ÇŕťóŔÎ
m 167 224 0 0 0 0 1m 100 1 20042

// QUEST NPC
m 535 892 0 0 0 0 1m 100 1 20364

Opublikowano

nie wiem dla mnie jest to chore porownywalem wpis npc z m2 chunjo do tego jest wszystko takie same natomiast przezucilem w to same miejsce z chunjo do jinno wpis w npc.txt i zmienilem na kordy z jinno i npc jest pojedynczy nie kminie!!??

Opublikowano

Siema ty na 1hostingu cza mieć premium a na 2jak pobieram to z prędkością 19mbs a zawsze z 200 250 pobierało mógłbyś wrzucić na inny hosting taki nie premium i co nie pobiera 15mbs?

 

sorry już wiem naczym polegał problem premium zalogowałem się i wszystko git majonez malinka dzięki leci plusik ziomeczku

Opublikowano

terminate called after throwing an instance of 'std::out_of_range'
what(): vector ::_M_range_check

Jak odpalam serwa mam taki bład.

Opublikowano

Epikow nie da sie ulepszac metalami itp tylko trzeba u seon pyenoga a spala tak czesto ze masakra, moze ktos napisac jak zrobic zeby dalo sie ulepszac bodziami ew. magicznymi metalami? odrazu dam lajka :)

 

 

@Edit Zapomnialem, czy moze ktos wrzucic klienta ze wszystkimi zbrojami ktore widac? bo na pangu widac tylko zwyklego i bialego jako jakis inny :/

Invoriabanenr.png

 

Jak najbardziej polecam  <3 <3

Opublikowano

Epikow nie da sie ulepszac metalami itp tylko trzeba u seon pyenoga a spala tak czesto ze masakra, moze ktos napisac jak zrobic zeby dalo sie ulepszac bodziami ew. magicznymi metalami? odrazu dam lajka :)

 

 

@Edit Zapomnialem, czy moze ktos wrzucic klienta ze wszystkimi zbrojami ktore widac? bo na pangu widac tylko zwyklego i bialego jako jakis inny :/

 

musisz zeedytowa item proto serverowe na takie same clientowe czyli rubryke refine_vnum="0" refine_set="0" mysle ze wiesz jak to zrobic skoro wzieles sie za serwer.. Powodzenia

Opublikowano

musisz zeedytowa item proto serverowe na takie same clientowe czyli rubryke refine_vnum="0" refine_set="0" mysle ze wiesz jak to zrobic skoro wzieles sie za serwer.. Powodzenia

 

Troszke Cie nie rozumiem, a dokladnie tego, co ma byc w tych rubrykach vnum i set, moglbys mi napisac na PW? z gory thx

Invoriabanenr.png

 

Jak najbardziej polecam  <3 <3

Opublikowano

Troszke Cie nie rozumiem, a dokladnie tego, co ma byc w tych rubrykach vnum i set, moglbys mi napisac na PW? z gory thx

dlatego napisalem ze skoro bierzesz sie za serwer to powinienes wiedziec takie zeczy to praktycznie podstawa : http://www.mpcforum.pl/topic/401892-tut-system-ulepszen/ i jescze musisz wypakowac locale z klienta i wypakowac z locale item_proto i tam znalezc dana bron np. miecz diabla i zmienic na takie same jak w navicat ale najlepiej zrob caly system ulepszen wraz z ulepszaczami i uzupelnij przy kazdej broni w navicat a pozniej odnalez kazda tą bron w item_proto clientowym i wpisz tak samo jak jest w navicat przy kazdej broni.. no nie wiem jak tego nie zrozumiesz jak Ci to wytlumaczyć:P
Opublikowano

Takiniesmialy zrobiłem all to co na filmie wszystko serwer uruchomiony poprawnie clienta pobrałem ale nie wiem gdzie są te pliki co mam do clienta wrzucic pw

Opublikowano

Poszukuje

2-techników(na server na tych plikach "niesmiały")

którzy mają doświadczenie,posiadaja minimum 2godz. dziennie na serwer/ TS2,3/Skype i potrafią ogarnąć:

 

*drop

 

*ulepszacze

 

*mapki

 

*moby

 

*questy

 

*system ulepszeń

 

** i wiele innych rzeczy

 

Serwer jest jak narazie na Loopback'u do edytowania w późniejszym czasie po edycji i testowaniu jak wszystko dobrze pójdzie serwer postawimy na" dedyku" (min 250 lvl,medium,itp)

 

Kontakt: gg 35624344

Opublikowano

@up

od tego jest ten temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/565082-poszukujesz-gm-testera-chcesz-zostac-gm-poszukujesz-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera-pisz/

Nastepnym razem pisz tam!

Opublikowano

Podajcie jaki hosting to wam wrzucę. Na klincie Panga wszystko widać <facepalm> bo to jest klient pod te pliki ! Nie wiem co wy tam w nim podmieniacie że nie macie nic... NIE PODMIENIAJCIE ROOT Z INNEGO KLIENTA BO NIE BĘDZIE MAP, ZBROI itp. I jak mozecie to zapodajcie plik root (epk i epx) zrobie wam tak jak ma być i już.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Z tego co pamiętam te pliki były uploadowane na 4shared.com, gdzie jest możliwość pobrania danego pliku przez klienta sieci torrent.

Nie wiem czego linka nie ma.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...